Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

Nauja tinklapio išvaizda

Atsinaujino mūsų tinklapis! Nauja išvaizda. Manau jums patiks, bei norėčiau išgirsti jūsų nuomonių temoje, kuria rasite "Naujienos"

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.2.4

Prisijungti į serverį

Visas Aktyvumas

Šioje vietoje pateikiama naujausia veiksmų informacija     

 1. Šią savaitę
 2. Anksčiau
 3. nzn nzn numesk serva i koki eini geimint freddy#7677 eisim kepalu paskaldyt gauja pasiimsiu
 4. Tai jis ir taip 0/100 Nu Ricky_Vasquez esu
 5. zrj liudna, neiseik plz nes td srw bus 0/100 o kas tu toks
 6. Taigi sveiki mieli žaidėjai, turiu liūdna žinia kad palieku Sfg.lt projektą ne dėl žaidėjų trūkumo, o išeinu žaisti į kitą projekta visam, bet visgi man buvo malonu su jumis pabendrauti/žaisti ir ačiu už tuos nuostabius momentus su jumis, gal kada ant progos užsuksiu jei neužsidarys šis serveris, bet būsiu visada pasiekiamas discord'e jeigu norėsit galit man parašyt, sekmės jums! 🙂
 7. Skilties anketos šablonas. Jūsų V_P: Miguel_Hernandez Vaizdo įrašo aprašymas: litovskaya trap hata (uzmeskit laikosa youtubej, kad i rekus prastumt fragMOOVA. Vaizdo įrašas:
 8. Jūsų Vardas_Pavardė: Audi_Devym Atstovaujama firma, užimamos pareigos: medikų pavaduotojas Kiek laiko būsite neaktyvus?: nzn tol kol darbe gausiu laisvu max pusantros savaitės nebūsiu Kodėl būsite neaktyvus?: darbe dabar neturiu laisvu dienų tai gryzius po darbo nera noro sedet prie pc Asmuo, kuris prižiūrės firmą Deimantė direktore
 9. Isejau i afk, atejau madaug po 10min ir BOOM cia man jau 63k i minusa cia kaskoks bug o as dar kaiptik pasikeliau verslo lygi tad pinigu neturiu ir tikrai noreciau gauti KOMPENCACIJA!!!
 10. Jūsų Vardas_Pavardė:Rugile_Ane Klaidos aprašymas: isejau i afk ir boom cia as jau 63k i minusa nuejau nesamone !!!! Klaidos vaizdinė medžiaga:
 11. Užblokavimas priimtas.
 12. Jūsų Vardas_Pavardė: Moj_Drug Žaidėjo, kuris buvo užblokuotas Vardas_Pavardė: Hell_Reising Priežastis, dėl kurios žaidėjas buvo užblokuotas: AirBrk - SH. Įrodymai: https://streamable.com/i1k4ak
 13. Jūsų Vardas_Pavardė: Edvis_Bond Atstovaujama firma: Mechanikai. Pavaduotojo Vardas_Pavardė: Vakaris_Max Kodėl nušalinate šį pavaduotoją?: Pareigų nori atsisakyti pats. Iš viso konteksto, ką man kalbėdavo supratau, kad jaunas vaikinas neatlaikė įtampos ir spaudimo. Kiek laiko pavaduotojas išbuvo pareigose: 1 mėnesį ir 6 dienas.
 14. 2021 - 06 -24 iš pavaduotojo pareigų atsistatydino Vakaris Max. Ieškomas kitas rimtas kandidatas, manai esi to vertas susisiek.
 1. Peržiūrėti daugiau...

×
×
 • Sukurk naują...