Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Regular_Option

Renkami Čyterių Gaudytojai!

Recommended Posts

Regular_Option
Reputacija: 431

SVEIKI SFG'iečiai,

Taigi atėjo laikas kai reikia išrinkti čyterių gaudytojus, Jūs gausite 3 levelio admin'ą, taip pat galėsite komentuote po BAN anketomis ar Jūsų manymu BAN'as tinkamas, ar pakankami įrodymai ir t.t., Jūsų pagrindinis darbas - stebėti gaujas, Jų narius ir apskritai visą serverį, naujokus ir visus kitus, kurie kelia įtarimą. Jei 3 LVL administratoriaus komandas naudosite savo naudai (pvz. pasigydyti per grobimą, rašinėjimai nesąmones per /s, /a ir kitie panašūs dalykai, savo statusą prarasite ir automatiškai nebegalėsite būti ar tapti čheaterių gaudytoju)

ANKETOS FORMA:

1. Jūsų V_P žaidime:
  2. Jūsų amžius:
  3. Kodėl norite tapti čyterių gaudytoju?:
  4. Jūsų DC:
  5. Kuom Jūs esate pranašesnis už kitus kandidatus?:
  6. Su kokia programa filmuojate įrodymus?:
  7. Ar prižadate nedaryti lengvatų savo draugams ir kitiems asmenims, kurie Jums yra pažįstami? (pvz. ai šitas biški čytino, bet kadangi draugas tai tebunie nebaninsiu) - parašę TAIP prisižadate bausti visus kaip dera ir jei kažką išsuksite, nes Jis jūsų draugas, Jūs automatiškai prarandate statusą ir dar gaunate BAN ant serverio.

Sekmės mielieji, anketos paslėptos bus, bet visas anketas viešinsiu, tad kai paskelbsite, nesinervuokite - 1-2h bėgyje jos bus matomos.

• Patinka 10

Dalintis šį pranešimą

Ainoras
Reputacija: 0
  1. Jūsų V_P žaidime: Ainoras_Extazy
  2. Jūsų amžius: 15 metų.
  3. Kodėl norite tapti čyterių gaudytoju?: Noriu tapti čyteriu gaudytoju dėl to, kad esu pats naudojes čytus ir žinau kaip atpažinti.
  4. Jūsų DC: SuckFatBalls8862
  5. Kuom Jūs esate pranašesnis už kitus kandidatus?:  Esu draugiškas, nuoširdus, padedantis bėdoje.
  6. Su kokia programa filmuojate įrodymus?: Bandicam. 
  7. Ar prižadate nedaryti lengvatų savo draugams ir kitiems asmenims, kurie Jums yra pažįstami?: Taip

Dalintis šį pranešimą

Nafl_Lexs
Reputacija: 13
  1. Jūsų V_P žaidime: Nafl_Lexs
  2. Jūsų amžius: 17
  3. Kodėl norite tapti čyterių gaudytoju?: Noriu prisidėti prie projekto nors šiek tiek, bei užtikrinti serverio saugumą, kokybę, bei kad būtų malonu žaisti, atsipūsti, bei taip pat pradėti savo karijerą šiame serveryje.
  4. Jūsų DC: Naflx.#9584
  5. Kuom Jūs esate pranašesnis už kitus kandidatus?: Pranašesnis gal ir nesu, esu atsakingas žmogus, kuris savo darbą padaro tiksliai bei labai kruopščiai.
  6. Su kokia programa filmuojate įrodymus?: OBS
  7. Ar prižadate nedaryti lengvatų savo draugams ir kitiems asmenims, kurie Jums yra pažįstami? (pvz. ai šitas biški čytino, bet kadangi draugas tai tebunie nebaninsiu) - parašę TAIP prisižadate bausti visus kaip dera ir jei kažką išsuksite, nes Jis jūsų draugas, Jūs automatiškai prarandate statusą ir dar gaunate BAN ant serverio.: TAIP

Dalintis šį pranešimą

Demarcus_Dred
Reputacija: 34
Parašė (redaguota)

ANKETOS FORMA:

1. Jūsų V_P žaidime: Demarcus_Dred
  2. Jūsų amžius: Man yra 15 metų (Jeigu galvojate, ai eilinis 15-metis kuris nesupranta šių pareigų svarbumo - dėja jūs klystate, aš esu pilnai apie čytus nusimanantis žmogus, kuris supranta kokios šios pareigos yra svarbios.)
  3. Kodėl norite tapti čyterių gaudytoju?: Tapti čyterių gaudytoju noriu dėl to, nes nusimanau apie čytus (autocbug, macrocbugas, ahk cbug, antistun, antidrunk, aim, silent aim, ir visi kiti aktyviai naudojami čytai gaujų srityje). Noriu pagauti visus žaidimą palengvinančių programų naudotojus ir juos tinkamai nubausti,  sunaikinti.
  4. Jūsų DC: code'#6433
  5. Kuom Jūs esate pranašesnis už kitus kandidatus?: Esu pranašesnis vien dėl to, nes esu supratingas, padedantis žmogus. Esu aktyvus, galiu užpildyti ban anketas, bei jose komentuoti savo diagnozę (ką aš manau apie šį ban'ą, teisingas ar neteisingas). Serveryje praleidžiu gan nemažai dienos laiko. Turiu gan nemažą patirtį "San Andreas Multiplayer" žaidime, taipogi nusimanau apie daugelį čytų, ir žinau kaip jie atrodo (animacijos, kreivos kulkos, s0b, ammohack2000.cs ir t.t) Taipogi žinau kaip atskirti INV nuo ping'o, privartojusio žaidėjo.
  6. Su kokia programa filmuojate įrodymus?: Turiu gerą galimybę filmuoti (be jokių trukdžių) ir patalpinti vaizdo įrašą į youtube. Filmuoju su dxstory.
  7. Ar prižadate nedaryti lengvatų savo draugams ir kitiems asmenims, kurie Jums yra pažįstami? (pvz. ai šitas biški čytino, bet kadangi draugas tai tebunie nebaninsiu) - parašę TAIP prisižadate bausti visus kaip dera ir jei kažką išsuksite, nes Jis jūsų draugas, Jūs automatiškai prarandate statusą ir dar gaunate BAN ant serverio: Taip, prižadu nedaryti sau bei draugams lengvatų, prižadu bausti visus palei serverio taisykles, ir jų griežtai laikytis. Suteikite man šansą - pažadu nenuvilsiu.

PAPILDAU:

Žadu įvesti tvarką serveryje, užtikrintą švarų žaidimą. 

Redaguota Demarcus_Dred
  • Patinka 4

Dalintis šį pranešimą

Tony_Fanta
Reputacija: 134
  1. Jūsų V_P žaidime: Tony_Fanta
  2. Jūsų amžius: 18
  3. Kodėl norite tapti čyterių gaudytoju?: Noriu padėti serveriui atsikratyti nedraugiškų žaidėjų, kurie nori pakenkti serveriui ar kitiems jo žaidėjams. Pats nenaudoju jokių programų, taigi nenoriu, kad naudotų ir prieš mane ar kitą. Labai sunervuoja, kai ryte prisijungia pora draugelių pacheatinti, būna vienas adminas ir nespėja visko sužiūrėti, arba bijo baninti, nes negali filmuoti. Aš turiu visas sąlygas tam, bei pakankamai nusimanau, kaip atskirti cheata, nuo lago ar t.t.
  4. Jūsų DC: Hypeaf#8238
  5. Kuom Jūs esate pranašesnis už kitus kandidatus?: Turiu visas galimybes filmuoti, bei kelti į YouTube platformą ir pildyti ban anketas, esu tikrai labai aktyvus. Gerai sutariu su žmonėm, padedu naujokams. Pora kartų naujokai prašė pagalbos ir per /pzu juos pastebėti, nes lyg ir matė čyterį, tačiau niekuo padėti dėja negalėjau. Į dieną praleidžiu nuo 3 iki 6 valandu serveryje - savaitgaliais ir visą dieną nuo ryto (išeinu tik šuns išvesti). Kaip ir minėjau aukščiau, moku atskirti tikrą cheaterį, nuo asmens kuriam tiesiog tuo momentu palagino, žinau, kad reikia patikrinti asmens pingą prieš priimant sprendimus.
  6. Su kokia programa filmuojate įrodymus?: Bandicam, jeigu reikia galiu numesti kelis mano asmeniškai pagautus pažeidėjus.
  7. Ar prižadate nedaryti lengvatų savo draugams ir kitiems asmenims, kurie Jums yra pažįstami? (pvz. ai šitas biški čytino, bet kadangi draugas tai tebunie nebaninsiu) - parašę TAIP prisižadate bausti visus kaip dera ir jei kažką išsuksite, nes Jis jūsų draugas, Jūs automatiškai prarandate statusą ir dar gaunate BAN ant serverio. : Pažadu laikytis visų taisyklių ir nesvarbu, koks jis man draugas, tačiau baninsiu be išimčių, net ir savo brolį jeigu tik nusižengs.
  • Patinka 5

Dalintis šį pranešimą

Dance_Hks
Reputacija: 285
Parašė (redaguota)
  1. Jūsų V_P žaidime: Dance_Hks
  2. Jūsų amžius: 17
  3. Kodėl norite tapti čyterių gaudytoju?: Kadangi esu tas žmogus kuris supranta apie čytus daugiau ,nei kas kitas, kadangi tu modifikaciju yra tikrai daug ,bei jos yra atnaujinamos ,jog būtų sunkiau jas atpažinti.
  4. Jūsų DC: silverpro#8516
  5. Kuom Jūs esate pranašesnis už kitus kandidatus?: Esu pranašesnis vien dėl to ,jog neesu gaves bano už neleistinas programas ar dar kažka, visada einu tik už tięsa, bei esu neatlaidus kitiems, moku dirbti komandoje, priimti svarbius sprendimus. Esu įtyn aktyvus serveryje, tai pat keliu visada su auksčiausia kokybe.
  6. Su kokia programa filmuojate įrodymus?: GEFORCE EXPERIENCE
  7. Ar prižadate nedaryti lengvatų savo draugams ir kitiems asmenims, kurie Jums yra pažįstami? (pvz. ai šitas biški čytino, bet kadangi draugas tai tebunie nebaninsiu) - parašę TAIP prisižadate bausti visus kaip dera ir jei kažką išsuksite, nes Jis jūsų draugas, Jūs automatiškai prarandate statusą ir dar gaunate BAN ant serverio. Taip prižadu, kadangi taisyklės yra visiem vienodos, visada yra sunkus sprendimai kurie visados bus ir priimami teisingu atžvilgiu, niekada nereikia būti atlaidiem kurie naudoja neleistinas programas, nes tai kartosis ir kartosis.
Redaguota Dance_Hks
  • Patinka 7

Dalintis šį pranešimą

Nojus_Hks
Reputacija: 68
  1. Jūsų V_P žaidime: Nojus'hks
  2. Jūsų amžius: 17 metų.
  3. Kodėl norite tapti čyterių gaudytoju?: Pradėsiu nuo to, kad esu gan aktyvus, kadangi dabar buvo reikalų biški, aktyvumas sumažėjas buvo, bet dabar jis didės. Kadangi nemėgstu čyterių, kurie naudoja palengvinančias programas, dėl to ir noriu juos sumažinti ir išviso sunaikinti. Kaip ir suprantu tas neleistinas programas, nesakau kad labai gerai nusimanau, bet suprantu visa jų reikšmė. Atrasiu laiko pastebėti naujokus, veiksmus ir t.t. Bus didelė motyvacija, nes žinosiu kokios mano pareigos, ir kokios jos rimtos ištikro, daug žaidėjų nenori žaisti vien dėl to, kad daug čyterių, kurie naudoja palengvinančias šaudymo programas, visus tai nervoja, dėlto esu pasiryžęs tai mažinti. Dažnai būnu vakarais prisijungęs, o vakarais kai nėra didelis kiekis žaidėjų, ateina porą "draugelių" pacheatinti, pamėtyti mašinų į orą, ar dar kaip pakenkti. Dėl to, nenoriu kad taip būtų. Pats nenaudojų jokiu programų, dėlto nenoriu kad naudotu prieš mane ar kitus mūsų žaidėjus. Manau susitvarkyčiau su savo paskirta užduotim, ir naikinčiau visus čyterius.
  4. Jūsų DC: (N)hks%7908
  5. Kuom Jūs esate pranašesnis už kitus kandidatus?: Aktyvumas, mano didelis pliusas yra, dėl ko aš galiu siekti pareigų, antras mano didelis pliusas kad aš nenuolaidžiaujų, jeigu esi čyteris, tau ne vieta čia žaisti. Į visus žiūriu vienodai, nes visiems yra lygios teisės. Kodėl žaidėjas kuris žaidžia normaliai, turi kentėti nuo blogiuku atakų? Neturi jis kentėti, dėl to reikia atsakingų žmonių šioms pareigoms, kurie net negalvoje banintų draugas, pažystamas, ar paprastas naujokas. Dar galiu pridurti kad gaudausi, ir suprantu kada kenkia serveriui (čytina) o kada ne, kad nepadaryti klaidos. Kadangi daug užblokavimų būna neteisingų, irgi turi nuspresti, ir suprasti. Negali ateiti iš lemputės, o paskui bus koks užblokavimas, ar nufilmuosi ir nieko nesuprasi. Dėlto turi gaudytis šitoje srityje, o aš manau tikrai susigaudyčiau, ir nepasimeščiau situacijose. Aišku pasitartume visi, negali vienas nuspresti, bet turi turėti savo rimta nuomonė, ir jos nekeisti.
  6. Su kokia programa filmuojate įrodymus?: Naudoju bandicam programėle, gaudausi joje ir labiausiai suprantu ja.
  7. Ar prižadate nedaryti lengvatų savo draugams ir kitiems asmenims, kurie Jums yra pažįstami? (pvz. ai šitas biški čytino, bet kadangi draugas tai tebunie nebaninsiu) - parašę TAIP prisižadate bausti visus kaip dera ir jei kažką išsuksite, nes Jis jūsų draugas, Jūs automatiškai prarandate statusą ir dar gaunate BAN ant serverio. - Taip, prisižadu užblokuoti visus kurie kenkia šiam serveriui, kurie naudoja neleistinas programas, ir prisižadu atsakyti už savo žodžius ir visus veiksmus. Taisyklės galioja visiems, visi turi jų laikytis, ir žiūrėti į tai rimtai. Savininkai/Prižiūrėtojai ne iš lemputės sugalvojo taisyklės, jeigu norim kad serveris klestėtų ir augtu žaidėjų skaičius, turime laikytis taisyklių, ir parodyti, kad mūsų serveris yra teisingas, be čyterių.
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą

Trevor_Cameron
Reputacija: 29
  1. Jūsų V_P žaidime: Trevor_Cameron
  2. Jūsų amžius: 18
  3. Kodėl norite tapti čyterių gaudytoju?: Kadangi aš esu labai prieš palengvinančias programas tokias kaip AIM,NAMETAG,SPREAD,AUTOCBUG,INV IR T.T ir manau tikrai tikčiau šitoje srityje nes esu tikrai ne mažą kiekį laiko praleidęs gaujose o kaip žinai ten nelegalias programas naudoja tikrai ne mažai žaidėjų.Todėl su laiku įgijau tikrai nemažai patirties ties nelegaliomis programomis.Žinoma stebėčiau ne vien ir gaujas.
  4. Jūsų DC: Žinai tikrai mano dc
  5. Kuom Jūs esate pranašesnis už kitus kandidatus?: Na nežinau čia jau tau daugiau reiktu spręst kuris pagal tave yra pranašesnis bet tikrai esu aktyvus ir tikrai nebus pas mane jokių ban'ų be normalių įrodymų o jei ir bus aš tau visada tai įrodysiu nes tikrai turiu sugalvojęs kaip ir kas nes jei žmogus bus užbanintas free manau jis tikrai norės būti atbanintas tai čia neskelbsiu kaip ir kas manau turėtum suprasti apie ką aš..Ir aišku visada pasitarsiu su kitais daugiau kaip ir nebesiplėsiu tikrai nenuvilsiu ;)
  6. Su kokia programa filmuojate įrodymus?: Bandicam esant reikalui galiu ir Fraps
  7. Ar prižadate nedaryti lengvatų savo draugams ir kitiems asmenims, kurie Jums yra pažįstami? (pvz. ai šitas biški čytino, bet kadangi draugas tai tebunie nebaninsiu) - parašę TAIP prisižadate bausti visus kaip dera ir jei kažką išsuksite, nes Jis jūsų draugas, Jūs automatiškai prarandate statusą ir dar gaunate BAN ant serverio. Taip pasižadu 
  • Patinka 6
  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šį pranešimą

Ridas_Drift
Reputacija: 2
  1. Jūsų V_P žaidime: Ridas_Drift
  2. Jūsų amžius: 19 metų.
  3. Kodėl norite tapti čyterių gaudytoju?: Esu tas žmogus kaip kiti, kurie nori mėgautis žaidimu, bet atsiranda tokių veidų kurie mėgsta naudoti palengvinančias programas, bet aš už šį prieš. Man asmeniškai nepatinka naudoti palengvinančias programas nes tai yra beprasmiška. Noriu padėti prie serverio plėtros, bausti žaidėjus, kurie naudoja palengvinančias programas ir kt.
  4. Jūsų DC:#7375 Ridas_Drift
  5. Kuom Jūs esate pranašesnis už kitus kandidatus?: Nesakau jums, kad būtent išrinktumėte mane, bet tiesiog turiu patirties gaudyti žmonės kurie naudoja palengvinančias programas. Bet pažadu jus nenuvilti.
  6. Su kokia programa filmuojate įrodymus?: FRAPS
  7. Ar prižadate nedaryti lengvatų savo draugams ir kitiems asmenims, kurie Jums yra pažįstami? (pvz. ai šitas biški čytino, bet kadangi draugas tai tebunie nebaninsiu) - parašę TAIP prisižadate bausti visus kaip dera ir jei kažką išsuksite, nes Jis jūsų draugas, Jūs automatiškai prarandate statusą ir dar gaunate BAN ant serverio. Taip, pasižadu.

Dalintis šį pranešimą

Deividas_Pagalba
Reputacija: 4
  1. Jūsų V_P žaidime: Deividas_Pagalba
  2. Jūsų amžius: 25 metukai
  3. Kodėl norite tapti čyterių gaudytoju?: Tam, jog turėčiau daugiau veiklos serveryje, krūvio, taip būtų žymiai įdomiau. Man patinka didelės atsakomybės jausmas ir darbo atlikimas 100 %, kokybiškai, taip galiu parodyti žmonėms, žaidėjams, administracijai, jog ne veltui čia esu, bei mane pasirinkę jie tikrai nesuklydo. Būti čyterių gaudytoju noriu todėl, jog stebėti įtartinus žmones ir apvalyti kuo daugiau čyterių, mažinti tų nenaudėlių skaičių ir stengtis, kad mūsų community būtų su kuo švaresniais / legaliais žaidėjais ir serveris būtų pavyzdys kitiems.
  4. Jūsų DC: Lithuania HQ#1107
  5. Kuom Jūs esate pranašesnis už kitus kandidatus?: Na manau pradedant nuo to, jog aš esu Deividas ir tai jau mane padaro išskirtiniu, kodėl? Todėl, nes kiekvienas žmogus kažkuo išskirtinis ir tai yra manau kaip pranašumas. Man yra 25 metai, esu draugiškas, komunikabilus, visus man paskirtus darbus atlieku 100 % ir stengiuosi visada juos atlikti aukšta kokybe, įdedu visas pastangas ir nenumetu į šalį darbo, jei jis man sunkiai sekasi. Esu Filmai.in turbūt vienas iš pagrindinis filmų įgarsintojas / vertėjų, bei taip pat esu vertęs labai senai vieną, kitą filmą kituose filmų svetainėse, todėl galėčiau sukurti kokių nors filmukų ir juos pats įgarsinti, bei pateikti Jums kaip filmuką naujokams su mano įgarsinimu (įvadu). Prie to pačio galiu pasakyti, jog užsiimu GFX'u, tai manau dar ir tuom būčiau naudingas, galėčiau sukurti kažkokių logo, jei reikia tiek forumui, tiek asmeninių su Jūsų prašymu.
  6. Su kokia programa filmuojate įrodymus?: Dažniausiai naudoju Fraps, nes man jie nelagina, kaip, kad kitiems žmonėms būna, esu nusilaužęs ją ir pas mane full versija, todėl galiu filmuoti kiek noriu ir kokį noriu kiekį, taip pat kartais, jei prireikia naudoju Action!, Bandicam ir dar keletą programų, jog išgauti geresnį vaizdą, kokybę.
  7. Ar prižadate nedaryti lengvatų savo draugams ir kitiems asmenims, kurie Jums yra pažįstami? (pvz. ai šitas biški čytino, bet kadangi draugas tai tebunie nebaninsiu) - parašę TAIP prisižadate bausti visus kaip dera ir jei kažką išsuksite, nes Jis jūsų draugas, Jūs automatiškai prarandate: TAIP, 100% bausiu visus vienodai, nesvarbu ar tai būtų mano pažįstamas, draugas ar kažkas, visiems taisyklės vienodos ir reikia bausti, negali būti daromos jokios lengvatos, jei nubaudi draugą - nueini ir parašai, jog pasimokei gaudamas baną? Nusipirk unban'ą ir žaisk legaliai, negalvok, jog aš draugams darysiu kažkokias lengvatas (tokių situacijų kažkada labai seniai esu turėjęs, kai būdavau admin, jog prašydavo manęs pasigailėti ir nebaninti, jei prigaudau su čytais bet aš ne iš tų žmonių kurie daro lengvatas ar juos išeitų papirktų, esu sąžiningas).

Dalintis šį pranešimą

Nelson'Mandela
Reputacija: 128
  1. Jūsų V_P žaidime: Nelson_Mandela
  2. Jūsų amžius: 23 metai
  3. Kodėl norite tapti čyterių gaudytoju?: Mėgstu pagaudyt mažus neklaužadas, kurie naudoja sobeitus, kad įdomiau pažaist SFG... 
  4. Jūsų DC: Esam draugai ten lygtais
  5. Kuom Jūs esate pranašesnis už kitus kandidatus?: Turiu 3lvl adminą, Turiu patirties SFG projekte ties adminu...
  6. Su kokia programa filmuojate įrodymus?: F8, visada pasiteisina, niekada nenuvilia
  7. Ar prižadate nedaryti lengvatų savo draugams ir kitiems asmenims, kurie Jums yra pažįstami? (pvz. ai šitas biški čytino, bet kadangi draugas tai tebunie nebaninsiu) - parašę TAIP prisižadate bausti visus kaip dera ir jei kažką išsuksite, nes Jis jūsų draugas, Jūs automatiškai prarandate statusą ir dar gaunate BAN ant serverio. Paliubomu tėvai
    Pildau, nes norėčiau "Čyterių gaudytojas" statuso 😄 Jeigu toks yra.
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Jeff_Payne
Reputacija: 3
  1. Jūsų V_P žaidime: Jeff_Payne
  2. Jūsų amžius: 19
  3. Kodėl norite tapti čyterių gaudytoju?: Visi tūrbut buvome sukčiais (čyteriais) nu man atrodo nėra nei vieno tokio kas nenaudojo čytu. Nes čia kaip priklausomybe narkotikams realiame gyvenime. Taip prisipažistu aš ir naudojau s0ba ir kitus cleo skriptus, praityje. Moku atskirti paprasta cbuga nuo auto cbug, moku sutikti naujokus serveryje. Nu aš esu toks žmogus kuris negali tusčiai sėdėti serveryje ir nieko neveikti todėl ir bandau į šias atsakingas pareigas. Šiuo metų dirbu "dušmanu" begalybė naujokų kviečia taksi, vakar padėjau naujokui su serverio valiuta, bet veltui kaip sakoma pinigai į vandeni, jų nebesugražinsi. O kodėl? todėl nes kaip vežiau naujoka jis galima sakyt "nupūtė" mano mašina į šona, paskui pradėjo naudot teleport čyta, todėl parašiau adminams pastėbėkit šita naujoka man atrodo kad jis čytina. Ir pasirodo mano abejonės pasitvirtino!
  4. Jūsų DC: J ' P
  5. Kuom Jūs esate pranašesnis už kitus kandidatus?: Esu gan tvirto charakterio. Dažnai megstu laikytis savo nuomones, jeigu kas nors prieštarauja, labai mėgstu padiskutuoti būtent kodel. Jei mano nuomone yra paneigiama tvirtais argumentais tuomet ji gali dažnai keistis. Labai neapkenčiu kai kas nors prašo, kad susidariau viena ar kita nuomone apie serverio žaidėja ar kokia situacija, prieš darant kažkokius verdiktus turiu išsiaiškinti viska nuo a iki z. Su visais žaidėjais stengiuosi draugauti draugiškai bei tolerantiškai. Jeigu bendraujant mes randame bendra kalba reiškia rasime ir bendrus interesus. Atvirumas taip pats yra viena iš mano charakteriu savybiu, kuri viena diena "nuves" mane į kapus. Žinoma reikia žinoti kada ir kur galima būti atviram, o kada geriau tiesiog patyleti ir idėmiau paanalizuoti situacija. Esu žmogus kuris nepalieka neužbaigto darbo, visada viska bandau atlikti kokybiškai. Esu atsakingas bei pareigingas. Kartais galiu būti per griežtas, bet su savo griežtumu stengiuosi susitvarkyti. Taipogi kartais galiu būti tylus, bet kaip ir rašiau nematau reikalo kalbėti tusčiai, kalbu tik tada kai manes kažkam reikia, kai reikia kažka padaryti. Apibendrinus esu koks esu. Vieniems šios savybes šaunios, o kitiems - trukdo. Bet ar imanoma visiems itikti?
  6. Su kokia programa filmuojate įrodymus?: FlashBack
  7. Ar prižadate nedaryti lengvatų savo draugams ir kitiems asmenims, kurie Jums yra pažįstami? (pvz. ai šitas biški čytino, bet kadangi draugas tai tebunie nebaninsiu) - parašę TAIP prisižadate bausti visus kaip dera ir jei kažką išsuksite, nes Jis jūsų draugas, Jūs automatiškai prarandate statusą ir dar gaunate BAN ant serverio. Pasižadu!

Dalintis šį pranešimą

Matthew_Withley
Reputacija: 66
Parašė (redaguota)
  1. Jūsų V_P žaidime: Matthew_Withley
  2. Jūsų amžius: 17 metų.
  3. Kodėl norite tapti čyterių gaudytoju?: Kadangi, serveryje praleidžiu nemažai laiko, žinau kone viską apie servery. Serveryje, esu matęs tikrai ne vieną čyteri, arba prispawnintų mašinų, parašai į /admin, bet kas iš to, nes kai kurių administratoriaus lygis per mažas, kiti away from keybord, treti dar užsieme savo reikalais. Žinoma, galima filmuoti, fotografuoti ir be administratoriaus komandų, bet jei jis skraido padangėm, tai nelabai ten ką ir prifilmuosi.  Manau, kuo daugiau tam tikro lygio administartorių serveryje, tuo geriau. ( žinoma administratorių kiekis proto ribose turi būt 😄 ). 
  4. Jūsų DC: Dominykas#6934
  5. Kuom Jūs esate pranašesnis už kitus kandidatus?: Mano manymu, visi yra lygūs, tiktai vieni mažiau o kiti daugiau nusimano apie tam tikras veiklas/srytis. O šiuo atveju tai nuspręs čyterių prižiūrėtojų rinkėjas. Taip pat duoda pliusa tas, jog neesu gavęs ban'o už nelegalias modifikacijas.
  6. Su kokia programa filmuojate įrodymus?: Visą laiką naudoju ''Fraps'', bet dabar parsisiunčiau ir Bandicam, kadangi per ją ir video uploadint galima, žymiai patogiau. 
  7. Ar prižadate nedaryti lengvatų savo draugams ir kitiems asmenims, kurie Jums yra pažįstami? (pvz. ai šitas biški čytino, bet kadangi draugas tai tebunie nebaninsiu) - parašę TAIP prisižadate bausti visus kaip dera ir jei kažką išsuksite, nes Jis jūsų draugas, Jūs automatiškai prarandate statusą ir dar gaunate BAN ant serverio. Taip.
Redaguota Matthew_Withley
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą

Agne_Gamez
Reputacija: 1
  1. Jūsų V_P žaidime: Agne_Gamez
  2. Jūsų amžius:15
  3. Kodėl norite tapti čyterių gaudytoju?: Nes aman Jie Nepatinka Sugadina Žaidime Linksmybe
  4. Jūsų DC: Agne_Gamez#2432
  5. Kuom Jūs esate pranašesnis už kitus kandidatus?:aš nesuir jūs neturite rinkti mane galite parinkti ir kita
  6. Su kokia programa filmuojate įrodymus?: Bandicam
  7. Ar prižadate nedaryti lengvatų savo draugams ir kitiems asmenims, kurie Jums yra pažįstami? (pvz. ai šitas biški čytino, bet kadangi draugas tai tebunie nebaninsiu) - parašę TAIP prisižadate bausti visus kaip dera ir jei kažką išsuksite, nes Jis jūsų draugas, Jūs automatiškai prarandate statusą ir dar gaunate BAN ant serverio.
  8. Taip

Sekmės mielieji, anketos paslėptos bus, bet visas anketas viešinsiu, tad kai paskelbsite, nesinervuokite - 1-2h bėgyje jos bus matomos.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Regular_Option
Reputacija: 431

Išrinktieji yra 2 asmenys: Demarcus_Dred bei Javan_Niller, bendradarbiaukite abudu, DC gausite Čyterių gaudytojų roles, forume priėjimą prie BAN anketų pildymo, koregavimo, rakinimo ir viso kito. Priedo to gaunate 3 LVL adminą, vienas pasišikimas, ratas suksis ir čyterių gaudytojo poziciją užims kitas žmogus, į tą rato laukimą įeina Matthew_Withley, Dance_Hks, Trevor_Cameron. Sekmės mielieji!

• Patinka 5
  • Liūdnas 6

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Sukurk naują...