Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

Nauja tinklapio išvaizda

Atsinaujino mūsų tinklapis! Nauja išvaizda. Manau jums patiks, bei norėčiau išgirsti jūsų nuomonių temoje, kuria rasite "Naujienos"

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.2.4

Prisijungti į serverį
Moj_Drug

Administratoriai | Rinkimų analizės.

Recommended Posts

JqOTgZT.png
Čia bus skelbiamos analizės iš administratorių rinkimu.


VgcjtQ7.png
Taksi firmos direktorius. 2021-05-13  2021-06-19
Administratorių prižiūrėtojas.

,,Viena karta Ryan'as susitiko gražia panele ir susijaudino, tada jis pragriebė jai už papo ir pasakė '600 kad gaidžiai matytu gražiai"

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

2021-06-08

Pirmoji analizė į administratorius. Taigi ne per seniausiai buvo prasidėję rinkimai, bet teko priimti tik kelis žmonės į apklausa. Kodėl? Nes rinkimai buvo tik "Motyvaciniais Laiškais" o kandidatai pildė viska kaip anketos forma. Aišku džiugu jog 2 žmonės sureagavo į pastaba ir redagavo savo atsakymą į laišką. Išrinkti Mantvis_Yes bei Edinas_Nepazystu. Būtu rinkimai su anketa, manau būtu daugiau kandidatu išrinktu, bet yra kaip yra tad prieinam prie analizės.

Apie kandidatus:

Mantvis_Yes - Tavo rašytas laiškas yra tikrai geras, tiek matosi noro bei motyvacijos į šias pareigas, kiek rašei kad žaidėjams padedi ir be administratoriaus pareigu tas man labai patiko. Matosi jog ir serveryje esi aktyvus bei bendraujantis asmuo o tokiu manau komandoje prireiktu. Tiek pokalbyje dėl pareigu pasirodei gerai, nebuvo jokiu pasimetimu ir panašių dalyku, kalbėjai kiek žinojai ir kiek nusimanei. Tavo pirmi administratoriaus žingsniai aprašyti ką darytum gavęs šias pareigas, man tikrai patiko. Rašei jog tokiu pareigu dar ne esi turėjęs, bet viskam ateina laikas. 

Edinas_Nepazystu - Laiškas taip pat geras kaip Mantvydo, sakei jog šias pareigas esi turėjęs ne viena karta bei nusimanai apie administratoriaus pareigas bei jo veiklą. Pokalbyje į klausimus atsakei viska išsamiai ir tuo matėsi, jog tikrai turi patirties šiose pareigose. Tad apie tave tiek, kadangi patirties turi daugiau aprašyti neturiu ką.

Naujieji administratoriai - @Mantvis_Yes @Edinas_Nepazistu. Linkiu sėkmės pareigose, bei sveikinu prisidėjus prie administratorių. komandos.

 

Redaguota Moj_Drug
  • Patinka 6

VgcjtQ7.png
Taksi firmos direktorius. 2021-05-13  2021-06-19
Administratorių prižiūrėtojas.

,,Viena karta Ryan'as susitiko gražia panele ir susijaudino, tada jis pragriebė jai už papo ir pasakė '600 kad gaidžiai matytu gražiai"

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Sukurk naują...