Jump to content

Tinklapio išvaizda BETA stadijoje

Tinklapio išvaizda šiuo metu yra BETA stadijoje. Tai reiškia, kad gali išlysti klaidų ir kita. Radus bet kokia klaidą, prašome pranešti užpildžius pranešimą. Aptiktos klaidos bus ištaisytos per keletą dienų. Ačiū, už pagalbą.

Statistika


Geriausiai Įvertintas Turinys

Showing content with the highest reputation on 2020.09.15 Visuose Įrašuose

  1. 1 Reputacijos Taškas
    Šitas tikrai geras be modu http://www.mediafire.com/file/cbu4a8su0go9y7a/GTA+SAN+ANDREAS+(be+modų).rar
  2. 1 Reputacijos Taškas
    Šioje skiltyje serverio žaidėjai gali pristatyti save kitiems serverio žaidėjams. Skiltyje galioja šios taisyklės: Temos pavadinimas turi būti ''Prisistatau Vardas_Pavardė'' Save pristatyti gali tik realūs žmonės. Temos turinys turi būti susijęs su saves pristatymu. Nuotraukos pateikimas prisistatyme yra privalomas. Bei bendrosios forumo taisyklės Prisistatymo šablonas. Jūsų tikras vardas, gyvenamasis miestas bei metai: Jūsų ateities tikslai gyvenime t.y. galbūt kažkokia specialybė, profesionalus sportas ir t.t. jus domina ir jūs norėtumėte su tuo susieti savo gyvenimą: Jūsų hobiai bei pomėgiai: Kuo užsiimi gyvenime?: Jūsų charakteris. Galbūt tu esi išskirtinis kažkuo, kuo norėtum pasidalinti?: Kaip atradai šį nuostabų projektą?: Kodėl pasirinkai mus? Kaip tau atrodo - projektas gali pasiekti žymių laimėjimų?: Tavo karjera SA-MP serveryje: Pasiekimai šiame projekte: Jūsų tikslai SFG.lt serveryje: Gal turite augintinių? Puiku! Norime apie juos sužinoti bei pamatyti!: Laisva vieta, kurioje galite paminėti tai, kas jums svarbu: Jūsų nuotrauka (privaloma):
  3. 1 Reputacijos Taškas
    Sveikučiai, kaip ir buvome žadėję, mes sugrįžome su daugybe naujovių, visiškai šviežia modifikacija, kuriai trūksta jau labai nedaug. Tikslus serverio startas dar nežinomas, bet manome, jog turėtume į mėnesio laikotarpį tikrai tilpti. Su komanda norime labai atsiprašyti visų žaidėjų, kuriuos galbūt įžeidėme ar nesupratome praeitame sezone ir stengsimės, jog šį sezoną apsieisime be konfliktų ir bus darni bendruomenė. Greitu metu pasirodys atranka į testuotojus, atrinksime tik pačius geriausius asmenis, kurie bus verti pasitikėjimo ir atitiks mūsų keliamus reikalavimus. O dabar galime pakalbėti šiek tiek apie modifikaciją. Ji yra rašyta nuo visiškai tuščio lapo, už tai norime padėkoti labai Mariui, nes jis buvo šios modifikacijos pradininkas bei Eimantui, už nuostabius architektūrinius šedevrus. Manau greitu metu įkelsime ir keletą vaizdinės medžiagios iš serverio. Dauguma sistemų yra dinaminės, tad nebus sudėtinga jas redaguoti net ir esant serveryje ir visa tai tik Jūsų patogumui. Atnaujinimų nusprendėme iki serverio starto nerašyti, nes būtų visko per daug ir neitų sutalpinti. Kol kas daugiau netuščiažodžiausime ir laukite nuotraukų.

×
×
  • Sukurk naują...