Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Matas S.

Administratorius
 • Turinio skaičius

  61
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  6

Matas S. last won the day on Kovo 3

Matas S. had the most liked content!

Reputacija

196

Apie Matas S.

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

576 profilio peržiūros
 1. Sveikučiai, taigi gaunam daug nusikundimų, jog mes (administracija), per daug kišamės į gaujų bei teisėsaugos akiratį, nors realiai tai turėtų daryti prižiūrėtojai. Taip, mes su tuo sutinkame ir nusprendėme, jog nedarysime jokių skubotų veiksmų, o leisime pasireikšti tos srities prižiūrėtojams. Na, o komentaruose galite išreikšti savo nuomonę, ką reiktų pakeisti taisyklėse, ar ką daryti mums patiems, jog pagerėtų Jūsų žaidimo kokybė. Žinoma, reikia atsižvelgti ir į tai, jog nenukentėtų ir tvarka serveryje.
 2. Ačiū visiems už dalyvavimą, viskas lyg ir sklandžiai praėjo, surinkome 54 žaidėjus! Event'ai įvygdyti, prizai išdalinti, topai taipogi įskaityti. Malonu būti su jumis!
 3. Gausit prizų užtektinai, nepergyvenkit 🙂
 4. Pasikeisk Windows sistemos lokalę į lietuvių ir viskas susitvarkys.
 5. Labas vakaras, ir vėl sveikinuosi su Jumis aš. Atsitiko tokia problema, jog 13-ąją dieną mūsų komanda nelabai gali būti aktyvūs serveryje, o kažkokį antrojo mėnesio paminėjimą padaryti juk reikia, tai nusprendėm nukelti visa tai sekmadieniui t.y kovo 15-ajai. Visas renginys maždaug turėtų prasidėti apytiksliai nuo 19 valandos. Visas renginys bus suskirstytas tam tikrai laiko intarpais bei skirtingais prizais. I dalis - 19:00 val. Motorolerių lenktynės - čia viskas bus labai paprasta, Jums tereikės sėstis ant nuomos punkto motorolerio ir nuvažiuoti kuo greičiau „Event“ organizatoriaus paskirtą atstumą. Už šias lenktynes bus skiriami toki prizai: I vieta - 50.000e + 50 kreditų. II vieta - 35.000e + 35 kreditai. III vieta - 20.000e + 20 kreditų. II dalis - 19:45 val. Slėpynės - tai bus kiek neįprastas bei ganėtinai sunkus žaidimas, kadangi bus paslėptas kažkuris iš serverio savininkų interjere, todėl Jūs negalėsite daryti nei „/mapp“, nei „/pzu“. Pasistengsime, jog tektų paplušėti. Už savininko suradimą bus skiriami šie prizai: I vieta - 125 kreditai. II vieta - 100 kreditų. III vieta - 75 kreditai. III dalis - 20:30 val. Kelionė po „San Andreas“ pasaulį - tai daugiau bus apstraktus renginys, kurio metu visi dalyvaujantys bus apdovanoti geru laiko praleidimu bei įvairiausiais „mini“ prizais, kadangi kelyje stosime ir darysime įvairių klausimanijų ir panašių linksmų dalykėliu. IV dalis - 21:15 val. Apdovanojimai - taipogi sekmadienį visi žaidėjai, kurie yra mūsų „/top“ sistemoje pirmiosiose vietose bus apdovanoti atsitiktiniais prizais, kokie jie bus? O velnias žino, paįvairinsim! Taipogi bus apdovanotas daugiausiai praleidęs žaidėjas būtent sekmadienį Bronze VIP statusu! Tikrai labai lauksime visų užeinant į mūsų serverį, žinoma, ne tik sekmadienį, bet ir kiekvieną dieną ir tikimės, jog paliksime įspūdį bei prisiminimą Jums, nes viską ką darome, tai darome iš širdies ir tik dėl Jūsų. Ačiū, jog renkatės SFG.lt, mes mylim jus!
 6. Sveikučiai! Norėčiau Jūsų labai paprašyti nepagailėti vienos ar kitos minutėlės ir prabalsuoti už mūsų serverį! Kad ir tas vienintelis balsas mums daug ką reiškia. Tad dėkoju iš anksto ir pirmyn!
 7. Žinoma, užsuk pas mus!
 8. Pridėta temoje vaizdinės medžiagos!
 9. Kompensuota.
 10. 3.1.7 ši idėja bus įgyvendinta.
 11. Įvyko klaida, nes ne tą komandą panaudojo. Būsi atblokuotas po 6 val.
×
×
 • Sukurk naują...