Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Johannes_Hides

Organizacijų neaktyvumo/uždarymo anketos

Recommended Posts

Johannes_Hides
Reputacija: 108

ORGANIZACIJŲ PRIEŽIŪRA
Organizacijų Neaktyvumo/Uždarymo anketos

ORGANIZACIJOS NEAKTYVUMO ANKETA:

1. Jūsų Vardas_Pavardė:
  2. Jūsų organizacijos pavadinimas:
  3. Jūsų organizacija Gauja ar klubas?:
  4. Dėl kokiu priežasčių būsite neaktyvus ir negalėsite testi veiklos?:
  5. Turite pavaduojanti asmeni kuris prates veikla?:
  6. Jeigu turite pavaduojanti asmeni įrašykite kas jis toks jeigu neturite tiesiog parašykite(NETURIU):

ORGANIZACIJOS UŽDARYMO ANKETA:

1. Jūsų Vardas_Pavardė:
  2. Jūsų organizacijos pavadinimas:
  3. Jūsų organizacija Gauja ar klubas?:
  4. Kiek laiko išlaikėte organizacija?:
  5. Dėl kokiu priežasčių uždarote organizacija?:
  6. Kokius įspūdžius patyrėte kaip valdėte organizacija?[NEBŪTINA]:

• Uždarant organizacija nepraėjus 30dienų kaip ji gyvuoja organizacijos lyderis gauna || JUODĄJĮ SĄRAŠĄ ||Organizacija neliečiamumą gauna tik tuomet kaip gaujos lyderis pasiemes neaktyvumą.

Dalintis šį pranešimą

Ignello_Morello
Reputacija: 162
Parašė (redaguota)
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ignello'Morello
  2. Jūsų organizacijos pavadinimas: Jamaican Posse
  3. Jūsų organizacija Gauja ar klubas?: gauja
  4. Kiek laiko išlaikėte organizacija?: 10d mždg
  5. Dėl kokiu priežasčių uždarote organizacija?: Pereinu į savo draugo gaują. Vistiek esame sąjunga tai pagalvojom kam turėti 2 mažas gaujas kai galima turėti viena stiprią. Dar prisidėjo tai, jog nebeturime daugiau ryšiu su pavaduotojų mano buvusios gaujos.
  6. Kokius įspūdžius patyrėte kaip valdėte organizacija?[NEBŪTINA]: Buvo tikrai labai gardu. Ačiū visiems kurie dalyvavo ir stiprino šią bendruomene.
Redaguota Johannes_Hides
Patvirtinta. Juodasis sąrašas

Dalintis šį pranešimą

Nojus_Hks
Reputacija: 68
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Nojus'hks
  3. Jūsų organizacija Gauja ar klubas?: Gauja
  4. Kiek laiko išlaikėte organizacija?: Mažai, neskaičiavau, bet tikrai ne tiek kiek reikėjo.
  5. Dėl kokiu priežasčių uždarote organizacija?: Nesigavo tas ko norėjau, norėjau atidaryti gauja ir padaryti kova yakuzoms, pakariauti dėl geriausios gaujos ir t.t, bet taip gavosi kad visi kas buvo pas mane išėjo pas ji, buvo tu norinčiu, bet visi kurie normaliai pašaudo išėjo pas dance, dėl to nebuvo konkurencijos, tiesiog vieni vartai kaip sakoma:D butu buvusi bent kokia konkurencija ar dar kažkas, bet kai visi geriausi sueina į viena gauja neįdomu ir nepadarysi tu tos konkurencijos, tai tiek. Sori joha kad nuvyliau, pats supranti tikiuosi mane:) Tiesiog, kai atidariau gauja buvo daug pykčiu, su visais realiai susipykau, nes nervai paėme kad man nesigauna tai ko norėjau, nenoriu nei pyktis nei nieko, tiesiog noriu normaliai žaisti be jokiu pykčiu.
  6. Kokius įspūdžius patyrėte kaip valdėte organizacija?[NEBŪTINA]: Nera labai geru.
  • Ačiū! 2
  • Liūdnas 1

Dalintis šį pranešimą

Johannes_Hides
Reputacija: 108
18 valandas prieš , Nojus_Hks said:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Nojus'hks
  3. Jūsų organizacija Gauja ar klubas?: Gauja
  4. Kiek laiko išlaikėte organizacija?: Mažai, neskaičiavau, bet tikrai ne tiek kiek reikėjo.
  5. Dėl kokiu priežasčių uždarote organizacija?: Nesigavo tas ko norėjau, norėjau atidaryti gauja ir padaryti kova yakuzoms, pakariauti dėl geriausios gaujos ir t.t, bet taip gavosi kad visi kas buvo pas mane išėjo pas ji, buvo tu norinčiu, bet visi kurie normaliai pašaudo išėjo pas dance, dėl to nebuvo konkurencijos, tiesiog vieni vartai kaip sakoma:D butu buvusi bent kokia konkurencija ar dar kažkas, bet kai visi geriausi sueina į viena gauja neįdomu ir nepadarysi tu tos konkurencijos, tai tiek. Sori joha kad nuvyliau, pats supranti tikiuosi mane:) Tiesiog, kai atidariau gauja buvo daug pykčiu, su visais realiai susipykau, nes nervai paėme kad man nesigauna tai ko norėjau, nenoriu nei pyktis nei nieko, tiesiog noriu normaliai žaisti be jokiu pykčiu.
  6. Kokius įspūdžius patyrėte kaip valdėte organizacija?[NEBŪTINA]: Nera labai geru.

Ačiū už atlikta darbą. Juodasis sąrašas.

• Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Prisijunk prie diskusijų

Tu gali rašyti dabar, o užsiregistruoti vėliau! Jei turite jau susikuręs vartotoją, PRISIJUNGTI kad rašytumėte iš savo vartotojo.

Svečias
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurk naują...