Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Matas S.

SFG.LT projekto aprašymas

Recommended Posts

Matas S.
Reputacija: 157

Sveikučiai, taigi sugalvojau, jog projektui reikėtų naujo aprašymo, todėl nusprendžiau leisti pasireikšti Jums. Viskas labai paprasta, jūs turite sukurti serveriui tekstinį/vaizdinį aprašymą ir jį patalpinti komentaruose, rinksiu 3-jų vietų laimėtojus.

1 vietos prizas - Gold VIP 1mėn. laikotarpiui + 150 kreditų;

2 vietos prizas - Silver VIP 1mėn laikotarpiui + 100 kreditų;

3 vietos prizas - Bronze VIP 1 mėn. laikotarpiui + 50 kreditų.

 

*Taisyklės:

• Draudžiama kopijuoti nuo kito projekto idėją;

• Reikia panaudoti bent vieną „SFG.LT“ logotipą;

• Aprašymas turi būti ne trumpesnis nei 650 simbolių;

 

Temą rakinsiu 01-31d.

  • Patinka 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeffrey_Santos
Reputacija: 17

          

image.png.cd7ba207da7bda27aa9a90bd2bb98870.png

Projekto Informacija

Veiksmas vyksta viename iš didžiausių San andreas miestų pavadinimu San-Fierro.Šis miestas pasižymi savo gražumu bei aplinka,kurią supa vanduo,medžiai,krūmai ir kita žaluma.Šis miestas yra išskirtinis savo išvaizda bei pastatais kurie tikrai atkreipia žmogaus akį.Tik atėjęs į serverį gali išvysti žmones kurie tau su malonumu padės ir pagelbės.

Projekto Įkūrėjai

Savininkas : Regular_Option ( @Regular_Option)

Savininkas : Matas_Sim ( @Matas S.)

 

Verslų Sistema

Atėjęs į serverį gali išvysti tikrai daug verslų,kurių kaina bei pelnas yra skirtingi.Kadangi serveryje egzistuoja verslai jų yra daug bei skirtingų.Yra 2 tipai verslų kuriuos gali isigyti už Kreditus arba Žaidimo valiutą.Tie kurie turi verslus tikriausiai jog pastebėjote kad verslų sistema yra išskirtinė bei daug žadanti šiame projekte.Yra darbas kuris yra atsakingas už verslų paketus kurie reikalingi kad verslas nebankrutuotu,o verslo savininkui kad augtų pelnas.Norint turėti verslą būtina turėti Verslininko pažymą kitaip be jos negalėsite turėti savo verslo.Visi verslai yra San-Fierro Riboje.

 

Serverio Darbai

Serveryje yra 11 darbų iš kurių yra 2 Mafijos,6 neutralūs ,2 teisėsaugos bei 1 nelegalus/nusikalstamas.

Policija - Atsakinga už nusikaltėlius serveryje.Ginti.Saugoti.Padėti.Reaguoja į iškvietimus bei visokio pobūdžio užgrobimus bei įkaitų išlaisvinimus.

''Aras'' - Antroji iš teisėsaugos sričių,atsakinga už stambesnio požiūrio užgrobimus,suteikia pagalbą teisėsaugai,vyksta į atgrobimus,šturmus,įkaitų išlaisvinimus.

Ligoninė - Neutrali sritis.Atsakinga už žmonių gyvybes,gelbsti žmones iš įvairiausių atsitikimų kaip : Susišaudymai,avarijos.Dažniausiai serveryje jie atsako už Gyvybių ir šarvų pardavimą.Taippat medikai pardavinėja Sveikatos pažymas.

''Uber'' - Tai taksi firma atsakinga už naujokų ar kitų žmonių pavežimą.Jie saugiai nugabena asmenis nuo taško A iki taško B.

''Kemi'' - tai autoservisas be kurio žmonės negalėtų susitaisyti,tuninguoti savo transporto priemonės.Atsakingi už be priežiūros paliktus automobilius,tuninguoja bei taiso mašinas.Esant rimtam reikalui nutempia mašiną iki mehanikų bazės kur gali Pasikeisti tepalus ir pasikrauti akumoliatorių.

Nelegalūs prekeiviai - Suteikia serverio žmonėms medžiagų kurios padeda atsipalaiduoti.Be nelegalių medžiagų jie atsako už ginklus serveryje.Aprūpina miestelėnus ginklais ir narkotinėmis medžiagomis.Mieste jų dažnai nematyti.

''SLS'' - Tai tolimūjų reisų vairuotojai.Jie yra atsakingi kad serveryje nepritrūktų reikiamų dalykų : Benzino,prekių parduotuvėse ,elektronikos prekių.Už viso šito slypi ir nelegali veikla.Aprūpina prekeivius būtiniausiomis priemonėmis.

''DPD'' - Tai kurjeriai.Jų tikslas yra pasirūpinti serverio verslais kad juose nepritrūktų ištėklių .

''SF News'' - Tai radistai.Jie skubiai reaguoja į iškvietimus,skelbia karščiausias įvykių vietas,skelbia skelbimus,veda eterius ir laidas.

Airių Mafija - Šiuo metu viena stipriausiu ir agresyviausiu gaujų serveryje.Jos nariai yra nuožmūs ir negailėstingi.Nušluoja viską kas pasitaiko jų kelyje.Vienintėlis tikslas : Užvaldyti SFG.

Italų Mafija - Mafija neaktyvi.Senais laikais čia rinkdavosi nusikaltėliai bei nuo tarnybos atleisti policininkai ar kariškiai.Šiuo metu vienas kitas yra išlikęs,labai nusilpusi mafija.

 

Serverio nusikaltėliai

Be mafijų taippat serveryje egzistuoja ir Klubai,Organizacijos,Gaujos.Jos kelia nemalonumus teisėsaugai bei kaip ymanoma stengiasi sužlugdyti teisėsaugą.

 

Namai

Be verslų serveryje taippat egzistuoja namai.Jų yra 2 tipai.Už kreditus bei žaidimo valiutą.Daug prašmatnesni yra už kreditus nes jie turi garažą kuriame gali pasistatyti savo transporto priemonę.Paprastame name negali statyti mašinos nebent turi kiemą su tam tikra vieta skirta mašinai statyti

 

Transportas

Savo mašiną ar motociklą galite isigyti mašinų turguje netoli stoties esančioje parduotuvėje Wang Cars.Prašmatnenes mašinas galit isigyti panaudoję kreditus už kuriuos galite nusipirkti tokias mašinas kaip : Sandking,HotRinger,Hotknife ir pnš.

 

Keletas nuotraukų iš serverio aplinkos

 

image.thumb.png.66d7efa898c23e7fa95f07c3f514c8ba.png

 

 

image.thumb.png.edabb2308af2eef637d1ce4c8b2569aa.png

 

 

image.thumb.png.c4593a913d3b4f3a16c47008c516f6cc.png

Edited by Jeffrey_Santos
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Matthew_Osborne
Reputacija: 2

 

image.png.b6c4f8769787c9b65121c463a685f673.png

 

 

SFG.LT

Tai projektas startavęs 2012 metais ir sulaukęs gan didelio populiarumo. Žaidėjai mėgo šį projektą dėl savo unikalios modifikacijos bei malonios atmosferos. Deja, šis projektas žlugo 2016 metais, kai serverio savininkai dėl laiko ar motyvacijos stokos jį uždarė. Tačiau dabar, su Pagr. Administratoriais Matas S. ir Regular Option priešakyje, projektas vėl atgijo ir yra pasiruošęs sulaukti dar didesnio populiarumo bei atkurti tokią pat atmosferą, naujiesiems ir seniesiems projekto žaidėjams.

Serverio sistemos:

 

Namai

Šiame serveryje žaidėjai gali įsigyti dviejų tipų namus Kreditinius bei Paprastuosius (už serverio valiutą).

Kreditiniai: Šiuos namus žaidėjai gali įsigyti už kreditus arba tikrus pinigus. Jie yra unikalūs tuo, kad juose galima dėlioti baldus pagal žaidėjo norus bei klausyti muzikos. Juose galima slėpti pinigus, ginklus, narkotines medžiagas, drabužius. Taip pat, už papildomus kreditus, galima įsirengti interjerą pagal savo nuožiūrą.

Paprastieji: Šiuos namus žaidėjai gali įsigyti už uždirbtą serverio valiutą. Tačiau jie turi šiek tiek mažiau galimybių nei kreditiniai namai: negalima klausyti muzikos bei dėlioti baldų.

Garažai

Kai kurie namai serveryje (kreditiniai visada) turi garažus. Juose žaidėjai gali laikyti savo transporto priemones. Turintiejys garažus gauna šias privilegijas: susitvarkyti savo automobilį/motociklą, pakrauti akumuliatorių, pakeisti tepalus.

Darbai

Serveryje egzistuoja 9 darbai su direktoriaus pakvietimu, 2 MINI darbai nereikalaujantys direktoriaus pakvietimo bei 2 mafijos.

Darbai su direktoriaus pakvietimu:

·        Policijos departamentas: Šis darbas yra žinomas visiems ir lengvai suprantamas. Darbuotojų užduotis yra palaikyti tvarką ir ramybę San Fierro mieste bei atgrobinėti mafijų ar gaujų užgrobtus pastatus, minuoti bombas ir išlaisvinti įkaitus.

·        ARAS rinktinė (laikinai užšaldyta): Ši teisėsaugos sritis linkusi dorotis su „stambesnėmis žuvimis“, t. y. stabdyti fūristus su didelėmis narkotinių medžiagų siuntomis, nusikaltėlių gaudymas vandenyje bei pagalba policijos departamentui grobimuose.

·        „SLS“ tolimųjų reisų vairuotojai: Šie darbuotojai transportuoja prekes kioskeliams, parduotuvėms. Taip pat jie tiekia tokias nelegalias prekes prekeiviams kaip: žolė, heroinas, kokainas, ginklai.

·        Medikai: Šie žmonės teikia medicinines paslaugas kitiems serverio žaidėjams. Jie gali juos pagydyti bei uždėti šarvų. Šie žmonės yra labai svarbūs per grobimus teisėsaugai bei grobiantiesiems. Taip pat jų reikės jeigu norėsite patekti į darbą, kadangi jie gali išduoti jums medicininę pažymą. Taip pat jie gali parduoti draudimą, kuris reikalingas norint neprarasti 1000€ mirus.

·        „SF News“ arba Radistai: Šis darbas yra gan svarbus serverio žaidėjams, kadangi jie gali suteikti eterį ar daryti skelbimus, Jūsų norima tema, t. y. parduodamo daikto skelbimas, konkursai ir t.t.

·        Nelegalūs prekeiviai: Tai yra visų serveryje nelegalių prekių platintojai, jie žmonėms parduoda narkotikus bei ginklus, tai yra svarbu mafijos, gaujoms ar net paprastiems civiliams.

·        „Uber“ Taksi: Šis darbas taip pat yra gan lengvai suprantamas. Darbuotojai vežioja klientus iš taško A į tašką B.

·        „Kemi“ autoservisas arba Mechanikai: Tai darbas, kuriame darbuotojai klientams suteikia galimybę pasitobulinti bei pagražinti savo transporto priemonę, taip pat, mechanikai užtikrina švarą mieste nutempdami vidury kelio numestus automobilius.

·        „DPD“ kurjeriai: Šių darbuotojų tikslas palaikyti žaidėjų versluose išteklius. Jie turi išvežioti išteklius į kiekvieną įsigytą serverio verslą.

Mafijos:

·        Airių bei Italų mafijos: Jų tikslas grobti pastatus, dėti bombas bei imti įkaitus, taip palaikant įtampą teisėsaugai ir bandant išgauti išpirką.

Darbai nereikalaujantys direktoriaus pakvietimo:

·        San Fierro žuvų fabrikas

·        Kanalizacijų valytojai

Organizacijos

Serveryje egzistuoja organizacijų sistema. Ją sudaro gaujos bei klubai. Jas gali sukurti bet kuris serverio žaidėjas, jei jų organizaciją patvirtina prižiūrėtojas.
 

Gaujos:

Tai yra nusikalstamos grupuotės, kurių tikslas, kaip ir mafijų, grobti pastatus, žmones, dėti bombas bei rengti veiklas.

Klubai:

Tai nenusikalstamos žmonių grupės su bendrais interesais. Jų tikslas rengti įdomias veiklas paprastai ar RP‘inant.

Verslai

Serverio žaidėjai turi galimybę serveyje įsigyti verslą. Verslai jiems neša pelną (pinigus). Tačiau žaidėjai turi prižiūrėti išteklius, kadangi po kiek laiko pasibaigus ištekliams verslas gali bankrutuoti. Pelną ar išteklių limitą galima tobulinti už kreditus. Pagrinde, verslai yra perkami už serverio valiutą, bet žmonėms, kurie negaili tikrų pinigų, yra galimybė nusipirkti kreditinį verslą, tačiau jis turi galiojimą, kuriam pasibaigus reiks jį pratęsti.

Šiltnamiai

Serveryje egzistuoja unikali šiltnamių sistema. Juos nusipirkę žaidėjai gali viduje auginti žolę. Kad ją būtų galima naudoti šiltnamio savininkas turi ją laistyti. Norint pagreitinti augimą galima tobulinti šiltanmį. Iš viso yra 5 lygiai:

1 lygis

Augimo laikotarpis: 3 paros (72 valandos)

Užaugimo iš pasodintų sėklų procentas: 70%

2 lygis

Augimo laikotarpis: 2 paros ir 12 valandų (60 valandų)

Užaugimo iš pasodintų sėklų procentas: 75%

3 lygis

Augimo laikotarpis: 2 paros (48 valandos)

Užaugimo iš pasodintų sėklų procentas: 80%

4 lygis

Augimo laikotarpis: 1 para ir 12 valandų (36 valandos)

Užaugimo iš pasodintų sėklų procentas: 85%

5 lygis

Augimo laikotarpis: 1 para (24 valandos)

Užaugimo iš pasodintų sėklų procentas: 90%

 

 

 

 

 

 

Edited by Matthew_Osborne
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jostalis_Plaipalis
Reputacija: 106

 

db807830b6e5630fa6773e069c190970642.png

SFG.LT - projektas startavo 2012 metais, buvo sulaukęs didelio žmonių susidomėjimo, dėl projekte esančios draugiškos atmosferos, įdomios modifikacijos,bet projektas gyvavo tik iki 2016 metų, dėl savininko motyvacijos dingimo ar dėl kitų neaiškių problemų, buvo uždarytas. Darbar su naujais savininkais, projektas atgijo 2020 metais sausio 13 dieną. Visas projekto veiksmas vyksta viename iš San andreas miestų, t.y. San Fierro miestas, bei truputėlį Angel Pine miestelyje.

Projekto savininkai:

1.Savininkas - Matas_Sim 

2.Savininkas - Regular_Option

Naujo žaidėjo pradžia.

Kiekvienas naujokas atėjęs į projektą, užsiregistravęs gali iš nedidelio pasirinkimo pasirinkti jam patinkančia žaidėjo uniformą, po to žaidėjas gali pasirinkti jam patinkančia žaidėjo istoriją (Pensininkas, emigrantas, nusikaltėlis, verslininkas, jaunuolis ), kiekviena istorija yra skirtinga ir žaidėjas gauna skirtingą patirties kiekį bei skirtingą pinigų sumą. Susikuręs žaidėją, žmogus gali toliau kurti savo istoriją savaip.

Projekte yra 2 darbai nereikalaujantys direktoriaus pakvietimo. (Jiems reikia nusipirkti individualios veiklos pažymėjimą iš VMI.)

San Fierro kanalizacija - vienas iš darbų nereikalaujantis direktoriaus pakvietimo, šiame darbe jums teks tvarkyti San Fierro miesto vamzdynus, vamzdyną galite sutvarkyti su Y klavišu, už sutvarkytą vamzdyną gausite skirtingą kiekį pinigų ir keletą patirties taškų.

San Fierro žuvies fabrikas - taippat darbas nereikalaujantis direktoriaus pakvietimo, šiame darbe jūs susidursite su žuvies rūšiavimu, surūšiavus tam tikrą žuvies kiekį, galėsite pereiti prie dėžių nešiojimų, už dėžės atnešimą gausite tam tikrą kiekį pinigų ir keletą patirties taškų.

Projektas turi 11 darbų su direktoriaus pakvietimu.

Policijos nuovada - pirmoji iš teisėsaugos sričių, šiame darbe jums teks saugoti projekto žaidėjus, juos tikrinti ar laikosi kelių eismo taisyklių, susiremti su įvairiais nusikaltėliais, žmogžudžiais, taippat jums reikės atgrobinėti projekto pastatus ar žaidėjus nuo užpuolikų.

Aras" Spec. Būrys (Darbas užšaldytas) - antroji iš teisėsaugos sričių, šiame darbe jums teks saugoti projekto žaidėjus, juos tikrinti ar laikosi kelių eismo taisyklių, susiremti su įvairiais žmogžudžiais, taippat jums reikės atgrobinėti projekto pastatus ar žaidėjus nuo užpuolikų, šiam darbui prisideda ir tolimųjų reisų vairuotojų gaudymas, tikrinti jų krovinius.

Medikai - šiame darbe jums reikės padėti žaidėjams, gydyti žaidėjus, jiems suteikti šarvus, taippat medikai pardavinėja medicinos pažymėjimą, be kurio žaidėjai negali dirbti darbo su direktoriaus pakvietimu.

Uber" taksi firma - šiame darbe jums reikės greitai ir saugiai, už tam tikrą atlygi, vežioti projekto žaidėjus nuo taško A iki taško B.

Kemi" autoservisas - šiame darbe jums teks prižiūrėti miesto tvarką nuo netvarkingai paliktų automobilių, juos tempti į konfiskuotų mašinų aikštelę, taippat jūs galėsite užtuninguoti žaidėjo automobilį už tam tikrą atlygį. Taippat gali pakrauti transporto akumuliatorių ir pakeisti mašinos tepalus.

Nelegalūs prekeiviai - Šiame darbe jūs galėsite auginti žolę ir marihuaną, taippat jūs turėsite pardavinėti projekto žaidėjams psychotropines medžiagas kaip: žolę, heroiną, marihuaną. Taipogi ir ginklus: deagle, shotgun, ak-47.

SLS" tolimųjų reisų vairuotojai - šis darbas aprūpina projekto parduotuves šaldytuvais, kompiuteriais, televizoriais, telefonais bei kitais reikalingais daiktais, bet už viso šito slypi ir nelegali veikla, vairuotojai turi aprūpinti nelegalius prekeivius psychotropinėm medžiagomis ir ginklais (turi saugotis "Aro" darbuotojų nuo pasalos.)

DPD" kurjeriai - Šis darbas yra atsakingas už projekto verslus, šiame darbe jums teks laukti žaidėjų iškvietimų, aprūpinti žaidėjo verslą ištekliais, kad verslas toliau funkcionuotų.

SF NEWS" radistai (darbas užšaldytas) - šiame darbe jūs lauksite žmonių iškvietimų, skelbinėsite jų norimus skelbimus, galėsite vesti įvairias laidas, pasikviečiant kitus žaidėjus į jūsų eterį.

Airių mafija - viena iš nusikalstamų grupuočių, šiame darbe jūs turėsite susiremti su kita nusikalstama organizacija, kariauti su teisėsaugos sritimis, grobti žmonės, pastatus, taippat galėsite užminuoti bombą tam tikruose pastatuose.

Italų mafija - antroji nusikalstama grupuotė, šiame darbe jūs turėsite susiremti su kita mafija, gauja, kariauti su teisėsauga, galėsite grobti žmonės, pastatus, minuoti bombas tam tikruose pastatuose.

Be mafijų dar egzistuoja gaujų / klubų sistema.

Gaujos - trečioji nusikalstama grupuotė, gaują gali sukurti kiekvienas projekto žaidėjas, bet jos oficialumui reikia sukurti gaujos istoriją, surinkti gruopuotę, gaujos taippat turi grobti pastatus, žaidėjus, dėlioti bombas tam tikruose pastatuose, kariauti su teisėsauga, kiekviena gauja sieka stipriausios gaujos titulo.

Klubai - visiškai priešingi gaujoms, jie nėra nusikalstama grupuotė, klubai rengia įvairias lenktynes, lenktyniauja tarpusavį ar su kitu klubu, taipogi gali lenktiniauti ir iš pinigų. Taippat klubai gali rengti nelegalias lenktynes, kurias turi pristabdyti viena iš teisėsaugos sričių.

 Verslų sistema.

Jau esant truputuką prasižaidusiam projekte ir turint pinigų, galite nusipirkti verslą už kreditus ar tiesiog už projekto valiutą. Kiekvienas verslas uždirba skirtingą kiekį pinigų į minutę bei turi skirtingą limitą išteklių. Bet verslas be priežiūros gali greitai žlugti, kadangi jums reikia kartas nuo karto išsikviesti "DPD" kurjerius, tam jog jie jums privežtų išteklių į jūsų verslą ir jūsų verslas toliau funkcionuotų bei uždirbtų jums pinigų per minutę. Bet norint turėti verslą jums reikia nusipirkti verslininko pažymėjimą iš VMI.

Namų sistema.

Kiekvienas žaidėjas turi teisę nusipirkti betkokį namą jeigu turi tam tikrą kiekį pinigų, paprastas namas turės savo vidų ir jo koreguot negalėsite, name galėsite pasidėti pinigus, ginklus ar psychotropines medžiagas, taippat projekte yra namų už kreditus, kreditiniame name jūs galėsite pats įsirengti savo vidų, turėsite nuosavą garažą, taippat galėsite pasidėti pinigus, ginklus ir kitką.

Žvejybos sistema.

Norint papildomai užsidirbti, jeigu nedirbate darbo nei su direktoriaus pakvietimu, nei be pakvietimo, galite žvejoti, bet žvejyba turi keletą lygių. nuo kurių priklauso žuvies užkibimo greitis. Iš viso yra 5 lygiai, taippat žvejybos vietoje yra laivų nuoma, išsinuomavus ir toliau nuplaukus, turite truputėlį daugiau šansų sugauti žuvį, o ne kelnes ar kitas įvairias šiukšles.

Taromato sistema.

Antras būdas norint papildomai užsidirbti, projekte yra keliukas, kuriame yra sustatyti konteineriai, juose mėtosi plasmasinių, stiklinių butelių, juos galite rinkti su Y klavišu, vieną konteinerį patikrinę gausite nuo 1 iki 4 butelių, konteinerį galite tikrinti kas keletą minučių, butelius pridavus į taromatą, gausite tam tikrą piniginę sumą.

Transportas

Transportas yra 2 tipų, tai paprastieji ir kreditiniai, paprastuosius automobilius galite įsigyti mašinų salone "Wang Cars", nusipirkus automobilį, jūs galėsite pasirinkti, kuom jis bus varomas (Dyzelis, benzinas, elektra), kreditinį transportą galite nusipirkti už realius pinigus ar iš kitų projekto žaidėjų, krediniai automobiliai yra žymiai brangesni nei automobiliai iš "Wang Cars" mašinų salono. Taippat kiekvienoje mašinoje gali išsikrauti akumuliatorius ar netikėtai prireiktų pasikeisti tepalus, kuriuos gali pakeisti mechanikai arba tiesiog galite pasikeisti patys, netoli mechanikų bazės esančioje degalinėje.

Alkio ir troškulio sistema.

Laikui bėgant,  jūsų žmogeliukas išalksta ir ištrokšta, todėl reikėtų kartas nuo karto užkąsti, nes to nepadarius jūs tiesiog numirsite nuo alkio ar troškulio ir atsirasite ligoninėje.

Keletas mapp darbų iš projekto.

452070beca97b3865ecabeb78cdd578b261.png

cd185add1953d1b8e4b180988aa9cc39707.png

fbb8bf38bfdd2a68a3b69bfffc63cc6e15.png

4b85a8bf57780ee49061b2ed1ab764b6901.png

 

Edited by Jostalis_Plaipalis
1024 žod. Pataisytos klaidos, kurias užmačiau.
  • Patinka 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...