Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

SFG 0.3.2 ATNAUJINIMAS

Išleistas SFG 0.3.2 serverio atnaujinimas, peržiūrėti galite skiltyje "Atnaujinimai". Sekite naujienas dėl tolimesnių atnaujinimų mūsų Discord kanale.

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.3.3

Prisijungti į serverį

Mantvis_Yes

Narys
 • Turinio skaičius

  12
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

4

Apie Mantvis_Yes

 • Rankas
  Naujas narys

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Naujausių lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. Jūsų (Vardas_Pavardė): Mantvis_Gold Kam skirtas pasiūlymas (Serveriui, Forumui, Discord'ui): Serveriui Kuo tai būtų naudinga: Manau pritrauktu žaidėju Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Siūlau įkurti klubus. Pradėt galima nuo vieno klubo. Ką aš turiu sakydamas įkurti klubus? Tai įsivaizduokyt yra bendruomene žmonių/žaidėju kuria prisijunks į kluba, klube bus žmonių limitas tai bus toks privatus klubas į kurį žmonės galės prisijunkti. Į kluba galetu prisijunkt pvz 20-30žmoniu ir pasiekus ta skaičiu niekas daugiau negalės patekti į kluba, nebent išeis koks žmogus tada atsiras laisva vieta ir galės kažkuris iš žaidėju prisijunkti. Kas tai per klubas? Aš galvoju kad pirmas klubas galėtų būti ( Drift klubas ) kur būtų pastatas to klubo ir aišku mašinos drift. Kurias galės įmti tik klubo nariai. Ką klubas veiktu? ogi daug ką, galės rengti eventus, iškylas, keliones ir viska kita ką tik sugalvos legalaus. Aišku tai nėra mafija tai reiškes yra ir taisykles kad negali klubas grobt banko, grobt žmones ar ten apvogti kažko, jis tiesiog būtų paprastu žmonių ( draugu ) grupė kuri laikas nuo laiko nuveiktu kažka bendro. Kaip tiksliau būtų galima patekti į kluba? Tai gan paprastai, nuvykti į klubo vyla ir ten būtų pickupas ant kurio atsistojus išoktu lentele ir ten reiktu sutikti ar tikrai nori įstoti į kluba? o kad įstoti į kluba privalai turėti tam tikra skaiciu xp ( kokį pasirinks klubo drk toks ir būtų ) ir sumokėti tam tikra suma pinigu. Kodėl sumokėti pinigus reiks? kad klubas turėtu savo biudžeta su kurio darys ką ten jau nuspres jie. Kas galėtu įkurti kluba? bet kas, kas tik tūrį noro. Kluba įkurti kainuotu pinigus bet jį įkurus tu tampi jo drk ir tada gali pradėti kviesti žaidėjus ir valdyti kluba. Tai vą tokį turiu pasiūlima, aišku gal trūksta kažka pridėti ar atimti bet manau tikrai neblogas ir gan įdomūs pasiulymas kuris turėtu sudomint žaidėjus. ( Laukiu ir iškitu žaidėju pasiulymu dėl klubu ka jie turi pasiūlyt ar pridėti )
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Mantvis_Yes Kaip sužinojote apie SFG.LT: Suradau pats Kodėl nusprendėte emigruoti pas mus: Nes jau seniau čia žaidziau ir tikrai įdomesnis serveris Ar jau žaidėte pas mus serveryje: Taip Ar sunku yra apsiprasti serveryje: Ne Ar kreipėtės administratorių pagalbos ? Jei taip, papasakokite savo patirtį: Neteko kreiptis "TAB" nuotrauka(iš serverio iš kurio emigruojate): "/info" nuotrauka(iš serverio iš kurio emigruojate): Nuotrauka, su emigravimo užrašu(iš serverio iš kurio emigruojate):

×
×
 • Sukurk naują...