Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Joaquin_Costelloz

Peikiu Luiss_Paplauskas

Recommended Posts

Joaquin_Costelloz
Reputacija: 140

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Joaquin_Costelloz
2. Ką peikiate?(direktorius/pavaduotojas): Policijos nuovados pavaduotoją.
3. Peikiamojo Vardas_Pavardė: Luiss_Paplauskas
4. Kodėl peikiate: Mano peikiamas asmuo yra policijos nuovados pavaduotojas bei serverio administratorius, kuris privalo laikytis bendrųjų serverio taisyklių, rodydamas gerą pavyzdį kitiems savo darbuotojams bei serverio žaidėjams, bet kaip matau leidžia sau pažeidinėti taisykles — šiuo atveju naudoti cbug'ą.
5. Įrodymai: VAIZDO ĮRAŠAS 

• TRUMPAS ĮRODYMŲ PAAIŠKINIMAS
    3:47 — matosi Luiss_Paplauskas Vardas Pavardė.
    5:20 — Luiss_Paplauskas su raudonais marškiniais.

p.s. Jeigu reikia neapkarpytų įrodymų galėsiu numest, bet manau ir šių turėtų pakakti.
Edited by Joaquin_Costelloz

Luiss_Paplauskas
Reputacija: 18
3 minutes prieš, Joaquin_Costelloz said:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Joaquin_Costelloz
2. Ką peikiate?(direktorius/pavaduotojas): Policijos nuovados pavaduotoją.
3. Peikiamojo Vardas_Pavardė: Luiss_Paplauskas
4. Kodėl peikiate: Mano peikiamas asmuo yra policijos nuovados pavaduotojas bei serverio administratorius, kuris privalo laikytis bendrųjų serverio taisyklių, bet kaip matau leidžia sau naudoti cbug'ą.
5. Įrodymai: VAIZDO ĮRAŠAS 

• TRUMPAS ĮRODYMŲ PAAIŠKINIMAS
    3:47 — matosi Luiss_Paplauskas Vardas Pavardė.
    5:20 — Luiss_Paplauskas su raudonais marškiniais.

p.s. Jeigu reikia neapkarpytų įrodymų galėsiu numest, bet manau ir šių turėtų pakakti.

C bugas leistinas ne grobimo metu 🙂

Joaquin_Costelloz
Dabar, Luiss_Paplauskas said:

C bugas leistinas ne grobimo metu 🙂

Jeigu būtumei skaitęs serverio taisykles, tai turbūt žinotum, jog CBUG yra leidžiamas tik GW arba EVENT'uose ( su EVENT rengėjo leidimu ).
Jeigu nesupranti sąvokos gangwarai, tai aš paaiškinsiu, tai kovos tarpusavyje tarp gaujų, o ne kova tarp gaujų ir pd..

• Patinka 1

Luiss_Paplauskas
Prieš 1 Valandą, Joaquin_Costelloz said:

Jeigu būtumei skaitęs serverio taisykles, tai turbūt žinotum, jog CBUG yra leidžiamas tik GW arba EVENT'uose ( su EVENT rengėjo leidimu ).
Jeigu nesupranti sąvokos gangwarai, tai aš paaiškinsiu, tai kovos tarpusavyje tarp gaujų, o ne kova tarp gaujų ir pd..

Kaip šturmas būna galima 😄 Dar paskaityk

Joaquin_Costelloz
2 minutes prieš, Luiss_Paplauskas said:

Kaip šturmas būna galima 😄 Dar paskaityk

Kad kažkaip taisyklėse parašyta kitaip nei tu sakai, o jeigu ir paredaguos Regularas ar koks kitas administratorius taisykles į tavo pusę, įdomu kaip įrodysi, kad pranešei, jog čia ką nors šturmuoji. Screenshot_20200214_000421_com.android.chrome.thumb.jpg.92b3c68498f2f02b54dc4d1ac507a1d7.jpgScreenshot_20200214_000412_com.android.chrome.thumb.jpg.feff585686b48d1cd3e92eb2f3d93d4f.jpg

Luiss_Paplauskas
Dabar, Joaquin_Costelloz said:

Kad kažkaip taisyklėse parašyta kitaip nei tu sakai, o jeigu ir paredaguos Regularas ar koks kitas administratorius taisykles į tavo pusę, įdomu kaip įrodysi, kad pranešei, jog čia ką nors šturmuoji. Screenshot_20200214_000421_com.android.chrome.thumb.jpg.92b3c68498f2f02b54dc4d1ac507a1d7.jpgScreenshot_20200214_000412_com.android.chrome.thumb.jpg.feff585686b48d1cd3e92eb2f3d93d4f.jpg

Tai va paklausk ar galima naudoti c bug jo pm

Joaquin_Costelloz
6 minutes prieš, Luiss_Paplauskas said:

Tai va paklausk ar galima naudoti c bug jo pm

Man žinok visiškai neįdomu, ką jis man atsakys, kokios taisyklės yra tokiomis ir remiuosi, jeigu nėra parašytos tokio taisyklės, o vyrauja tik pagr. administracijos galvose, tai kokiais būdais tai turi žinoti kiti serverio žaidėjai?  Jau visas projektas ir taip žino, jog Regularas daro taisykles pagal save ir tam, kad kitus pd išsukt, pats dirbau pas jį, todėl žinau viską.. 

Daugiau atsisakau veltis į konfliktus, tegul sprendžia valdžia.

Regular_Option
Reputacija: 326
12 valandas prieš , Joaquin_Costelloz said:

Man žinok visiškai neįdomu, ką jis man atsakys, kokios taisyklės yra tokiomis ir remiuosi, jeigu nėra parašytos tokio taisyklės, o vyrauja tik pagr. administracijos galvose, tai kokiais būdais tai turi žinoti kiti serverio žaidėjai?  Jau visas projektas ir taip žino, jog Regularas daro taisykles pagal save ir tam, kad kitus pd išsukt, pats dirbau pas jį, todėl žinau viską.. 

Daugiau atsisakau veltis į konfliktus, tegul sprendžia valdžia.

Pasiskaityk C-BUG tema. Plius jūsų abiejų papeikimai identiški su Adolfu? Darau taisykles pagal save? Skųskis Matui:) šiuo atveju laukiam @Ponas_Smitas atsakymo. 

Joaquin_Costelloz
50 minutes prieš, Regular_Option said:

Pasiskaityk C-BUG tema. Plius jūsų abiejų papeikimai identiški su Adolfu? Darau taisykles pagal save? Skųskis Matui:) šiuo atveju laukiam @Ponas_Smitas atsakymo. 

Turėk sąžinės @Regular_Option dar vakar kaip nujausdamas specialiai pasidariau nuotraukas visų temų, kad vdrug pakeisi taisyklės, o ką turim, tą turim:

APAČIOJE PO MATUZE_DEMON KOMENTARU PAKEIČIAU NUOTRAUKAS, NES NE TAS BUVAU ĮKĖLĘS.

O toliau tegul sprendžia patys žaidėjas, ar tu čia teisingai elgiesi ar ne.

Matuze_Demon
Reputacija: 107
11 minutes prieš, Joaquin_Costelloz said:

Turėk sąžinės @Regular_Option dar vakar kaip nujausdamas specialiai pasidariau nuotraukas visų temų, kad vdrug pakeisi taisyklės, o ką turim, tą turim:

Vakar - Skcu9j9.jpg
t5TdLbj.jpg

O jau šiandien - w0lFWKq.png

O toliau tegul sprendžia patys žaidėjas, ar tu čia teisingai elgiesi ar ne.

Atsiprašau, kad įsiterpiu, bet tiesiog iš smalsumo. O kur čia kas pasikeitė? Kiek skaitau - matau tas pačias taisykles tiek vakar, tiek šiandien, ir jokių pakeitimų nepastebiu... Apšvieskit.

• Patinka 1
  • Ačiū! 1

Joaquin_Costelloz
6 minutes prieš, Matuze_Demon said:

Atsiprašau, kad įsiterpiu, bet tiesiog iš smalsumo. O kur čia kas pasikeitė? Kiek skaitau - matau tas pačias taisykles tiek vakar, tiek šiandien, ir jokių pakeitimų nepastebiu... Apšvieskit.

Atsiprašau, ne tas nuotraukas įkėliau, mano klaida. Dar datą pamiršo pakeisti 😁

Screenshot_20200214_000421_com.png.361dc66932982abec9e467b417bf61ce.pngunknown.thumb.png.e4697f91bf0167e4cd108b69a805d393.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...