Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Alan_Walker

Emigruoju Alan_Walker

Recommended Posts

Alan_Walker
Reputacija: 7

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė SFG.LT projekte::Alan_Walker
  2. Sukelk visas nuotraukas, kurių prašoma reikalavimuose:https://imgur.com/a/kHe4EXX Buvau užsiregistravęs, bet gm pakeitė 😄
  3.  Į kurį emigracijos lygį patenki?:3
  4. Dėl kokių priežasčių palieki senąjį projektą?:Sužinojau kad savininkas ne pilno proto. Tad teko palikti projektą, ir ieškoti naujo, kuriame bus linksmiau, ir bus subrendę savininkai.
  5. Papasakok apie save (Mažiausiai 3 sakiniai):Esu Gabrielius, man 14 metų, gyvenu kaime. Kaime nelabai kas yra veikt, tai keliauju su draugeliais link miesto, p* 8km nedaug yra su dviračiais. Laisvalaikį tai pat praleidžiu laiką su draugais, kartais nueinu į kašes būrelį, ten praleidžiu didžiausia savo dienos laiką, arba tiesiog sėdžių namie, ir kimarinu prie kompiuterio.
  6. Kaip sužinojai apie SFG.LT egzistavimą?:Iš oro parašiau sfg google, ir išmėtę šita projektą.
  7. Kodėl pasirinkai būtent SFG.LT projektą?:Iš pradžių galvojau kad lievs projektas, tada pamačiau žaidėju skaičių apakau, bet vos neatspėjau žaidėjų skaičiaus 😄.
  8. Koks tavo pagrindinis tikslas šiame projekte?:Siekti vis didesniu ir didesniu pareigų, gal pasieksiu kokį prižiūrėtoja, moderatorių ar ką nors taip 😄 Bet nemanau kad priima 14-mečius 😄.
  9. Ar pasižadi nenaudoti žaidimą palengvinančių programų?:Taip.

Dalintis šį pranešimą

Just_Felicitous
Reputacija: 23

Su tokiu informacijos kiekiu (nuotraukose) emigruotas nebūsi. Tavo yra "Fresh" account'as tai nėra iš ko tave emigruoti. Nustok pildęs, jeigu neturi jokios informacijos kuri yra reikalaujama. Emigracija ATMESTA.

• Liūdnas 1

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Sukurk naują...