Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Regular_Option

Policijos departamentas - papeikimai/pagyrimai

Recommended Posts

Marcos_Ercolani
Reputacija: 11
On 2020-02-01 at 19:26, Regular_Option said:

Ačiū! Darbuotojas gauna įspėjimą! Papeikimas priimtas! 

tai ko zaidzia su belekokiu pingu , ir jauciasi nelieciamas?

Dalintis šį pranešimą

Regular_Option
Reputacija: 456
6 minutes prieš, Marcos_Ercolani said:

tai ko zaidzia su belekokiu pingu , ir jauciasi nelieciamas?

Turi nusiskundimų, rašyk į PM, o ne freepostink temoje. 

Dalintis šį pranešimą

Luis_Carlos
Reputacija: 43
Prieš 1 Valandą, Lebro_Rokas said:

tyčia manai tai padariau ? btw pats ant šalitgatvio užvažiaves tai čia ne non-rp ? 🙈

Pamačiau, kad skrendi ir užvažiavau 😉

Dalintis šį pranešimą

Domis'Street
Reputacija: 1
  • Jūsų V_P žaidime:Domis`Street
  • Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime:marcos_ercolani
  • Už ką Jį peikiate/giriate?:free star, nesupratau kaip ji izeidziau ir  2x uz teises
  • Vaizdinė medžiaga/nuotraukos:1b5c954644d0c7eaabe4714f5b5523a2468.png75d04b812a432f7de1b78c0a371b05ef619.png

Dalintis šį pranešimą

Marcos_Ercolani
4 minutes prieš, Domis'Street said:
  • Už ką Jį peikiate/giriate?:free star, nesupratau kaip ji izeidziau ir  2x uz teises
  • Vaizdinė medžiaga/nuotraukos:1b5c954644d0c7eaabe4714f5b5523a2468.png75d04b812a432f7de1b78c0a371b05ef619.png

Dėl teisių atsiprašau, padariau klaida. kompensuosiu. O del izeidimu https://imgur.com/a/rNrwbgV

Dalintis šį pranešimą

Marcos_Ercolani
1 valandą prieš , Donce Petrazole said:
  • Jūsų V_P žaidime: Donce_Petrazole
  • Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime: marcos_ercolani
  • Už ką Jį peikiate/giriate?: Free star. "tyčinis esc mygtuko" jis gaude mane po to apsiverkes apsisuko ir nuvažiavo, as pastebejau kad nebera jo tai nulekiau cilindamas ir kazkur  po 10 min ir esc paspaudziau nei buvo surakines nei gaudes nieko, tiesiog privaziavo kai afk buvau surakino ir isveze.
  • Vaizdinė medžiaga/nuotraukos: https://imgur.com/bl4iftp

Gaudziau tave, ir kai pamatei mane atjudant prie Elektromobiliu ikrovimo aiksteles, siektiek pajudejai ir isejai i esc https://imgur.com/a/uz9kCdw

Dalintis šį pranešimą

Regular_Option
On 2020-02-06 at 19:32, Lebro_Rokas said:
  • Jūsų V_P žaidime: Lebro_Rokas
  • Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime: Luiss_Carlos
  • Už ką Jį peikiate/giriate?: peikiu, prašau įrodymų kur buvo non-rp.
  • Vaizdinė medžiaga/nuotraukos: https://imgur.com/a/SnCRPk2

atmestas skundas.

Dalintis šį pranešimą

Regular_Option
2 valandas prieš , Domis'Street said:

Kadangi Tau sakė kompensuos už teises, gauna tik įspėjimą žodinį.

Dalintis šį pranešimą

Lebro_Rokas
Reputacija: 31
  • Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime: Jimmy_Calderon
  • Už ką Jį peikiate/giriate?: peikiu, free star. STOVĖJAU VIETOJE iš niekur nieko atvarė davė star už tai, jog be diržo, nieko nei sakė nei ką.
  • Vaizdinė medžiaga/nuotraukos: https://imgur.com/a/FG9t6SC

Dalintis šį pranešimą

Jimmy_Calderon
Reputacija: 6
Parašė (redaguota)
1 valandą prieš , Lebro_Rokas said:
  • Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime: Jimmy_Calderon
  • Už ką Jį peikiate/giriate?: peikiu, free star. STOVĖJAU VIETOJE iš niekur nieko atvarė davė star už tai, jog be diržo, nieko nei sakė nei ką.
  • Vaizdinė medžiaga/nuotraukos: https://imgur.com/a/FG9t6SC

Realybei yra padaryta, jog jei žmogus sėdi už vairo neužsisegęs diržo, jam bauda. Gali eit pasiskaityti naujas taisykles. Matau ne pirmą kartą tave be diržo, kažkaip nenaujiena.

Redaguota Luiss_Carlos

Dalintis šį pranešimą

Luis_Carlos
2 minutes prieš, Jimmy_Calderon said:

Realybei yra padaryta, jog jei žmogus sėdi už vairo neužsisegęs diržo, jam bauda. Gali eit pasiskaityti naujas taisykles. Matau ne pirmą kartą tave be diržo, kažkaip nenaujiena.

Papeikimas atmestas ! Taip dabar taip padaryta, ir tave mūsų komandą tikrai ne pirmą kartą be diržo užfiksavus.

Dalintis šį pranešimą

Nojus_Hks
Reputacija: 92
  • Jūsų V_P žaidime: Nojus'Hks
  • Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime: Pavaduotojas Luiss_Paplauskas
  • Už ką Jį peikiate/giriate?: Nežinau ant kiek žmogus priplaukęs, vežu du klientus dirbu taksi, važioju ant 110, parskrenda su infernusu per /me rašo sustojame, per /m nei vieno chato nemačiau kad sustojam, bet tik pamačiau kad per /me paraše stojame sustojau su abejiais klientais, dave non-rp vairavimas, čia tipo kad kelkrašty sustojau? koks begimas kad parašei kaip tu sakei per /m stojam ir nesustojau? man nerodo, bet tik per /me parašei sustojam iškarto sustojau, norėčiau pamatyti įrodymus mano non-rp vairavimo ir bėgimo, o jeigu tu regularai vėl atmėsi tai vsio jasna, nes jis priplaukęs tai konkrečiai yra, @Jason_Duty gali patvirtinti, ji vežiau, iškarto sustojau, jokiu non-rp nebuvo. Nu autistu autistas esi.. 
  • Vaizdinė medžiaga/nuotraukos: https://imgur.com/a/s5Z71hd

Dalintis šį pranešimą

Luis_Carlos
10 minutes prieš, Nojus_Hks said:
  • Už ką Jį peikiate/giriate?: Nežinau ant kiek žmogus priplaukęs, vežu du klientus dirbu taksi, važioju ant 110, parskrenda su infernusu per /me rašo sustojame, per /m nei vieno chato nemačiau kad sustojam, bet tik pamačiau kad per /me paraše stojame sustojau su abejiais klientais, dave non-rp vairavimas, čia tipo kad kelkrašty sustojau? koks begimas kad parašei kaip tu sakei per /m stojam ir nesustojau? man nerodo, bet tik per /me parašei sustojam iškarto sustojau, norėčiau pamatyti įrodymus mano non-rp vairavimo ir bėgimo, o jeigu tu regularai vėl atmėsi tai vsio jasna, nes jis priplaukęs tai konkrečiai yra, @Jason_Duty gali patvirtinti, ji vežiau, iškarto sustojau, jokiu non-rp nebuvo. Nu autistu autistas esi.. 

Dalintis šį pranešimą

Regular_Option
20 minutes prieš, Nojus_Hks said:

Atmestas papeikimas. Puikiai matosi, prie pat Tavęs per /m buvo rašyta sustojam policija, plius trankeisi iš pradžių nestojai, pats Jason Tau sakė nestot.

Dalintis šį pranešimą

Nojus_Hks
Reputacija: 92
Parašė (redaguota)
6 minutes prieš, Regular_Option said:

Atmestas papeikimas. Puikiai matosi, prie pat Tavęs per /m buvo rašyta sustojam policija, plius trankeisi iš pradžių nestojai, pats Jason Tau sakė nestot.

Tu bent matei nuo kur man pradėjo ta /m rašyti per 50 metrų gal:D Ekperimenta dabar padarykit ar matosi iš tokio atstumo aš nieko nemačiau.. Ir nemačiau kad parvažioja iš galo, tada atsitrenkė i mane ir per /me parašė sustok ir iškarto sustojau kelkrašty :Ddd Žodžiu, vsio jasna. O kai privažiavo iškarto prie manęs parašė per /m? Tu pažiūrėk koks atstumas.. Jus rimtai keisti esat.. Ir tu dar sakai prie pat manęs per /m paraše? Tu pažiūrėk per koki atstuma per /m parašė ir padaryk pauze.. Nebegink tu tuo savo draugelio. Ir aš nestojau nes nieko nerašė tik parašė per /me iškarto sustojau.. 

Redaguota Nojus_Hks

Dalintis šį pranešimą

Jeffrey_Santos
Reputacija: 35
12 minutes prieš, Nojus_Hks said:

Tu bent matei nuo kur man pradėjo ta /m rašyti per 50 metrų gal:D Ekperimenta dabar padarykit ar matosi iš tokio atstumo aš nieko nemačiau.. Ir nemačiau kad parvažioja iš galo, tada atsitrenkė i mane ir per /me parašė sustok ir iškarto sustojau kelkrašty :Ddd Žodžiu, vsio jasna. O kai privažiavo iškarto prie manęs parašė per /m? Tu pažiūrėk koks atstumas.. Jus rimtai keisti esat.. Ir tu dar sakai prie pat manęs per /m paraše? Tu pažiūrėk per koki atstuma per /m parašė ir padaryk pauze.. Nebegink tu tuo savo draugelio. Ir aš nestojau nes nieko nerašė tik parašė per /me iškarto sustojau.. 

Aš lai buvom prie pat sultano skaitykim "subines"rašiau per m o paskui netycia per me parasiau bet vistiek kaip pats jasonas rase nestok

Dalintis šį pranešimą

Luis_Carlos
14 minutes prieš, Nojus_Hks said:

Rašyk į pm'ą jei turi nusiskundimų.

Dalintis šį pranešimą

Regular_Option
Dabar, Phreak_Teemo said:
  • Jūsų V_P žaidime: Phreak Teemo
  • Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime: Mindaugas_Jonaitic
  • Už ką Jį peikiate/giriate?: Freestars, nestabdė bet meta stars už bėgimą.
  • Vaizdinė medžiaga/nuotraukos: 
      Hide contents

Q0clGA4.png

Laukiam pareigūno įrodymų! 

Dalintis šį pranešimą

Tadas_Blinda
Reputacija: 3
  • Jūsų V_P žaidime:T_B
  • Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime:Marcos_Ercolani
  • Už ką Jį peikiate/giriate?:Peikiu
  • Vaizdinė medžiaga/nuotraukos:

http://prntscr.com/r076v2

Įpiso random beglys radistų bazėj tada išcrashino iš servo už ginklų cheatus prisijungiau atgal į serverį ir dėjo 20star už bėgimą. Įdomu kada bėgau. Eilinį kartą malat šūdą. Ir dar nori kad žaidėjų būtų serve kai starai lempiniai. /pzu daro ir dar pisa prota.

Dalintis šį pranešimą

Prisijunk prie diskusijų

Tu gali rašyti dabar, o užsiregistruoti vėliau! Jei turite jau susikuręs vartotoją, PRISIJUNGTI kad rašytumėte iš savo vartotojo.

Svečias
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurk naują...