Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Nelson'Mandela

Reklamavimas

Recommended Posts

Nelson'Mandela
Reputacija: 124

7019ae4a35737ce412af9e793ff146ff992.jpg 

Aš pamėginau. Dabar jūsu eilė. 

Kaip nekeista ar keista, mūsu serveris smunka ties žaidėjais į apačia... Lyg ir tvarka su serveriu yra, beeet kažkas vistiek trugdo. Kadangi galvojau kaip tai pataisyti, sugalvojau, jog pradėti jį reklamuoti soc tinkluose. Manau visi turit Facebook. Todėl galite įmesti informacija apie serverį jame. Aš tai jau padariau. Norėtusi kad ir jūs taipogi padarytumėt... 

Dalintis šį pranešimą

Regular_Option
Reputacija: 421

Taip pat, komentuokite čia, kur reklamuojate, galite net su įrodymais, kaip ką darote, gausite atlygį už atitinkamą reklamą!

Dalintis šį pranešimą

Deividas_Pagalba
Reputacija: 4

Balsuojame visi! Aš jau prabalsavau gtatop.lt bei dar pasiūliau šį projektą keliems pažįstamiems, bei draugams, manau tikrai turėtų apsilankyti ne vienas ir ne du, o bent keli nauji žmonės apsižiūrėti koks projektas, pažaisti ir galbūt pasiliks, taip pat dar eisiu padarysiu reklamą Supergames.lt forume, nes ten turiu šiek tiek reputacijos ir ne mažai post'ų, tai į mano post'us / reklamas daug kas atkreipia dėmesį, + turiu f. eurų, tai už juos galėsiu išskirti temą. Be Supergames, tai dar vėliau kada pareklamuosiu ir FB + FB grupėse.

Dalintis šį pranešimą

Prisijunk prie diskusijų

Tu gali rašyti dabar, o užsiregistruoti vėliau! Jei turite jau susikuręs vartotoją, PRISIJUNGTI kad rašytumėte iš savo vartotojo.

Svečias
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurk naują...