Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Recommended Posts

Ponas_Smitas
Reputacija: 325
Parašė (redaguota)

 

 1. Jūsų V_P žaidime: Ponas_Smitas
 2. Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui(gaujos)
 3. Jūsų siūloma idėja: Dabar žaidėjai vėl pradėjo kalbėti apie mafijų grąžinimą ir jų sistemos patobulinimą. Aš manau būtų geriau dar labiau patobulinti gaujų sistemą nei mafijų. Kalbame apie tai jog sugrąžinus mafijas bus didesnė konkurencija tačiau tą patį galima gi padaryti ir su gaujomis. Padaryti taip jog būtų maksimaliai dvi oficialios gaujos kurios galėtų daryti grobimus ir veiksmą. Neoficialios to negalėtų, neoficialių labiau tikslas būtų išstumti kitą gaują ir patiems gauti oficialumą. Prieikime prie mano siūlomu patobulinimų gaujų sistemai.
 • Oficialios gaujos
  • Gaujai gavus oficialumą ji galėtų su komanda /bsukurti sukurti savo gaujos pickupą. Užlipus ant pickupo gaujos nariai atsirastu interjere(būtų interjerų lygiai ,o apie tai vėliau), esant gaujos interjere lyderis arba co-lyderis galėtų valdyti seifą kuriame galėtų laikyti narkotikus, ginklus, pinigus.(Išimti, padėti, išdalinti) Narkotikus ar ginklus lyderis galėtu padalinti visiems gaujos nariams įvesdamas kulkų skaičių ar narkotikų kiekį kiek nori išdalinti. Savo sukurtą pickupą gaujos galėtu persikelti į kitą vietą tik už kreditus.
 • Gaujų zonos
  • Čia manau vienas reikalingiausių dalykų kuris atneštu konkurencijos tarp gaujų. Gaujų zonos būtų išdėstytos aplink san fierro esančiose kaimeliuose ir Las-Venturas mieste. Gauja gali turėti kiek nori zonų, nėra kažkokio reikalavimo jog turi būtį prisijungusi kita gauja. Gaujos zonos gali būtį grobiamos tarp 12:00 ir 21:00. Gaujos lyderiui norint užgrobti zoną jis turi būtį zonos viduje ir parašyti komanda /zgrobti. Jei gaujos nariai išeina iš grobiamos zonos ar miršta tokiu atvejų zonos grobimas nutraukiamas. Norint užgrobti zoną gaujos nariai zonoje turi išbūti 10 minučių. Gaujos zonoje būtų automatiškai draudžiama naudoti bet kokias vip ar admin komandas. Neseniai užgrobtos zonos negalima grobti 30 minučių. Gaujų zonų tipai;
   • Pinigų zona - užgrobus šią zoną gauja į seifą gautu 15€/min(nusistatykit savo sumą), pinigai eitu į seifą tol kol zona yra užgrobta tos gaujos.
   • Narkotikų zona - užgrobus šią zoną gauja į seifą gauti 1 g kokso/min(nusistatykit patys kokį narkotiką ir kiek)
    • Narkotikų zonos tipai; kokso zona, žolės zona.
   • Ginklų zona - užgrobus šią zoną gauja gautu 1 ginklo kulką/min
    • Ginklų zonos tipai; Deagle zona, Shotgun zona, Sniper zona.
   • Main zona - pagrindinė zona kurią užgrobus gauja į seifą gautu 20€/min, kokso žolės g/min, shotgun,deagle ir sniper kulką/min. Norint šią zoną užgrobti reikia ją laikyti 15 minučių. (ši zona būtų labai vertinga)
 • Gaujos interjerų lygiai, jų paskirtis, įsilaužimas.
  • Net neįsivaizduoju ar tai buvo kažkur padaryta ar ne ,bet jei kažkur jau yra tai žinoma soriukas ,nes aš to nežinau. Oficialios gaujos turėtų savus interjerus bei būtų jų lygiai. Interjerų lygiai nurodo tai kaip greitai kita gauja gali įsilaužti į Jūsų interjerą ir Jus apvogti. Gaujos lyderis priėjęs prie kitos gaujos pickup ir parašęs komanda /lauztid pradeda gaujos grobimą  t.y pradedamos laužti durys.. Pavykus įsilaužti į gaujos interjero vidų kitas etapas būtų atidaryti seifą, gaujos lyderiui priėjus prie seifos ir parašius /lauztis prasidėtu seifo laužimas, išlaužus seifą gaujos lyderis parašęs /apvogtis gautu seife esančius daiktus(laikytus narkotikus, ginklus, pinigus) visą tai jis turėtų nugabenti į savo gaujos bazę(jis laikytu dėžę), gaujos lyderiui mirus dėžę nukristu ant žemės ir ją galėtu paimti tiek savo tiek kitos gaujos narys(/paimtid). Dėžę sugrąžinus į savo interjerą viskas atsirastu atgal, kitai gaujai kuri grobė nugabenus į savo interjerą visą tai atsirastu jų seife. Grobti kitos gaujos interjerą būtų galima tik esant tos gaujos lyderiui. Tik oficialumą gavusi gauja ir susikūrusi savo pickupą gautu 0 lygio interjerą. Būtų 5 lygių interjerai. Daugiau apie juos; 0 lygio interjeras; pats prasčiausias interjero lygis, išlaužti duris trunka tik 3 minutes, išlaužti seifą 5 minutes. 1 lygio interjeras; kainuotu x kreditų arba x pinigų, išlaužti duris trunka 5 minutes, išlaužti seifą 7 minutes. 2 lygio interjeras; kainuotu x kreditų arba x pinigų, išlaužti duris trunka 7 minutes, išlaužti seifą 9 minutes. 3 lygio interjeras; kainuotu x kreditų arba x pinigų, išlaužti duris trunka 7 minutes, seifą 11 minučių. 4 lygio interjeras; kainuotu x kreditų ar x pinigų, išlaužti duris užtrunka 10 minučių, išlaužti seifą 12 minučių. 5 lygio interjeras (MAX); kainuotu x kreditų ar x pinigų, išlaužti duris trunka 12 minučių, išlaužti seifą 15 minučių. Grobti kitos gaujos interjerą galima tik kas 3 valandas. Per 20 minučių užsidarytu interjero durys, gaujos lyderiui paėmus dėžę durys bei seifas užsidarytu po 5 minučių. 
 • Daiktai
  • Gaujos lyderis galėtų už kreditus ar pinigus pirkti šiuos dalykus; Laužtuvas(pagreitina kitos gaujos interjero durų išlaužimą 10%), Pjūklas(pagreitina kitos gaujos interjerų durų išlaužimą 15%), Grąžtas(pagreitina kitos gaujos seifo išlaužimą 20%), Sprogmuo(Duris išsprogdina per 2 minutes, nesvarbus interjero lygis), Signalizacija(praneša gaujai jei yra bandoma įsilaužti)
 • Ginklų sandėliai
  • Net neįsivaizduoju ar toks dalykas tarp gaujų yra, žinau jog yra kažkoks sandėlis ,bet vistiek aprašysiu. Kiekvieną dieną nuo 18:00 val. iki 19:00 val oficialios gaujos turėtų kovoti dėl ginklų sandėlio, teisėsauga taip pat turėtų prie to prisijungti kadangi jų tikslas yra sustabdyti ginklų sandėlio įsilaužimą. Oficialios gaujos turėtų iš ginklų sandėlio nešti ginklus į furgonus kurie bus prie ginklų sandėlio(Pony furgonai), į juo tilptų 20 dėžių ginklų. Vienoje dėžėje būtų 10 shotgun kulkų, 15 deagle kulkų ir 5 sniper kulkos. Prikrauta furgoną gaujos turėtų nuvežti iki savo bazės ir prie seifo jas iškrauti(parašius /iskrautid) taip gaujos seife atsirastu ginklai. Teisėsaugos tikslas yra visą tai sustabdyti, jie gali bandyti perimti furgoną ir jį nuvežti į policijos garažą bei dėžės sunaikinti. 1 sunaikinta dėžė duotu į policijos seifą 15€. Teisėsauga tiesiog turi trukdyti visam procesui.

Gal dar pildysiu, jei norite jog kažką dar prirašyčiau į pm.

Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: pagyvintu gaujas, daugiau konkurencijos tarpusavyje būtų.

Esu tikras jog šios "idėjos" tikrai kažkur buvo ar yra įgyvendintos ,bet manau tai pagyvintu šiek tiek žaidimą gaujoms.

 

Redaguota Ponas_Smitas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prisijunk prie diskusijų

Tu gali rašyti dabar, o užsiregistruoti vėliau! Jei turite jau susikuręs vartotoją, PRISIJUNGTI kad rašytumėte iš savo vartotojo.

Svečias
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
 • Sukurk naują...