Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Visas Aktyvumas

Šioje vietoje pateikiama naujausia veiksmų informacija     

 1. Yesterday
 2. Jūsų Vardas_Pavardė SFG.LT projekte: One_Hadmode Sukelk visas nuotraukas, kurių prašoma reikalavimuose:https://imgur.com/gallery/qDycJiI Į kurį emigracijos lygį patenki?: 2 Dėl kokių priežasčių palieki senąjį projektą?: Lavonu servas. Papasakok apie save (Mažiausiai 3 sakiniai): Jis yra draugiškas, bet draugų jis neturi. Yra darbštus ką pradeda tą ir pabaigia. Ir yra vienišas ieško samp merginos. Kaip sužinojai apie SFG.LT egzistavimą?: Aš parodžiau jam (Gazuots_Piens) Kodėl pasirinkai būtent SFG.LT projektą?: Nes smagu žaist ir ne lavonu servas. Koks tavo pagrindinis tikslas šiame projekte?: Pasiekt daugiau nei sarge. Ar pasižadi nenaudoti žaidimą palengvinančių programų?: Taip.
 3. Mantas_Hernandez

  Idėja

  Tikrai uz, puiki ideja is sio jauno piliecio
 4. Jūsų Vardas_Pavardė: Cole_Bennett Prižiūrėtojaus, kurį peikiate Vardas_Pavardė: Pablo_Escobar (administratorių prižiūrėtojas) Padaryti nusižengimai: Įžeidinėjimai per /kviesti, neadekvatus elgesys kaip administratorių prižiūrėtojo. Turėtu rodyti tik gera pavyzdį kitiems serverio administratoriams. “ Moku bendraut su žmonėm ” buvo parašyta tavo anketoje, jeigu tavo toks bendravimas tai.. Patirti nuostoliai: - Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga)
 5. Tony_Drift

  Idėja

  Šablonas: Jūsų V_P žaidime: Tony_Drift Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriuj Jūsų siūloma idėja: Siūlau padaryti, kad kai tave nužudo rašytu kas tave nužudė, nes dabar kaip su pablo su aod šaudo ir pats nusimazina 😄 Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Padės sugaudyti visus šaudančius su aod
 6. Šūvio iš žaidėjo Pablo_Escobar nuotraukose nesimato , matosi , kad jis tik taikosi. Šaudoma galėjo būt iš šono, ar iš galo . Dėl keiksmažodžių administratorius bus nubaustas mute !
 7. Administratoriaus vardas_pavardė serveryje: @Pablo_Escobar Trumpas pažeidimo aprašymas: Saudymas su aod, nepagarbus elgesys i /kviesti kaip iš administratoriaus pusės. Įrodymai (nuorodos į nuotraukas/video): https://imgur.com/a/LcFvuxf
 8. Šablonas: Jūsų V_P žaidime: Tony_Drift Kokia mašiną parduodate žaidime?: Sraigtasparnį "Maverick" Jūsų norima kaina už mašiną: Laukiu pasiųlymų Prekės nuotraukos:
 9. Šioje temoje galėsite peikti bei pagirti mūsų firmos darbuotojus. Darbuotojo papeikimo šablonas. -1. Jūsų Vardas_Pavardė (Žaidime) : -2. Darbuotojo Vardas_Pavardė (Žaidime) : -3. Kodėl peikiate darbuotoją? : -4. Kaip manote kurią taisyklę darbuotojas pažeidė? : -5. Įrodymai : Darbuotojo pagyrimo šablonas -1. Jūsų Vardas_Pavardė (Žaidime) : -2. Darbuotojo Vardas_Pavardė (Žaidime) : -3. Kodėl giriate darbuotoją? : -4. Darbuotojo nuotrauka (nebūtina) :
 10. [GFX] Sanfierro Medical center Darbo informacija Sanfierro Medical center - Tai darbas, užsiimantis medicininės pagalbos suteikimo paslaugomis. Medikų darbas susideda iš paslaugų, tai yra žaidėjų pagydymas, šarvų suteikimas, pažymos suteikimas ir draudimo. Darbo komandos https://imgur.com/a/cYJrJOW Darbo transportas - Ambulance - Nebula - Rancer Darbo apranga Darbo taisyklės: Klausyti Direktoriaus/Pavaduotojo. (Išmetimas) Draudžiama vogti klientus iš kolegų. (1 įsp) Draudžiama per racija keiktis ir floodinti. (1 įsp) Draudžiama įžeidinėti savo kolegas. (2 įsp) Draudžiama palikinėti ant kelio darbines mašinas. (1 įsp) Laikytis darbo grafiko ir taisyklių. (Išmetimas) Pradirbti per dieną serveryje bent 60 min (1 įsp) Išdirbti firmoje bent 7 dienas. (B-List) Draudžiama šaudyti savo kolegas. (2 įsp) Nenaudoti palengvinančių programų. (2 įsp) Gerbti visus serverio žaidėjus. (1 įsp) Neprašinėti algų/premijų/rangų ir t.t. (perspėjimas, kitas jau įsp 1) Jei nebūsite aktyvus serveryje, užpildyti neaktyvumo anketą. (Išmetimas) Visada bendrauti su klientais mandagiai. (1 įsp) . Visada dalyvauti Direktoriaus/Pavaduotojo rengiamame veikloje (1 įsp) Auksinė taisyklė: Laikytis visų šių taisyklių!!!! Darbo grafika Pirmadienis: Nuo 10:00 iki 21:00 l Pertraukos: nuo 12:00 iki 13:00 l Nuo 17:00 iki 17:30 Antradienis: Nuo 10:00 iki 21:00 l Pertraukos: nuo 12:00 iki 13:00 l Nuo 17:00 iki 17:30 Trečiadienis: Nuo 10:00 iki 21:00 l Pertraukos: nuo 12:00 iki 13:00 l Nuo 17:00 iki 17:30 Ketvirtadienis: Nuo 10:00 iki 21:00 l Pertraukos: nuo 12:00 iki 13:00 l Nuo 17:00 iki 17:30 Penktadienis: Nuo 10:00 iki 21:00 l Pertraukos: nuo 12:00 iki 13:00 l Nuo 17:00 iki 17:30 Šeštadienis: Nuo 11:00 iki 21:00 l Pertraukos: nuo 13:00 iki 14:00 l Nuo 18:00 iki 18:30 Sekmadienis: Ne darbo diena, nori dirbi, nori ne.
 11. Sveiki, šioje skiltyje, kiekvienoje savaitės pabaigoje bus išrinktas savaitės darbuotojas. Savaitės darbuotojas renkamas pagal jo aktyvumą, bendradarbiavima su valdžia. Darbuotojas bus apdovanotas piniginiais prizais! Sekite naujienas!
 12. "UBER" taksi firmos rangai. -1. "Pradinukas" - Gali vairuoti "Cabbie" darbinę mašina, žaidėjas būna ką tik įsidarbinęs į darbą, pradedantis kilti karijeros laiptais. Norint pasikelti rangą, privaloma pražaisti 200 minučių. -2. "Apsipratęs" - Gali vairuoti "Sunrise" ir "Cabbie" darbines mašinas. Žaidėjas jau būna apsipratęs firmoje. Norint pasikelti rangą privaloma pražaisti 400 minučių. -3. "Patyręs" - Gali vairuoti "Sunrise" " Cabbie" ir :"Taxi Sultan" darbines mašinas ir taip pat gali jas pasituninguoti!. Norint pasikelti rangą privaloma pražaisti 600 minučių. -4. "Senbūvis" - Gali vairuot visas darbines mašinas bei jas tuninguoti, norint pasikelti rangą privaloma pražaisti 1000 minučių. Rango pasikėlimo anketa. 1. Jūsų Vardas_Pavardė (žaidime) 2. Iš kokio rango į kokį rangą keliatės : 3. /dinfo lentelė : Bus pildoma.
 13. Sanfierro Medical center Nuolatine Taisyklės 1. Atsakymus rašyti kita spalva. 2. Draudžiama ,,Free-Post`inti'' 3. Pildyti tik pagal anketą. 4. Nerašyti pranešimų kaip ,,Pildau'' ar pnš. 5. Jei jau užpildę į kitą darba, atsisakykyte, nes kitaip nepateksite. 6. Nebūti Medikų Juodajame sąraše. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė - 2. Jūsų patirties taškų kiekis - 3. Kas yra Medikai, ir kokia mūsų pagrindinė veikla? - 4. Kodėl būtent jus turėtumieme išrinkti? Kuo jūs pasižymyte? Kokie jūsų trukūmai? - 5. Kiek laiko planuojate išdirbti Medikų firmoje? - 6. Kodėl norite į Medikų firmą? - 7. Jūsų nuomonė apie Valdžią? - 8. Jūsų dieninis aktyvumas? - 9. Ar išdirbsite 7 dienas Medikų firmoje? - 10. Apibūdinkite savo Charakterį - 11. Kuom jus patinka Medikų darbas? - 12. Ar turite TeamSpeak3 Programėlę? 13. Apie save (2, ar daugiau raiškių sakinių) - Sąvokos 1. VM - 2. DM - 3. NON-RP - 4. K.M.A. - 5. AFK - 7. BAZĖ - 8. RANGAS - 9. SUSIRINKIMAS - 10. DIREKTORIUS -
 14. "UBER" taksistų firmos informacija D.U.K Ką privalote turėti, norint būti mūsų firmos taksistu? -1. Ši firma reikalauja iš jūsų 2800 patirties taškų. -2. Būtinas vairuotojo pažymėjimas, sveikatos pažymėjimas. -3. Turėti - TeamSpeak arba Discord programas. -4. Privalote būti susipažine su darbo informacija. Darbo komandos. Savo bendradarbius pamatyti galite paraše komanda /bendradarbiai Pažiūrėti valdžios palikta žinute /zn Priimti iškvietimą žaidėjo Vardas_Pavardė ( Arba žaidėjo id) Užsidėti "Taxi" ženklą ant nuosavos mašinos /zenklas , tačiau šią komanda galima naudoti tik tuo atvėju kaip valdžia bus leidus. Imti pinigus iš klientų ne su darbine mašina,o su nuosava /taksometras , tačiau šia komanda galima naudoti tik tuo atvėju kaip valdžia bus leidus. Taksistų taisyklės Gerbti savo firmos valdžia Neužgaulinėti bendradarbių Nesikeikti į raciją Sunaikinti darbinį transporta pabaigus darbą. Devėti savo rango aprangą. Neimti sultan be leidimo. Neprašinėti rangų pakėlimų, taip pat algos. Jei jūsų klientas black-listę, neprivalote jo vežti. Būtina laikytis K.E.T taisyklių. Būti mandagiems klientams. Būtinai uždaryti bazės vartus. Per diena pradirbti 60 minučių. Reaguoti į iškvietimus. Pradirbimo bonusai. 300 min - 1.5x daugiau algos 600 min - 2x daugiau algos..
 15. Ble gera prisimint tuos laikus žiauriai! Ačiū
 16. [GFX] Sanfierro Medical center Papeikimai Taisyklės. 1. Papeikimo pavadinime ar turinyje negali būti netinkamo leksikono žodžių, keiksmų. 2. Peikti be įrodymų neverta. 3. Įrodymai galioja lygiai 24 valandas. 4. Būtina papeikimą rašyti pagal nurodytą anketos šabloną. 5. Į papeikimus atsako tik peikiamasis. 6. Papeikimo pavadinimas turi atitikti temos turinį. - Anketos šablonas. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : 2. Peikiamjojo Vardas_Pavardė žaidime : 3. Kodėl jį peikiate : 4.Įrodymai :
 17. Tema rakinama, dėl jos neaktyvmo.
 18. Tema rakinama, dėl jos neaktyvmo.
 19. Bus keliamos ligoninės darbo akimirkos serveryje.
 20. Sveiki, Šioje temoje bus keliamos naujienos susijusios su taxi darbu. t.y Treniruočių laikas, bei šiokios tokios užduotys. Svarbu! Keisis taškų sistema!
 21. TAKSISTŲ DIREKTORIAUS RINKIMŲ APŽVALGA Šiuose rinkimuose sulaukiau netikėtai visai nemažo susidomėjimo palyginant su dabartine serverio situacija. Rinkimuose sulaukiau penkių anketų, ir iš tikro nebuvo tokios anketos kuri man nepatiko. Šiai apžvalgai rašyti kaip ir įprasta daug laiko skirti negaliu, atsiradus nuotoliniam mokymui atsiranda ir daugiau namų darbų kuriuose reikia padaryti. Trumpai apžvelkime kandidatus. Pirmasis kandidatūra pateikė - Johny_Mars, Anketa kaip visada solidi ir nenuobodi, aktyvumas serveryje taipogi visai normalus ,bet kiek matau serveryje esi dar naujokas nors ir forume esi užsiregistravęs 2019 metų gruodžio 5 dieną. Kaip iš naujoko norisi jog labiau pažaistum serveryje, ne vieną kartą esu nudegęs su naujokais kai neišlaikydavo posto. Turi potencialo ateityje tapti direktorimi. Direktorių balsavime nesurinkai balsų. Kitas kandidatas - Nafl_Lexs, 2x2 turnyro nugalėtojas, anketa solidi ,bet šiek tiek skurdoka. Aktyvumas irgi normalus, esi naujokas ,bet jau spėjau apie tave susidaryti gerą įspūdį, tokia ir direktorių nuomonė kadangi surinkai daugiausiai balsų. Bendrai noriu tau suteikti šansą ir pažiūrėti kaip moki vadovauti firmai. Dar vienas kandidatas - Tony_Drift, tikrai aktyvus, ankščiau dirbęs taksistu kandidatas. Dirbai pas Noju ir tikrai momentais rodei iniciatyva, buvai aktyvus ir neslėpdamas siekiai pavaduotojo ,bet tai nepavyko padaryti. Anketa normali, momentais keletą klaidų ,bet kitas kandidatas tiesiog tave šiuose rinkimuose nugalėjo. Kitas kandidatas - Gazuots_Piens, buvęs ligoninės pavaduotojas, jauniausias kandidatas šiuose rinkimuose ,bet tau trūksta šiek tiek pastovumo, anketa kaip 16-mečiui solidi, galbūt per daug šypsenėlių ,bet ateityje tikrai gali vadovauti firmai. Paskutinis kandidatas - Audi_Devym, paprasta, brandi anketa, serveryje galima matyti kaip policijos darbuotojas, aktyvumas taip pat geras. Realiai šiuose rinkimuose pateikei rimtą kandidatūrą ,bet šioje situacijoje labiau noriu duoti naujokui pasireikšti pareigose. Naujasis direktorius - Nafl_Lexs. Papildoma informacija Direktoriui neišbuvus pareigose 30 kalendorinių galimybė tapti šios firmos direktoriumi turi antros vietos nugalėtojas. Naujai išrinktas direktorius turi 48 valandas susitvarkyti savo skiltį forume. Apžvalgų temos yra rakinamos, jei norite pasveikinti naująjį direktorių tai galite padaryti asmenine žinute forume.
 1. Peržiūrėti daugiau...
×
×
 • Sukurk naują...