Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Ponas_Querys

Peikiu Luiss_Paplauskas

Recommended Posts

Ponas_Querys
Reputacija: 22

II. PAPEIKIMO ANKETA
1. Jūsų Vardas_Pavardė:Ponas_Querys
2. Ką peikiate?(direktorius/pavaduotojas)PD pavaduotojas
3. Peikiamojo Vardas_Pavardė:Luiss_Paplauskas
4. Kodėl peikiate:Nesumokėjo išpirkos 
5. Įrodymai:https://imgur.com/a/l6bNueb

Dalintis šį pranešimą

Nojus_Hks
Reputacija: 64

Jau kelinta karta verkia, atsijunginėja, nieko nesakom išvažiuojam. Mes gi sakėm paduok tą išpirka, jis dar mane getina ir sako mokėk visa išpirka o ne puse :Dd Juokingas veikėjas, ką jis veikia pd valdžioj? Laukiam 200k. Ir aišku nubausti šita veikėja.

Dalintis šį pranešimą

Luis_Carlos
Reputacija: 43
2 minutes prieš, Nojus_Hks said:

Jau kelinta karta verkia, atsijunginėja, nieko nesakom išvažiuojam. Mes gi sakėm paduok tą išpirka, jis dar mane getina ir sako mokėk visa išpirka o ne puse :Dd Juokingas veikėjas, ką jis veikia pd valdžioj? Laukiam 200k. Ir aišku nubausti šita veikėja.

6 minutes prieš, Ponas_Querys said:

II. PAPEIKIMO ANKETA
1. Jūsų Vardas_Pavardė:Ponas_Querys
2. Ką peikiate?(direktorius/pavaduotojas)PD pavaduotojas
3. Peikiamojo Vardas_Pavardė:Luiss_Paplauskas
4. Kodėl peikiate:Nesumokėjo išpirkos 
5. Įrodymai:https://imgur.com/a/l6bNueb

Kiek žinau puse išpirkos gaunam tik tada jei jūs laimit, o šį kartą mes laimėjom ir lygiai ant 21:55 mes Noju visi sulesėm, įrodymų niekas neturi nes niekas nefilmavo.

Dalintis šį pranešimą

Nojus_Hks
2 minutes prieš, Luiss_Paplauskas said:

Kiek žinau puse išpirkos gaunam tik tada jei jūs laimit, o šį kartą mes laimėjom ir lygiai ant 21:55 mes Noju visi sulesėm, įrodymų niekas neturi nes niekas nefilmavo.

Tu pažiūrėk į pirma fotke, jau kiek valandų, ir kiek pas mane dar hp ir ar kažkas į mane šaudo? :Ddd Neturi įrodymu ne dėl to kad niekas nefilmavo, o dėlto nes nesamones rašai. Jus gaunat puse išpirkos jeigu mes laimim? Nu tai būtum 21:44 nužudės, tada jo, 21:55 aš stoviu sveikas gyvas, net nebejudėjau, sušaudė ir sako mokėk 200k 😄 Laisvas.

Dalintis šį pranešimą

Luis_Carlos
Dabar, Nojus_Hks said:

Tu pažiūrėk į pirma fotke, jau kiek valandų, ir kiek pas mane dar hp ir ar kažkas į mane šaudo? :Ddd Neturi įrodymu ne dėl to kad niekas nefilmavo, o dėlto nes nesamones rašai. Jus gaunat puse išpirkos jeigu mes laimim? Nu tai būtum 21:44 nužudės, tada jo, 21:55 aš stoviu sveikas gyvas, net nebejudėjau, sušaudė ir sako mokėk 200k 😄 Laisvas.

4 PD is dgl kaip šeria greit miršti 😉

Dalintis šį pranešimą

Nojus_Hks
6 minutes prieš, Luiss_Paplauskas said:

4 PD is dgl kaip šeria greit miršti 😉

Tu nuotraukas žiūrėjai? ... 5 pd on pats rašei ginam, as nesuprantu, ar tu rimtai biški skrides.

Dalintis šį pranešimą

Luis_Carlos
26 minutes prieš, Nojus_Hks said:

Tu nuotraukas žiūrėjai? ... 5 pd on pats rašei ginam, as nesuprantu, ar tu rimtai biški skrides.

Va pono Smito taisyklės. Prašau dar kartą jas perskaityti, o ne prašyti po 200k išpirkos 😉 

,, Išpirkų principas privalo būtį toks, 1 minutė lygu 4‘000€, tarkim laikote 15 minučių tai išpirka bus 40‘000€, nusikalstamai firmai neišlaikius grobiamo pastato ji privalo teisėsaugai sumokėti baudą(bauda priklauso nuo to kokia išpirka buvo, jei išpirka buvo tarkim 40‘000€ tai neišlaikius nusikalstama firma turi sumokėti puse to sumos 20‘000€ baudą teisėsaugai) ''

Dalintis šį pranešimą

Ponas_Smitas
Reputacija: 313

Papeikimas atmestas. Netinkama išpirka. Cituoju grobimų nuostatų taisyklę "11. Išpirkų principas privalo būtį toks, 1 minutė lygu 4‘000€, tarkim laikote 15 minučių tai išpirka bus 60‘000€, nusikalstamai firmai neišlaikius grobiamo pastato ji privalo teisėsaugai sumokėti baudą(bauda priklauso nuo to kokia išpirka buvo, jei išpirka buvo tarkim 40‘000€ tai neišlaikius nusikalstama firma turi sumokėti puse to sumos 20‘000€ baudą teisėsaugai)"

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Sukurk naują...