Jump to content

SANFIERRO GYVENIMAS

SFG.LT projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

SFG.LT starto Informacija

turime naujienų iš projekto! Nustatytas serverio startas, bei jo tiksli data. Serverio startas numatomas. rugsėjo 26 dieną, 20:00 valandą

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.3.4

Prisijungti į serverį
 1. Projektas

  1. 25
   pranešimai
  2. Atnaujinimai

   Visus serverio atnaujinimus rasite čia.

   200
   pranešimai
  3. 3
   pranešimai
 2. Valdžia

  1. Direktoriai

   Visa informacija apie mūsų serverio darbų direktorius.

   34
   pranešimai
 3. Serverio gaujos

  1. 7
   pranešimai
 • Paskutiniai Būsenos Atnaujinimai

  • Huqo_Collins

   Sveiki, už keletos dienų startuojantis SFG.lt projektas vis dar ieško asmenų, turinčių noro ir gebėjimų vadovauti Mechanikų firmai! Ieškomas stropus, atsakingas ir sąžiningas žmogus, susidomėjęs Mechanikų įmonės valdymu!
   Atranka į mechanikų direktoriaus postą - čia. Verta paminėti, jog taip pat, šiuo metu ieškomos netgi dvi personos, galinčios serverio startą paversti tikru pragaru, duoti spaudimo teisėsaugos sritims ir vadovauti gaujoms! Šiuo metu ieškomi du asmenys, galintys vadovauti atitinkamai Angel-Pine arba, El-Quebrados grupuotėms. Esi grynakraujis vadeiva, mėgsti nelegalias veiklas ir esi pasiruošęs susitepti? Tapk vienu iš šių gaujų lyderių ir įkurk savo grupuotę serveryje!
   Atranka į Angel-Pine vadeivos postą - čia. Atranka į El-Quebrados vadeivos postą - čia. Laikas sparčiai tirpsta, todėl kviečiu visus norinčius vadovauti atitinkamai firmai ar gaujoms, pildyti paraiškas temose ir taip paspartinti ir pagerinti serverio startą nuo pat pradžių! Susitinkame serveryje jau rugsėjo 26d., 20:00! Kartu su projekto komandą pažadame daug įvairių prizų, veiklų ir galimybių užsidirbti ne tik serverio valiutos ar serverio patirties (XP)! 
   Taip pat, skatinu sudalyvauti projekto administratoriaus rengiamame konkurse, kuriame praktiškai nereikia nieko daryti, tik mėginti atspėti kiek serverio starte bus pasiektas žaidėjų rekordas, prizas net 150 kreditų ir VIP narystė mėnesiui! Nuoroda į konkursą - čia.
   Konkursas į kūrybingiausią projekto žmogų - eilėraščio kūrybą, tai pat vyksta, todėl skatinu išmėginti savo jėgas ir sukurti kūrybingą, originalų ir gražų eilėraštuką susijusį su SFG.lt projektu. Nuoroda į konkursą - čia.
  • Jeff_Lucciano

   Greitai startas pildykit i taksistus 🙂
   · 0 Komentarai(-ų)
  • Chariot Capponi

   Sveiki, atlieku grafikos darbus, plačiau į dc: drxXL#7049
   · 2 Komentarai(-ų)
  • Faustas_Super

   privec seniems kentams🤑
   · 3 Komentarai(-ų)
 • Populiariausi nariai

×
×
 • Sukurk naują...