Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Regular_Option

Policijos departamentas - papeikimai/pagyrimai

Recommended Posts

Regular_Option
Reputacija: 456

d3e824b53a4c7cf37b708002b39d8b41383.png

PAGYRIMŲ/PAPEIKIMŲ ŠABLONAS

• Jūsų V_P žaidime:
  • Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime:
  • Už ką Jį peikiate/giriate?:
  • Vaizdinė medžiaga/nuotraukos:
  • Patinka 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šį pranešimą

Pablo_Escobar
Reputacija: 82
  • Jūsų V_P žaidime: Pablo_Escobar 
  • Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime: Matthew_ Osborne 
  • Už ką Jį peikiate/giriate?: Free star už star už pasikėsinimą, nors važiavau iš bazės pavalgyt ir visiškai jo šiandien nemačiau 
  • Vaizdinė medžiaga/nuotraukos: dabb7ca018787881b3cd90d2daaae5d5398.png

Dalintis šį pranešimą

Joaquin_Costelloz
Reputacija: 141
9 minutes prieš, Pablo_Escobar said:
  • Už ką Jį peikiate/giriate?: Free star už star už pasikėsinimą, nors važiavau iš bazės pavalgyt ir visiškai jo šiandien nemačiau 

Dalintis šį pranešimą

Pablo_Escobar
Parašė (redaguota)
8 minutes prieš, Joaquin_Costelloz said:

Visų pirma Ar ne tas žmogus turėjo pagaut ir nubaust už kažką , o ne tu? Visų antra kurioj vietoj matot jūs pasikėsinimą, kai iššoviau net ne į jį, o paspaudus netyčia loptopo pelytės touch'ą, o visų trečią toks pasikėsinimas , kad net nuo mašinos ,,žiežirbos'' nenuskrido. 😄

+ Įžvelgiu grąsinimus iš jūsų pusės ( '' Pasigailėsi '' 

Redaguota Pablo_Escobar

Dalintis šį pranešimą

Matthew_Osborne
Reputacija: 2
1 minute ago, Pablo_Escobar said:

Visų pirma Ar ne tas žmogus turėjo pagaut ir nubaust už kažką , o ne tu? Visų antra kurioj vietoj matot jūs pasikėsinimą, kai iššoviau net ne į jį, o paspaudus netyčia loptopo pelytės touch'ą, o visų trečią toks pasikėsinimas , kad net nuo mašinos ,,žiežirbos'' nenuskrido. 😄

Parodyk man prašau taisykle, kuri nurodo, kad kitas pareigūnas negali suimt nusikaltėlio jeigu kitas pareigūnas turi įrodymus kaip, tas nusikaltėlis pažeidinėja įstatymus? O netyčia čia ar tyčia tai čia jau ne mes kalti

Dalintis šį pranešimą

Pablo_Escobar
Dabar, Matthew_Osborne said:

Parodyk man prašau taisykle, kuri nurodo, kad kitas pareigūnas negali suimt nusikaltėlio jeigu kitas pareigūnas turi įrodymus kaip, tas nusikaltėlis pažeidinėja įstatymus? O netyčia čia ar tyčia tai čia jau ne mes kalti

Parodyk tu man vietą kur aš kėsinausi į pareigūno gyvybę , bet konkrečia vietą, konkrečius įrodymus, konkrečius veiksmus , kad būtent buvo pasikėsinta į PAREIGŪNO GYVYBĘ 😄

Dalintis šį pranešimą

Matthew_Osborne
5 minutes ago, Pablo_Escobar said:

Parodyk tu man vietą kur aš kėsinausi į pareigūno gyvybę , bet konkrečia vietą, konkrečius įrodymus, konkrečius veiksmus , kad būtent buvo pasikėsinta į PAREIGŪNO GYVYBĘ 😄

Šaudei į pareigūną?

Dalintis šį pranešimą

Pablo_Escobar
1 minute prieš, Matthew_Osborne said:

vidosas yra, tegul sprendžia valdžia, ate

Tam tavo ,, vidose'' nieko nėra, akcentuoju faktą , kad nekrenta jokios '' žiežirbos'' nuo sultano , juolab pasikėsinimo į pareigūno GYVYBĘ nematau. Laukiam tavo valdžios verdikto.

Dalintis šį pranešimą

Joaquin_Costelloz
Parašė (redaguota)
17 minutes prieš, Pablo_Escobar said:

+ Įžvelgiu grąsinimus iš jūsų pusės ( '' Pasigailėsi '' 

13 minutes prieš, Pablo_Escobar said:

6 minutes prieš, Pablo_Escobar said:

Nešaudžiau į pareigūna

3 minutes prieš, Pablo_Escobar said:

Tam tavo ,, vidose'' nieko nėra, akcentuoju faktą , kad nekrenta jokios '' žiežirbos'' nuo sultano , juolab pasikėsinimo į pareigūno GYVYBĘ nematau. Laukiam tavo valdžios verdikto.

Visų pirma koks skirtumas kas tave pagauna, mano kolega ar aš pats, ar aš  būdamas pareigūnu negaliu paprašyti kolegas tave suiimti? „Pasigailėsi“ buvo perspėjimas, kad liautumeis šaudyti mieste, nes jau ne pirmą sykį šaudai, labai atsiprašau, jeigu įžeidžiau tave ar jūsų orumą pasakydamas „pasigailėsi“.

Visų antra, vaizdo medžiagoje matosi, kaip jūs pone šaunate į policijos pareigūno automobilį, šiuo atveju į mano, tai ar čia ne pasikesinimas?

O toliau nematau priežasties čia ginčytis ir aiškintis santykius, tegul sprendžia valdžia, čia jos darbas.

Redaguota Joaquin_Costelloz

Dalintis šį pranešimą

Pablo_Escobar
3 minutes prieš, Joaquin_Costelloz said:

Visų pirma koks skirtumas kas tave pagauna, mano kolega ar aš pats, ar aš  būdamas pareigūnu negaliu paprašyti kolegas tave suiimti? „Pasigailėsi“ buvo perspėjimas, kad liautumeis šaudyti mieste, nes jau ne pirmą sykį šaudai, labai atsiprašau, jeigu įžeidžiau tave ar jūsų orumą pasakydamas „pasigailėsi“.

Visų antra, vaizdo medžiagoje matosi, kaip jūs pone šaunate į policijos pareigūno automobilį, šiuo atveju į mano, tai ar čia ne pasikesinimas?

O toliau nematau priežasties čia ginčytis ir aiškintis santykius, tegul sprendžia valdžia, čia jos darbas.

Dėl to „pasigailėsi“ dar galėčiau visą vakarą diskutuot, bet nėra laiko , kaip ir dėl to pasikėsinimo kurio aš nematau , kaip ir minėjau kituose komentaruose visiškai nesimato , kad į tave šoviau , iššaut galėjo į tavo pusę (kalbu apie didesnį kampą) loptopo touchas, bet ne į tave. 

Debiutą čia ir aš baigiu, laukiam valdžio , faktus akcentavau, argumentus išsakiau, save pateisinau. 

Dalintis šį pranešimą

Joaquin_Costelloz
Parašė (redaguota)
3 minutes prieš, Pablo_Escobar said:

Dėl to „pasigailėsi“ dar galėčiau visą vakarą diskutuot, bet nėra laiko , kaip ir dėl to pasikėsinimo kurio aš nematau , kaip ir minėjau kituose komentaruose visiškai nesimato , kad į tave šoviau , iššaut galėjo į tavo pusę (kalbu apie didesnį kampą) loptopo touchas, bet ne į tave. 

Debiutą čia ir aš baigiu, laukiam valdžio , faktus akcentavau, argumentus išsakiau, save pateisinau. 

0:39 - 0:41 sulėtintai įsijunk ir įsižiūrėk į „savo šaudymą didesniu kampu“

Redaguota Joaquin_Costelloz

Dalintis šį pranešimą

Regular_Option
53 minutes prieš, Pablo_Escobar said:

Atmesta,įrodymai pateikti, kad esate kaltas. Prašyčiau kitą kartą, nebefreepostinti po šia tema!! 

Dalintis šį pranešimą

Matthew_Osborne
3 minutes ago, The_Whiteman said:
  • Jūsų V_P žaidime: The_Whiteman
  • Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime: M_O
  • Už ką Jį peikiate/giriate?: Užvažiavęs ant manęs siūlė baudą, nužudė ir pasodino į kalėjimą.
  • Vaizdinė medžiaga/nuotraukos:https://imgur.com/a/DR3iSAF

Nei aš tave norėjau sodint į tą jailą, nei ką.

Dalintis šį pranešimą

The_Whiteman
2 minutes prieš, Matthew_Osborne said:

Nei aš tave norėjau sodint į tą jailą, nei ką.

Matosi video kaip imamos man hp, lauksim direktoriaus pasisakymo.

Dalintis šį pranešimą

Regular_Option
3 valandas prieš , The_Whiteman said:
  • Jūsų V_P žaidime: The_Whiteman
  • Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime: M_O
  • Už ką Jį peikiate/giriate?: Užvažiavęs ant manęs siūlė baudą, nužudė ir pasodino į kalėjimą.
  • Vaizdinė medžiaga/nuotraukos:https://imgur.com/a/DR3iSAF

Video matosi, kad tikrai nebuvo užvažiavęs, net jei ir kliudė, tyčinio nusižengimo nematau. Papeikimas atmestas. 

Dalintis šį pranešimą

Lebro_Rokas
Reputacija: 31
  • Jūsų V_P žaidime: Lebro_Rokas
  • Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime: Tadas_Blinda
  • Už ką Jį peikiate/giriate?: Peikiu. galima free star. Taip aš jį įžeidinėjau per /sms , bet ne kaip pd darduotoją, o kaip paprasta žaidėją.
  • Vaizdinė medžiaga/nuotraukos: https://imgur.com/a/PQQdwZZ

Dalintis šį pranešimą

Matthew_Osborne
4 minutes ago, Kuzne_Nerijus said:
  • Jūsų V_P žaidime: Kuzne_Nerijus
  • Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime: Matthew_Osborne
  • Už ką Jį peikiate/giriate?: Peikiu už free starus.
  • Vaizdinė medžiaga/nuotraukos: https://imgur.com/a/zMWrVqs

Matosi vidury vidoso kaip šauni, plius pats Regularas buvo ir viską matė, kaip ten šaudei.

Dalintis šį pranešimą

Kuzne_Nerijus
Reputacija: 14
12 valandas prieš , Matthew_Osborne said:

Matosi vidury vidoso kaip šauni, plius pats Regularas buvo ir viską matė, kaip ten šaudei.

Nieko tame vidose nesimato ir nesuk kiaušų, bet aišku, esi pas Regularą po sparnu tai išsuks... 

Dalintis šį pranešimą

Matthew_Osborne
33 minutes ago, Kuzne_Nerijus said:

Nieko tame vidose nesimato ir nesuk kiaušų, bet aišku, esi pas Regularą po sparnu tai išsuks... 

Atsimerktum pamatytum, bet gerai. Po sparnu ar ne, bet jis buvo tam susišaudyme ir viską matė tai nežinau ką čia bandai įrodyt. Lauk Regularo atsakymo.

Dalintis šį pranešimą

Regular_Option
On 2020-01-19 at 19:21, Lebro_Rokas said:
  • Jūsų V_P žaidime: Lebro_Rokas
  • Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime: Tadas_Blinda
  • Už ką Jį peikiate/giriate?: Peikiu. galima free star. Taip aš jį įžeidinėjau per /sms , bet ne kaip pd darduotoją, o kaip paprasta žaidėją.
  • Vaizdinė medžiaga/nuotraukos: https://imgur.com/a/PQQdwZZ

Darbuotojas įspėtas! 

Dalintis šį pranešimą

Prisijunk prie diskusijų

Tu gali rašyti dabar, o užsiregistruoti vėliau! Jei turite jau susikuręs vartotoją, PRISIJUNGTI kad rašytumėte iš savo vartotojo.

Svečias
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurk naują...