Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Ponas_Querys

Peikiu Luiss_Paplauskas

Recommended Posts

Nojus_Hks
Reputacija: 8

Jau kelinta karta verkia, atsijunginėja, nieko nesakom išvažiuojam. Mes gi sakėm paduok tą išpirka, jis dar mane getina ir sako mokėk visa išpirka o ne puse :Dd Juokingas veikėjas, ką jis veikia pd valdžioj? Laukiam 200k. Ir aišku nubausti šita veikėja.

Luiss_Paplauskas
Reputacija: 16
2 minutes prieš, Nojus_Hks said:

Jau kelinta karta verkia, atsijunginėja, nieko nesakom išvažiuojam. Mes gi sakėm paduok tą išpirka, jis dar mane getina ir sako mokėk visa išpirka o ne puse :Dd Juokingas veikėjas, ką jis veikia pd valdžioj? Laukiam 200k. Ir aišku nubausti šita veikėja.

6 minutes prieš, Ponas_Querys said:

II. PAPEIKIMO ANKETA
1. Jūsų Vardas_Pavardė:Ponas_Querys
2. Ką peikiate?(direktorius/pavaduotojas)PD pavaduotojas
3. Peikiamojo Vardas_Pavardė:Luiss_Paplauskas
4. Kodėl peikiate:Nesumokėjo išpirkos 
5. Įrodymai:https://imgur.com/a/l6bNueb

Kiek žinau puse išpirkos gaunam tik tada jei jūs laimit, o šį kartą mes laimėjom ir lygiai ant 21:55 mes Noju visi sulesėm, įrodymų niekas neturi nes niekas nefilmavo.

Nojus_Hks
2 minutes prieš, Luiss_Paplauskas said:

Kiek žinau puse išpirkos gaunam tik tada jei jūs laimit, o šį kartą mes laimėjom ir lygiai ant 21:55 mes Noju visi sulesėm, įrodymų niekas neturi nes niekas nefilmavo.

Tu pažiūrėk į pirma fotke, jau kiek valandų, ir kiek pas mane dar hp ir ar kažkas į mane šaudo? :Ddd Neturi įrodymu ne dėl to kad niekas nefilmavo, o dėlto nes nesamones rašai. Jus gaunat puse išpirkos jeigu mes laimim? Nu tai būtum 21:44 nužudės, tada jo, 21:55 aš stoviu sveikas gyvas, net nebejudėjau, sušaudė ir sako mokėk 200k 😄 Laisvas.

Luiss_Paplauskas
Dabar, Nojus_Hks said:

Tu pažiūrėk į pirma fotke, jau kiek valandų, ir kiek pas mane dar hp ir ar kažkas į mane šaudo? :Ddd Neturi įrodymu ne dėl to kad niekas nefilmavo, o dėlto nes nesamones rašai. Jus gaunat puse išpirkos jeigu mes laimim? Nu tai būtum 21:44 nužudės, tada jo, 21:55 aš stoviu sveikas gyvas, net nebejudėjau, sušaudė ir sako mokėk 200k 😄 Laisvas.

4 PD is dgl kaip šeria greit miršti 😉

Nojus_Hks
6 minutes prieš, Luiss_Paplauskas said:

4 PD is dgl kaip šeria greit miršti 😉

Tu nuotraukas žiūrėjai? ... 5 pd on pats rašei ginam, as nesuprantu, ar tu rimtai biški skrides.

Luiss_Paplauskas
26 minutes prieš, Nojus_Hks said:

Tu nuotraukas žiūrėjai? ... 5 pd on pats rašei ginam, as nesuprantu, ar tu rimtai biški skrides.

Va pono Smito taisyklės. Prašau dar kartą jas perskaityti, o ne prašyti po 200k išpirkos 😉 

,, Išpirkų principas privalo būtį toks, 1 minutė lygu 4‘000€, tarkim laikote 15 minučių tai išpirka bus 40‘000€, nusikalstamai firmai neišlaikius grobiamo pastato ji privalo teisėsaugai sumokėti baudą(bauda priklauso nuo to kokia išpirka buvo, jei išpirka buvo tarkim 40‘000€ tai neišlaikius nusikalstama firma turi sumokėti puse to sumos 20‘000€ baudą teisėsaugai) ''

Ponas_Smitas
Reputacija: 258

Papeikimas atmestas. Netinkama išpirka. Cituoju grobimų nuostatų taisyklę "11. Išpirkų principas privalo būtį toks, 1 minutė lygu 4‘000€, tarkim laikote 15 minučių tai išpirka bus 60‘000€, nusikalstamai firmai neišlaikius grobiamo pastato ji privalo teisėsaugai sumokėti baudą(bauda priklauso nuo to kokia išpirka buvo, jei išpirka buvo tarkim 40‘000€ tai neišlaikius nusikalstama firma turi sumokėti puse to sumos 20‘000€ baudą teisėsaugai)"

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...