Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

Nauja tinklapio išvaizda

Atsinaujino mūsų tinklapis! Nauja išvaizda. Manau jums patiks, bei norėčiau išgirsti jūsų nuomonių temoje, kuria rasite "Naujienos"

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.2.4

Prisijungti į serverį
Ponas_Smitas

Airių mafijos lyderio rinkimai

Recommended Posts

AIRIŲ MAFIJOS LYDERIO RINKIMAI   RnoonWm.png

I. RINKIMŲ EIGA IR INFORMACIJA
 Pateikiamos kandidatūros į lyderio postą. Vienu metu galima pateikti tik vieną kandidatūrą į lyderio postą. Paraiškų pildymo laikas ribojamas direktorių prižiūrėtojo.
 Kiekvienos žaidėjo paraiška atidžiai perskaitoma ir išanalizuojama pagal direktorių prižiūrėtojo kriterijus, stiprios ir unikalios idėjos sudaro pagrindą konkurencingai kandidatūrai, tačiau nereikėtu pamiršti ir daugelio kitų reikalavimų. Nevengiama paklausti bendruomenės nuomonės apie vieną ar kitą kandidatą. Kiekvieno kandidato veikla yra sekama forume bei discord serveryje, jo bendravimas ir aktyvumas.
 Remiantis išanalizuotomis anketomis, konkurencingi kandidatai kviečiami į Discord pokalbį(jei šis reikalingas). Jei discord pokalbis yra reikalingas, tuomet pokalbio metu užduodami individualus ir paruošti klausimai, stebimas žaidėjo elgesys bei gebėjimas dėstyti mintis. Bandoma išsiaiškinti kandidato tikslus ir siekius.
 Galiausiai, pateikiama galutinė apžvalga. Anketos archyvuojamos. 
 Paraišką pildantis žmogus turi žinoti nusikalstamos firmos specifikacija.
 Kiekvienas paraišką pildantis žmogus turi būtį susipažinęs su rinkimų taisyklėmis.

RnoonWm.png

II. RINKIMŲ TAISYKLĖS IR REIKALAVIMAI
 Privaloma laikytis forumo taisyklių.
 Draudžiama keisti šrifto dydį.
 Kiekvienas kandidatas privalo turėti "discord" programą.
 Atsakymai į anketos klausimus turi būtį suprantami ir rišlūs.
 Anketoje turėtų nebūtį jokių nukrypimų nuo klausimų, apie laisvalaikį, gyvūnus, šeimą nerašyti, tai yra tiesiog neaktualu.
 Privaloma atsakyti į visus pateiktus anketos klausimus.
 Anketoje norėčiau išsamumo bei argumentų.
 Draudžiama kopijuoti kitų kandidatų anketas ar mintis, draudžiama pateikti klaidingą informaciją.
 Paraiškas turite pateikti šioje temoje.
 Amžiaus cenzo nėra, tačiau turite turėti supratimą apie firmos valdymą, darbuotojų priežiūra.
 Atsakymai į anketos klausimos turi būtį pastorintas("pusjuodis") ir "ORANGE" spalvos

RnoonWm.png

III. ANKETA
 Jūsų Vardas_Pavardė bei amžius:
 Jūsų discord:
 Apibūdinkite save, aprašykite savo charakterį, savybes kurios yra reikalingos lyderiui:
 Kodėl pasirinkote kandidatuoti Airių mafijos lyderio pozicija?:
 Koks jūsų vidutinis aktyvumas serveryje ir forume:
 Jūsų darbuotojų atrinkimo aplinkybės, į ką labiausiai atkreipsite dėmesį?:
 Jūsų pavaduotojo pasirinkimo aplinkybės, ar jums bus reikalingas pavaduotojas? argumentuokite:
 Jūsų kaip nusikalstamos firmos vadovo patirtis:
 Kuo esate pranašesnis už kitus kandidatus? Kodėl turėčiau pasirinkti Jus?:
 Papasakokite kaip suvaldysite darbuotojus? Kaip juos bausite?:
 Parašykite savo keliamus tikslus tapus lyderiu?:
 Kokia turi būti darbuotojų komanda?:
 Kaip suvokiate lyderio pareigas?:

Kas Jums svarbiau? Kokybė ar Kiekybė? Argumentuokite:

Kaip kelsite darbuotojų įgūdžius? Išsamiai:

vJDcW31.jpg

P O N A S  S M I T A S

sfg.lt direktorių prižiūrėtojas nuo 2019/12/07

Dalintis šį pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė bei amžius: Junior_Soprano, 19 metų.
 Jūsų discord: Delfinas#6781
 Apibūdinkite save, aprašykite savo charakterį, savybes kurios yra reikalingos lyderiui: Manau patys trys svarbiausi charakterio bruožai ir taipogi kuriuos turiu, tai yra: Lyderystė, supratimas savo pareigų, motyvacijos davimas kitiems savo gaujos nariams (Mandagumo, pagarbos tokių net nerašau, nes ir taip aišku, kad jos yra privalomos.).
 Kodėl pasirinkote kandidatuoti Airių mafijos lyderio pozicija?: Kiek pastebėjau Airiai nelabai turi gerą reputaciją miestelyje, tad norėčiau aš ją pakelti ir ištaisyti tą reputaciją, kad dauguma gerbtų Airius (Kodėl nerašau visi gerbtų? Todėl, kad visiem neįtiksi ir visi turi savo nuomonę, prie pačių Airių akių gerbs, bet nuvažiavus ar nuėjus nuo Airių pradės kalbėt nebūtus dalykus.).
 Koks jūsų vidutinis aktyvumas serveryje ir forume: Serveryje manyčiau apie 3valandas tai tikrai, žiūrint ar tą dieną turiu reikalų, o forume beveik visados būnu pasijungęs ir stebiu naujas žinias.
 Jūsų darbuotojų atrinkimo aplinkybės, į ką labiausiai atkreipsite dėmesį?: Atsakomybę, pagarbą, mandagumą, ištikimybę, aktyvumą, supratimą kas yra Mafijos Šeima ir kaip jis turi atlikti savo paskirtus darbus.
 Jūsų pavaduotojo pasirinkimo aplinkybės, ar jums bus reikalingas pavaduotojas? argumentuokite: Žiūrėsiu pagal padėtį savo, bet tikriausiai, kad aš jį išsirinksiu tokį, kuriuo galėčiau pasitikėt, kuris man nepridarytų visokių nesąmonių kol manęs nėra, mokėtų susitvarkyti su komanda ir mokėtų ją užmotyvuot ir paruošt kovoms.
 Jūsų kaip nusikalstamos firmos vadovo patirtis: Esu nemažai kitų bosų nuvertęs dėl man sukeliančios blogos reputacijos, esu užėmęs daug miesto zonų, kuriose nevykdavo jokių apiplėšimų tik stambus ir smulkus verslas su psichotropinėmis medžiagomis.
 Kuo esate pranašesnis už kitus kandidatus? Kodėl turėčiau pasirinkti Jus?: Tikriausiai todėl, kad esu gan ryžtingas, patikimas žmogus ir tai nėra lengvas darbas suvaldyti gaujos narius, kurie nebūtų eiliniai žmonių plėšikai ar žudantys žmones.
 Papasakokite kaip suvaldysite darbuotojus? Kaip juos bausite?: Bausmės tikrai bus griežtos, nežiūrėsiu ar draugas ne draugas, nes visi lygūs. Bausmės bus tokios kaip: susimokėjimas pinigų už tam tikrą nusižengtą taisyklę ar bausmę, pašalinimas iš mafijos šeimos. (Vėliau daugiau sugalvočiau bausmių, bet dabar kolkas tiek ir nenoriu atskleisti savo bausmių kitiem kandidatam.)
 Parašykite savo keliamus tikslus tapus lyderiu?: Kaip ir minėjau, pakelsiu ir ištaisysiu Airių reputaciją, dauguma miestelio gyventojų jaus pagarbą ir maloniai bendraus su Airiais.
 Kokia turi būti darbuotojų komanda?: Mokanti komunikuoti greitai ir sklandžiai komandoje, nepavedantys, žinantys savo pareigą, ištikimi, saugojantys paslaptis.
 Kaip suvokiate lyderio pareigas?: Lyderis turi visados rodyti pavyzdį savo Mafijos Šeimos nariam, kad jie turėtų į ką lygiuotis, norėtų aplenkti lyderį ir būti geresniu nei lyderiu.

Kas Jums svarbiau? Kokybė ar Kiekybė? Argumentuokite: Kokybė, kadangi gali būt daug Mafijos Šeimoje narių, bet jie nieko nesugebės ir tai gali privesti prie Airių išnykimo. Kokybė yra labai svarbu, kad ir mažai būtų Airių, bet jie sugebėtų atlikti savo darbą greitai, sklandžiai ir švariai, kad niekas nesužinotų kas įvyko ir kas kaltas.

Kaip kelsite darbuotojų įgūdžius? Išsamiai: Bus atliekamos tam tikros treniruotės, pastatų užėmimas, šaudymo, bėgimas pėščiomis, su tr. priemone gerinimas, kiekvieną išmokinsiu mandagumo, pagarbos ir bent, kad kažkiek turėtų širdies.

•  
  • Patinka 3
  • SFG.lt 1

Dalintis šį pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė bei amžius:Happy_Gytis 15
 Jūsų discord:Paro_Balandi#9567
 Apibūdinkite save, aprašykite savo charakterį, savybes kurios yra reikalingos lyderiui:nu kaip ir as esu draugiskas padedu zaidiejems jei nesupranta ir taip pat mano charakteris labai geras labai uzsijemu kuoa daugau apie mafijas.
 Kodėl pasirinkote kandidatuoti Airių mafijos lyderio pozicija?:nes labai miekstu su mafijoms dirpti.
 Koks jūsų vidutinis aktyvumas serveryje ir forume:labai geras ir normalus.
 Jūsų darbuotojų atrinkimo aplinkybės, į ką labiausiai atkreipsite dėmesį?:i savo darbuotojus kaip jie elksis ir taip t...
 Jūsų pavaduotojo pasirinkimo aplinkybės, ar jums bus reikalingas pavaduotojas? argumentuokite:seiptais bus as isrinkcau kas butu ir kas gerau dirps.
 Jūsų kaip nusikalstamos firmos vadovo patirtis:geras labai.
 Kuo esate pranašesnis už kitus kandidatus? Kodėl turėčiau pasirinkti Jus?:nes as bucau malonus ir padiecau zaidiejems uzsidirpti musu mafijei.
 Papasakokite kaip suvaldysite darbuotojus? Kaip juos bausite?:jei kas kolosis as juoas ispesiu jei neklausitu ispejima ir gal ir apsiramintu.
 Parašykite savo keliamus tikslus tapus lyderiu?:nu kaip ce pasakius as is kart paklauscau kas i mafijas ir vatokie.
 Kokia turi būti darbuotojų komanda?:normali stipri mandagi t....
 Kaip suvokiate lyderio pareigas?:gerai esu buves lyderiu mafiju ir gerai sekesi.

Kas Jums svarbiau? Kokybė ar Kiekybė? Argumentuokite:man nesvarbu kas bus tas nors ibuna abu.

Kaip kelsite darbuotojų įgūdžius? Išsamiai:visaip kaip galima bandisiu juoas kalausinet ka nori ir kas kam truksta.

Dalintis šį pranešimą

III. ANKETA
 Jūsų Vardas_Pavardė bei amžius: Donce Kalabosas, uztex vyrukai
 Jūsų discord: freddy#7677
 Apibūdinkite save, aprašykite savo charakterį, savybes kurios yra reikalingos lyderiui: Kazinau visas normaliai suvaldau gaujas ir mafijas turiu skills, galiu parekaut bsk diskorde tad twarkele tikrai bus
 Kodėl pasirinkote kandidatuoti Airių mafijos lyderio pozicija?: Nu nes airiuose paxalinau uz minimuma pas Noju Hks tik atejas y serwa tai man toke nostalgyje kila
 Koks jūsų vidutinis aktyvumas serveryje ir forume: Forume 9h serve 3h
 Jūsų darbuotojų atrinkimo aplinkybės, į ką labiausiai atkreipsite dėmesį?: kad moketu cbuga ir narkus pust aisku nebutu atidauzyti is pagaliu da
 Jūsų pavaduotojo pasirinkimo aplinkybės, ar jums bus reikalingas pavaduotojas? argumentuokite: nebus, o jeigu ir bus tai jeremy shelby kaip wisalaika gereuse padruske ant saibu kelsim
 Jūsų kaip nusikalstamos firmos vadovo patirtis: didele, ant bomzo nekarpytu nagu nesuskaiciuotum
 Kuo esate pranašesnis už kitus kandidatus? Kodėl turėčiau pasirinkti Jus?: nu kaip wisi zinom waldziau sfg.lt serwa su savo gangu rhb bet tada witalka apsiverke tai uzdare
 Papasakokite kaip suvaldysite darbuotojus? Kaip juos bausite?: nu valdysiu pasukaudamas bsk, bausiu per burnele ant danties xaxaxaxaxaxax
 Parašykite savo keliamus tikslus tapus lyderiu?: nu turet wisas zonas, nepralost lemu ryboj
 Kokia turi būti darbuotojų komanda?: kokiu darbuotoju, tu ka, mano mafijozus darbuotojais palaikai? ateik i mano wila paziurek man y akis fort carson staliningrado pl. A87
 Kaip suvokiate lyderio pareigas?: nu turi buti kietas, usispyres, nekreipt dms i heiterius

Kas Jums svarbiau? Kokybė ar Kiekybė? Argumentuokite: nu kiekybe aisku, kai soksim wisas serwas ant 2 mentu tai jie ten suzvairuos nznos kuri pirma kirst

Kaip kelsite darbuotojų įgūdžius? Išsamiai: ka cia kelsiu turi ateit su tiesiais pirstais ne kaip d4nc3 ir tada viskas ok bet jei tas ateis tai iskaita uz fraga rasysim 

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

Jūsų Vardas_Pavardė bei amžius: Civilis_Yoy, 19+ metų.
 Jūsų discord: WinToNoob#3093
 Apibūdinkite save, aprašykite savo charakterį, savybes kurios yra reikalingos lyderiui: Manau patys trys svarbiausi charakterio bruožai ir taipogi kuriuos turiu, tai yra: Lyderystė, supratimas savo pareigų, motyvacijos davimas kitiems savo gaujos nariams (Mandagumo, pagarbos tokių net nerašau, nes ir taip aišku, kad jos yra privalomos.).
 Kodėl pasirinkote kandidatuoti Airių mafijos lyderio pozicija?: Kiek pastebėjau Airiai nelabai turi gerą reputaciją miestelyje, tad norėčiau aš ją pakelti ir ištaisyti tą reputaciją, kad dauguma gerbtų Airius (Kodėl nerašau visi gerbtų? Todėl, kad visiem neįtiksi ir visi turi savo nuomonę, prie pačių Airių akių gerbs, bet nuvažiavus ar nuėjus nuo Airių pradės kalbėt nebūtus dalykus.).
 Koks jūsų vidutinis aktyvumas serveryje ir forume: Serveryje manyčiau apie 3valandas tai tikrai, žiūrint ar tą dieną turiu reikalų, o forume beveik visados būnu pasijungęs ir stebiu naujas žinias.
 Jūsų darbuotojų atrinkimo aplinkybės, į ką labiausiai atkreipsite dėmesį?: Atsakomybę, pagarbą, mandagumą, ištikimybę, aktyvumą, supratimą kas yra Mafijos Šeima ir kaip jis turi atlikti savo paskirtus darbus.
 Jūsų pavaduotojo pasirinkimo aplinkybės, ar jums bus reikalingas pavaduotojas? argumentuokite: Žiūrėsiu pagal padėtį savo, bet tikriausiai, kad aš jį išsirinksiu tokį, kuriuo galėčiau pasitikėt, kuris man nepridarytų visokių nesąmonių kol manęs nėra, mokėtų susitvarkyti su komanda ir mokėtų ją užmotyvuot ir paruošt kovoms.
 Jūsų kaip nusikalstamos firmos vadovo patirtis: Esu nemažai kitų bosų nuvertęs dėl man sukeliančios blogos reputacijos, esu užėmęs daug miesto zonų, kuriose nevykdavo jokių apiplėšimų tik stambus ir smulkus verslas su psichotropinėmis medžiagomis.
 Kuo esate pranašesnis už kitus kandidatus? Kodėl turėčiau pasirinkti Jus?: Tikriausiai todėl, kad esu gan ryžtingas, patikimas žmogus ir tai nėra lengvas darbas suvaldyti gaujos narius, kurie nebūtų eiliniai žmonių plėšikai ar žudantys žmones.
 Papasakokite kaip suvaldysite darbuotojus? Kaip juos bausite?: Bausmės tikrai bus griežtos, nežiūrėsiu ar draugas ne draugas, nes visi lygūs. Bausmės bus tokios kaip: susimokėjimas pinigų už tam tikrą nusižengtą taisyklę ar bausmę, pašalinimas iš mafijos šeimos. (Vėliau daugiau sugalvočiau bausmių, bet dabar kolkas tiek ir nenoriu atskleisti savo bausmių kitiem kandidatam.)
 Parašykite savo keliamus tikslus tapus lyderiu?: Kaip ir minėjau, pakelsiu ir ištaisysiu Airių reputaciją, dauguma miestelio gyventojų jaus pagarbą ir maloniai bendraus su Airiais.
 Kokia turi būti darbuotojų komanda?: Mokanti komunikuoti greitai ir sklandžiai komandoje, nepavedantys, žinantys savo pareigą, ištikimi, saugojantys paslaptis.
 Kaip suvokiate lyderio pareigas?: Lyderis turi visados rodyti pavyzdį savo Mafijos Šeimos nariam, kad jie turėtų į ką lygiuotis, norėtų aplenkti lyderį ir būti geresniu nei lyderiu.

Kas Jums svarbiau? Kokybė ar Kiekybė? Argumentuokite: Kokybė, kadangi gali būt daug Mafijos Šeimoje narių, bet jie nieko nesugebės ir tai gali privesti prie Airių išnykimo. Kokybė yra labai svarbu, kad ir mažai būtų Airių, bet jie sugebėtų atlikti savo darbą greitai, sklandžiai ir švariai, kad niekas nesužinotų kas įvyko ir kas kaltas.

Kaip kelsite darbuotojų įgūdžius? Išsamiai: Bus atliekamos tam tikros treniruotės, pastatų užėmimas, šaudymo, bėgimas pėščiomis, su tr. priemone gerinimas, kiekvieną išmokinsiu mandagumo, pagarbos ir bent, kad kažkiek turėtų širdies.

Redaguota Civilis_Yoy

Dalintis šį pranešimą

Prisijunk prie diskusijų

Tu gali rašyti dabar, o užsiregistruoti vėliau! Jei turite jau susikuręs vartotoją, PRISIJUNGTI kad rašytumėte iš savo vartotojo.

Svečias
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurk naują...