Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

Nauja tinklapio išvaizda

Atsinaujino mūsų tinklapis! Nauja išvaizda. Manau jums patiks, bei norėčiau išgirsti jūsų nuomonių temoje, kuria rasite "Naujienos"

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.2.4

Prisijungti į serverį

Deima_Danger

Narys
 • Turinio skaičius

  36
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  4

Deima_Danger last won the day on Birželio 28

Deima_Danger had the most liked content!

Reputacija

45

2 sekėjų

Apie Deima_Danger

 • Rankas
  Įsivažiuojantis
 • Gimtadienis Gegužės 15

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Naujausių lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Deima_Danger Atstovaujama firma: Medicinos Departamentas Priskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Audi_Devym Kodėl pasirinkote šį žmogų?: Na tikiuosi šituo žmogum neteks nusivilti, pasitikiu ir tikiu, kad jis puikiai susitvarkys su šitomis pareigomis, nes vėl gi turi patirties ir yra senas žaidėjas.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Deima_Danger Atstovaujama firma, užimamos pareigos: Medicinos Departamentas Kiek laiko būsite neaktyvus?: iki 2 savaičiu. Kodėl būsite neaktyvus?: Asmeninės problemos, kuriu nenoriu viešinti. Ačiū už supratinguma. Asmuo, kuris prižiūrės firmą: Darija_Larz
 3. Jūsų Vardas_Pavardė:Deima_Danger Atstovaujama firma:Medicinos Departamentas Priskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Darija_Larz Kodėl pasirinkote šį žmogų?: Nes ji patikima, atsakinga, turinti patirties vadovavimo srityje.
 4. Jūsų Vardas_Pavardė:Deima_Danger Klaidos aprašymas:Buginasi pastoviai mašinos Med. Departamento, bei mašinų nuomos punkte mašinos skraido sproginėja. Klaidos vaizdinė medžiaga:https://imgur.com/a/tv2P8HE
 5. Jūsų Vardas_Pavardė: Deima_Danger Jūsų pasiūlymas, detalus aprašymas: Siūlau, padaryti jog eitų dirbimo laikas, kai darbuotojas yra su darbinę apranga ir ne AFK, arba bent jau sėdint mašinoje eitų laikas, nes kai nėra iškvietimų žmonės sėdi vienoje vietoje ir kiti nežino net kad stovint neina darbo laikas. O važinėti pastoviai irgi ne kažka maža ištinka avarija ar kas, ir toli nuo miesto būnant didelė bėda jei nėra prisijungusių kas galėtu padėti gryšti į miestą. Kažkaip atrodo nesąžiningai, kad sėdi mašinoj budi lauki iškvietimo ir neina darbo laikas. Kuo tai būtų naudinga serveriui?: Būtu patogu visiems žaidėjams dirbantiems, kad eitų tas darbo laikas, bei aplengvintu surinkti elementariausiai tą minimumą.
 6. Sveiki, eilinį kartą nusipirkau kreditų 480 ir jų negavau prisegu foto apmokėjimo ir joje matosi kad nebuvau žaidime prisijungus. Taip pat ir norėčiau visgi atgauti tuos 150kreditų kurie nebuvo gražinti man visą mėnesį.
 7. Jūsų Vardas_Pavardė: Deima_Danger Jūsų pasiūlymas, detalus aprašymas: PD ginkluotėje nėra snaiperio, norėtume, kad būtų ir snaiperis jog būtų. Kuo tai būtų naudinga serveriui?: Patogiau būtų dirbant savo darba iš tolimesnio atstumo gintis.
 8. Jūsų Vardas_Pavardė: Deima_Danger Jūsų pasiūlymas, detalus aprašymas: Mūsų darbinė cheetach neturi švyturėlių, kažkaip nelabai iš tolo suprasi, kad čia PD, siūlau uždėti švyturėlius. Kuo tai būtų naudinga serveriui?: Nauda, kad naujokai, ir kiti sfg žadėjai matys, kad važiuoja PD darbuotojas kaip mato greitosios darbuotojus.

×
×
 • Sukurk naują...