Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Serzantas_Migelis

Idėjos, gerinančios žaidimą

Recommended Posts

Serzantas_Migelis
Reputacija: 1
Parašė (redaguota)
  1. Jūsų V_P žaidime: Serzantas_Migelis
  2. Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui.
  3. Jūsų siūloma idėja: Taigi, jau porą kartų buvau raginamas pgr. administracijos bei paprastų admin siūlyti idėjas čia. Noriu pradėti nuo tos, kurią tikriausiai jau daro - /info lentelėje daugiau darbo informacijos, tai yra,kiek pražaista su darbiniu skin, priimtų iškvietimų skaičius, uždirbtas pelnas ir t.t. Kita mano idėja būtų įdėti tam tikrą kazino lošimą serveryje, kur žmonės galėtų leisti laisvą laiką, lošti ir taip sukti visą žaidimo ekonomiką, mano nuomone POKERIO stalas būtų puikus variantas, darantis šio serverio laisvą laiką unikaliu. 🙂 Smulkmena - sutvarkyti /top lentelę, nes kaip mačiau su rida tai tikrai yra subuginta. Ir prie to pačio, jei rida yra vertinama serveryje, galima būtų padaryti darbo naujokam ir ne tik, papildomas pinigų šaltinis - ridos kėlimas, t.y. kontrakto sukūrimas (km skaičius ir pinigai už kiekvieną nuvažiuotą km). Važiuojam toliau, manau ne vienas sutiktų, kad žaidėjas iškvietęs tarnybas per /kviesti būtų pradedamas sekti, t.y., kad asmeniui, priemusiam iškvietimą būtų lengviau surasti, nes ne visi naujokai, gali paaiškinti, kur kas yra. Ir kol kas paskutinis, manau spidometro keitimas, nes ne kartą yra susibuginęs, tad tikrai galima idėti paprastesni ir tvarkingesni, bet čia jau jūsų nuožiūra.
  4. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Kol kas šiame projekte esu ne ilgą laiką, tačiau manau, jog šie dalykai, kurie pirmi krito į akį galėtų kur kas paįvairinti, o svarbiausiai, patobulinti mūsų visų žaidimą.

p.s. Jei mano mąstymas nors kiek sutampa su administracijos, ateityje parašysiu daugiau idėjų.

Ačiū, iki pasimatymo žaidime, Migelis.

Redaguota Serzantas_Migelis

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Sukurk naują...