Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Bif_Nif

Kurjerių darbo idėjos.

Recommended Posts

Bif_Nif
Reputacija: 8
Parašė (redaguota)

97iiIap.gif

Sveiki! Esu DPD kurjerių firmos vairuotojas/darbuotojas, ir kaip darbuotojas noriu pasiūlyti keletą idėjų šiam darbui, kurie mano manymų šį darbą tikrai būtu galima vadinti darbu, kadangi dabartinė situacija tokia lyg atrodo pasiėmęs iš nuomos punkto mašina važinėju po SF miestą....

PIRMOJI IDĖJĄ | Padidinti kurjerių užsakymų sąrašą.

• Šiuo metu darbas apsiima tik su verslo ištekliais, kurie ir tai yra nelabai aktyvus [ verslai neturi užkaupia pelno, patys verslo savininkai yra apleidę savo investicijas ] Taigi siūlau pridėti keletą užsakymų tokių kaip;

Elektroninės prekės, mechanikų taisymo įrankiai/tune dalys, ligoninės gydymo įranga. Aišku galima ir prigalvoti daugiau kur kurjeriai būtu labiau išnaudojami.

Kodėl būtent tokias??

Jeigu serveryje nebebūtu elektroninių prekių t.y telefono reikmenys tai parduotuvėje nebūtu galimybės nusipirkti telefonų. Jeigu nebūtu taisymo raktu/tunes daliu, mechanikai negalėtu taisyti tr.priemonių ir taip pat teigti tiuningavimo paslaugų, o jei nebūtu gydymo įrangos - medikai negalėtu gydytis serverio žaidėjų.

Kodėl tai verta?

Patys darbų vadovai būtu labiau atsakingesni už darbo inventorių, jį kaskart prižiūrėtu kad firma galėtu ir toliau teigti paslaugas. O žinoma kurjeriai pristatinėtu siuntas į nurodytas užsakymų vietas.

ANTROJI IDĖJĄ | Sutvarkyti verslo išteklių sistemą.

• Šiuo metu viskas vyksta taip - užlipi ant pick'upo su užsakymais ir rašo kuriam verslui reikia išteklių.

Siūlau visa tai panaikinti ir visa tai perdaryti kitaip.

Pats verslo savininkas privalo prižiūrėti savo verslą kad jame vyktu produkcija, todėl siūlau kai versle nebėra išteklių pats verslo savininkas per verslo valdymo panelę galėtu iškviesti Kurjerius kad šie privežtu jam į verslą išteklių. 

SITUACIJA / verslo savininkas pastebi kad versle nebėra išteklių, tada atidaręs verslo valdymo panelę apačioje randą " išteklių gavimas " ten atidaręs nurodo kiek už 1 išteklių dėžę norėtu gauti tarkim 100€ ir nuspaudęs sutinku iškarto DPD Kurjerių racijoje gauna iškvietimą " Kestas_Nebezona prašo į verslą atvežti išteklių, /priimu Kestas_Nebezona. Ir kurjeris priėmęs šį iškvietimą važiuoja į sandėli pasikrauti išteklių ir jam vežioja į verslą [ KITI kurjeriai negalėtu vežti į verslą išteklių į kuri yra gautas iškvietimas ]

TREČIOJI IDĖJĄ | Transportas.

• Ne nu atsiprašau bet čia jau tikrai "išsipisinėjimas" <juokiuosi>

Šiuo metu darbas turi Mule ir Pony. Kaip jus manot savininkai ar ką tik atėjusiam darbuotojui atsirastu motyvacija dirbti ir siekti "aukščiausio rango kad galėtum gera transportą vairuoti?" Manau esate tokios pačios nuomonės kaip ir aš..

Siūlau pakeisti šį transportą į BoxVille ir į Solair.

Su BoxVille galėtu vežti viską kas nurodytą užsakymų sąraše.

O su Solair nebūtu galima vežti verslo užsakymo nurodytų išteklių užsakymus.. 

Bei žinomą, firmos transportą spalva padarom irgi vienodą t.y baltą...

Kokia tai nauda? Tokiu atveju pats darbo vadovas galėtu kurti rangu sistema kurioje  darbuotojai galėtu keltis darbo laipsnį ir iš nurodytų privilegijų turėtu galimybę vairuoti solair automobilį...

KETVIRTOJI IDĖJĄ | NPC Botas.

• Kas kurį laiką atsirastu npc botas kuris stovėtu ant kelio su dėže kuria turėtu kurjeris pristatyti į nurodytą vietą.

SITUACIJA / Į kurjerių raciją gaunamas tekstas : "Atsirado nepristatytas siuntinys, norėdami jį priimti rašykite /iškvietimas" Kurjeris priėmęs iškvietimą ir nuvažiavęs iki npc boto turėtu išlipti iš mašinos ir prieiti prie jo ir spausti y raidę tada nueiti iki tarnybinio automobilio spausti taip pat y raidę (Krovinį paima ir padeda į furgoną) galiausiai mini mape gavęs checkpoint'ą turėtu nuvykti ir jį pristatyti. Pristatęs kurjeris gautu kažkiek tai pinigų, taip pat kai kuri pinigų dalis nukeliauti ir į kurjerių pelną.

OKHqfU4.gif

ARBA Tiesiog apeina kurjerių darbą.. DPD kurjerių darbą sunaikinam arba prijungiam prie fūristų darbo..

Bet pagalvojus apie sujungimą, fūristai gi po SF miestą nevažinės su savo priekabom tai labiau skirta kurjerių darbui. Fūristai pildo jų sandėlį o kurjeriai eksportuoja prekes..

J Ū S Ų    Ž O D I S

@Matas S. @Regular_Option @Veno_Mas @Jim_Miller

Redaguota Bif_Nif
  • Patinka 4

Dalintis šį pranešimą

Bif_Nif
2 minutes prieš, Regular_Option said:

Tikrai įdomi idėja, dėkui kad nepatingėjai viską aprašyti, viską perduosiu skripteriui. 

Malonu tai girdėti būtu dar maloniau jei tai įgyvendintumėte 😉 

Dalintis šį pranešimą

Jim_Miller
Reputacija: 11

Idėjos tikrai geros ir jos visos reikalingos, tikėkimės savininkai tai išpildys ir kuo greičiau, nes darbuotojams reikia veiklos.

Dalintis šį pranešimą

Bif_Nif

Pakeliu tema, kad daugiau projektu zaideju isreikstu nuomones 😉 

Dalintis šį pranešimą

Gang_Lauris
Reputacija: 3
Parašė (redaguota)

Puikiai sugalvota, bet manau ir kitiems darbams galėtu tuo pačiu po biški pridėti daugiau veiklos kad žaidimas idomesnis butu ir smagiau žaistusi, bet tavo idėja gera aš UŽ!

Redaguota Gang_Lauris

Dalintis šį pranešimą

Jim_Miller
4 minutes prieš, Gang_Lauris said:

Puikiai sugalvota, bet manau ir kitiems darbams galėtu tuo pačiu po biški pridėti daugiau veiklos kad žaidimas idomesnis butu ir smagiau žaistusi, bet tavo idėja gera aš UŽ!

Faktas, tačiau kurjeriai labiausiai yra nuskriausti, nes jie išvis neturi ką dirbti ir vežti, labai retai eina vežti verslo išteklius.

Dalintis šį pranešimą

Gang_Lauris
Reputacija: 3
1 minute prieš, Jim_Miller said:

Faktas, tačiau kurjeriai labiausiai yra nuskriausti, nes jie išvis neturi ką dirbti ir vežti, labai retai eina vežti verslo išteklius.

Sutinku, dabar labiausiai reiktu kad padarytu veiklos kurjeriams o tada laikui bėgant ir kitiems darbams tikiuos bus vis daugiau veiklos:)

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Matuze_Demon
Reputacija: 119

Bendrai esu už, tik turiu keletą pastebėjimų:

Dėl 1 idėjos  - reikia gerai apsvarstyti, ar po to nebus taip, kad, pavyzdžiui, nėra kurjerių ir pasibaigusios prekės. Žmonės nebegali taisytis mašinų, nebegali įsigyti telefonų, atsiranda problemų, kurių neturėtų būti.

Dėl 2 idėjos - man atrodo dabartinė sistema yra tinkama ir nieko keist nereikia. Aš kaip suvokiu - verslų savininkai siūlo kuo didesnį atlygį už atvežamus išteklius, tai čia jau gaunasi kaip užsakymas, jie siūlo tau kainą, o jum automatiškai rodo, kad tam verslui reikia išteklių. Gaunasi auto užsakymas, nereikia pačiam verslo savininkui atskirai užsakinėt.

Dėl 3 idėjos - aš prieš. Boxville turi Fūristų firma, Solair - netinka kurjerių darbui. Mule ir Pony yra tinkamas transportas ir jo keisti nereikėtų. Dėl spalvų suvienodinimo - aš visiškai už.

Dėl 4 idėjos - visiškai už. Įsivaizduoju, kad ir patiems kurjeriams būtų įdomiau, kai veikla nėra vien tik verslų aptarnavimas. Galėtų būt tos pačios NPC ar kitokios misijos kur reikia kažkur kažką paimt ir kažkur kažką pristatyt pačiam mieste.

Dalintis šį pranešimą

Jim_Miller
5 minutes prieš, Matuze_Demon said:

Bendrai esu už, tik turiu keletą pastebėjimų:

Dėl 1 idėjos  - reikia gerai apsvarstyti, ar po to nebus taip, kad, pavyzdžiui, nėra kurjerių ir pasibaigusios prekės. Žmonės nebegali taisytis mašinų, nebegali įsigyti telefonų, atsiranda problemų, kurių neturėtų būti.

Dėl 2 idėjos - man atrodo dabartinė sistema yra tinkama ir nieko keist nereikia. Aš kaip suvokiu - verslų savininkai siūlo kuo didesnį atlygį už atvežamus išteklius, tai čia jau gaunasi kaip užsakymas, jie siūlo tau kainą, o jum automatiškai rodo, kad tam verslui reikia išteklių. Gaunasi auto užsakymas, nereikia pačiam verslo savininkui atskirai užsakinėt.

Dėl 3 idėjos - aš prieš. Boxville turi Fūristų firma, Solair - netinka kurjerių darbui. Mule ir Pony yra tinkamas transportas ir jo keisti nereikėtų. Dėl spalvų suvienodinimo - aš visiškai už.

Dėl 4 idėjos - visiškai už. Įsivaizduoju, kad ir patiems kurjeriams būtų įdomiau, kai veikla nėra vien tik verslų aptarnavimas. Galėtų būt tos pačios NPC ar kitokios misijos kur reikia kažkur kažką paimt ir kažkur kažką pristatyt pačiam mieste.

Dėl transporto, tai tuomet darbuotojams nebus ko siekti, ta prasme gaus kitą transportą aukštesniam range, nors tas transportas bus toks pat arba dar blogesnis.
Su verslais apskritai ten nesąmonė, pasikrauni, nuveži, rašo nėra pinigų versle ir vėl turi važiuot atgal į bazę.
Dėl to, kad baigsis prekės, tai gerai, bus žymiai įdomiau, čia jau bus valdžios reikalas, jie gaus įspėjimus už tai, kad neprižiūri firmos. Galvoji įdomu vežti krovinius, kur nesvarbu kiek veši, bet ten tarkim nesibaigs prekės parduotuvėj, nei tikroviškumo nei įdomumo, veži, kad vežt. O kai yra kiekiai, maždaug turi planuotis ką vežti, darai bendras siuntas, kad tik būtų tos prekės.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Veno_Mas
Reputacija: 24

Aš kaip firmos direktorius sutikčiau su šiomis įdėjomis, tad lemiamus žodžius palieku savininkams!

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Sukurk naują...