Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Linn_Weinning

Narys
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9

1 Follower

About Linn_Weinning

Recent Profile Visitors

184 profile views
 1. paprasti, nieko ne ypatingi filmukai kelių sekundžių
 2. Dalyvaujam žmonės, kad kiek nors pagyvint forumą
 3. FORUMO ŽAIDIMAS "FUCK, MARRY, KILL" Esminės taisyklės: į savo komentarą neatsakinėti, rašyti tik realius žmones arba serverio žaidėjus, komentare nurodyti tik 3 žmones taisyklės žinot komentarą skelbt tik su anketa Atsakymo anketa, kad nenubaustų 1. Tavo slapyvardis: 2. Fuck: 3. Susituokčiau: 4. Nužudyčiau: 5. Tavo pasirinkti tris žmonės (veikėjai): 1. Tavo slapyvardis: Linn_Weinning 2. Fuck: - 3. Susituokčiau: - 4. Nužudyčiau: - 5. Tavo pasirinkti tris žmonės (veikėjai): Radži, Cicinas, SEL
 4. naujų metų proga, neliūdėkit (linkas profilyje)

  1. Linn_Weinning

   Linn_Weinning

   klausau x10 kartą

 5. Vietomis nesulietuvinti užrašai (http://prntscr.com/qgiqeg) (http://prntscr.com/qgiqop) Nerodo kada apsilankė profilyje (http://prntscr.com/qgireu) Nerodo kada buvo patalpintas komentaras kai kur (http://prntscr.com/qgirt8)
 6. Dizainas gana geras, spalvos tikrai suderintos, nėra taip, kad labai nesižiūrėtų tavo kurtas dizainas. Visas išdėstymas irgi patinka, tačiau tas logotipas šiek tiek rėžia per akį. Aišku, galima jį keisti nuolatos, reikėtų kokio noro paprastesnio logotipo arba jį nors šiek tiek patamsinti, o šiaip viskas tvarkoje, šaunuolis, puikiai padirbėjai. P.S. Kiek laiko moki jau dirbti su „Photoshop“?
 7. Gana įdomiai skamba, be to dar būtų galima padaryti taip, jog nebūtų tiesiog viena kokia nors liga (kaip tarkim svaigulys), būtų galima padaryti ir, kad tos ligos skirtingos būtų. Pavyzdžiui ten nuo narkotikų sutriktų smegenų veikla ir žaidimo ekranas tiesiog sutemtų ir sunku būtų kažką matyti arba sutriktų širdies ritmas, tai kas pora minučių tave sušaldytų automatiškai ir tu atsidurtum ant žemės (kaip būna tas veiksmas /guleti ir pnš.) Daugiau įdomiu dalykų galima sugalvoti, tačiau ar koduotojui pavyks tai įgyvendinti.
 8. Nu jo, skiriasi komandų sistemos ir taip gaunasi. Dar prie to paties tai, jog nauji talentai ateina į profesionalų futbolą ir tokios žvaigždės kaip Messi, Ronaldo ir t.t. jau nebesudaro didelio įspūdžio, bet kartais įdomu pastebėti ką seni vilkai dar nuveikia ant vejos. :)
 9. Klubiniu sezonu nelabai domiuosi, tačiau domiuosi tarptautiniais turnyrais (europos ir pasaulio čempai) ir juose dažniausiai palaikau brazilus ir kroatus <3, o šeip vienu mėgstamiausiu futbolininku laikau kaip ir dauguma manau čia esančių C.Ronaldo dėl savo išskirtinių sugebėjimų valdyti kamuolį (dabar šiek tiek nebetiek stebiu jį, kadangi perėjo į Juventus, tai... kažkaip pradingo noras stebėti būtent jį)
 10. Musolinis ateis į valdžią, bėgsit iš čia
 11. Kiekvienam savas skonis. Stengiausi pritaikyti prie forumo dizaino šiuos rangus
 12. Jūsų V_P žaidime: Linn_Weinning Kam yra skirtas Jūsų grafikos darbas?: Projektui Jūsų grafikos darbo/ų nuotraukos:
×
×
 • Create New...