Jump to content

Paskelbtas Serverio 0.1.4 Atnaujinimas!

Paskelbtas serverio atnaujinimas, kviečiu visus paskaityti ir išbandyti naujoves!

Visas Aktyvumas

Šioje vietoje pateikiama naujausia veiksmų informacija     

 1. Yesterday
 2. Jūsų V_P žaidime: Arctic_Lenkas Klaida yra forume ar serveryje?: serveryje Aprašykite esamą klaidą: 1. Mapp- neaiškioj vietoj mappina kažkokį objektą kartais keičia vietą kas pusę sekundės, neleidžia surasti iškvietimo kviečiusio žmogaus ar mappinti kitų žmonių/vietovių. 2. Ribotuvas- nustačius 70 ar 130 km/h limitą išlipus iš mašinos ir perėjus į kitą rodys, kad ribotuvas išjungtas, bet limitas būna iš praeitos važiuotos mašinos. Norint išjungti limitą serveris užskaitys tai kaip klaidą ir pasakys, kad limitas išjungtas nors jis tikrai veikia ir limituoja max greitį. Jei noriu išjungt ribotuvą reikia įjungt ir vėl išjungt. Biški švaisto laiko ir erzina. Vaizdiniai įrodymai: Jei reikės galiu atsiųst.
 3. 2013 metų vibe pakvipo, nu sekmės didžiausios! 😉
 4. Pridedu; Taksistams eina uždėti uber ant betkokių automobilių(kitų darbų, gaujinių, kitų žaidėjų). Eina uždėti ant motociklų, manau tai yra klaida, kadangi ne kaip atrodo ženklas ore virš motociklo.
 5. Skundas atmestas, rakinama tema.
 6. Lebro_Rokas

  Free mute

  Ne pagal šabloną rašai visų pirma. Antra eik į administracijos papeikimus. Na ir trečia, tai nebuvo free mute, kadangi viešai skelbėt pranešimus kuriuos reiktų skelbti skelbimų kontoroje.
 7. Arijus_Idk

  Free mute

  free mute gavau irodimai yra uztilde uz nieka zaidejas @Scot_Wandet@Scot_Wanted......net ji pati uzmutino
 8. Man dar kilo idėja kaip pagerinti Medicinos Departamentui. Galėtų vaistinėlių skaičių pakelt, kurį galima kraut į pasigydimo stoteles. Pirmas lygis- niekas nepasikeičia Antra lygis- gali 2 vaistinėlėm daugiau įdėt į stotelę. Trečias lygis- gali 3 vaistinėlėm daugiau įdėt į stotelę. Ketvirtas lygis- gali 5 vaistinėlėm daugiau įdėt į stotelę. Penktas lygis- gali dar 5 vaistinėlėm daugiau įdėt į stotelę. Manau būtų neblogai jei galėtum daugiau pakraut stoteles, ilgesniam laikui užtektų, nes gana greitai baigiasi.
 9. West Side Gang - galerija - tema, kurioje galėsite pasidalinti vaizdine medžiaga. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Vaizdinė medžiaga:
 10. West Side Gang Viena garsiausių nusikalstamų grupuočių visame pasaulyje. Gauja buvo įkurta 1974 metais, Los Andželo mieste (Jungtinėse Amerikos Valstijose) jos įkūrėjas buvo Hiroki kuris žuvo per viena susišaudymą 1982 metais. Nuo to laiko gauja buvo apleista, bei menkai žinoma.. Todėl praėjus šešeriems metams (1988) geriausias Hirokio draugas Mad'as sugalvoja atgaivinti gauja, bei pakelti ją į gaujų elitą, ir sugrąžinti gaujai grėsmingą vardą. Apranga Mašinos
 11. Jūsų Vardas_Pavardė:Jaden_Ronghetti Administratoriaus, kuris jus užblokavo Vardas_Pavardė:Laurynas_Extreme Kiek laiko buvote užblokuotas:amzinai Kodėl buvote užblokuotas:neleistinu programu naudojimas (aim) Kada buvote užblokuotas(data):2021-01-15 Įrodymai(nuotrauka/jūsų užblokavimo nuoroda):https://imgur.com/a/wqDNcSt
 12. Slide walk c ir peles combo toxie aimu gaudytojai XD
 13. @James_Beard sprendimą ponas, pagal mane čia irgi švaru.
 14. dar nepazystu nei vieno zmogaus kuris neprasautu nei vienos kulko.
 15. bbz ka cia banini su tokiais baneleis nei kreivu nematau nei ka va pora vidosu kaip saudau netinka tai galiu dar kad ir su g-ac pasaudyt bbz cj net nezinai kaip aimas atrodo net juokas ima
 16. visi gaujiniai kolkas :) dzin prarasiu prarasiu bet magu pfu pfu nebus...
 1. Peržiūrėti daugiau...

×
×
 • Sukurk naują...