Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

SFG 0.3.2 ATNAUJINIMAS

Išleistas SFG 0.3.2 serverio atnaujinimas, peržiūrėti galite skiltyje "Atnaujinimai". Sekite naujienas dėl tolimesnių atnaujinimų mūsų Discord kanale.

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.3.2

Prisijungti į serverį
Deivis_Etc

Analizė į forumo moderatoriaus postą!

Recommended Posts

Sveiki,

Laikas paskelbti analizė į forumo moderatorių, šį kartą sulaukiau tikrai daugiau anketu, nei tikėjausi ir buvo ne taip lengva nuspręsti kuo jį paskirti.

@Nelson'Mandela - Atsisakė kandidatūros.

@Phreak_Teemo - Atsisakė kandidatūros.

@Audi_Devym - Esi aktyvus, ne pirmą kartą pildai jau, tačiau nesi turėjas patirties su tokiomis pareigomis, kaip ir buvau sakęs, jei būtum pildęs praeitą kartą, kaip ir siūliau, greičiausiai būtum buvęs moderatoriumi jau, tačiau šį kartą buvo geresni kandidatai.

@Yorio_Takahashi - Turi patirties, pakalbėjom neblogai, bet šiuo momentu dar nežinau ant kiek esi aktyvus serveryje, bei forume, bet nenuleisk rankų.

@Tony_Damg - Esi supratingas, bei aktyviausias iš visų kandidatų, pašnekėjom visai neblogai, turi patirties, bei esi aktyvus ne tik serveryje, bet ir už jo ribų, patiko tai, kad liktum serveryje, kad ir kas benutiktu ir pareigų lengvai neapleistum.

 

Naujasis forumo moderatorius @Tony_Damg sėkmės jam! Jei 1 iš moderatorių bus greitu metu išmestas, ar atsisakys pareigų jį pakeis @Yorio_Takahashi.

  • Patinka 5

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Sukurk naują...