Jump to content

SERVERIO STARTAS ĮVYKO!
Ačiū visiems už nuostabų 129 žaidėjų rekordo, bei atsiprašo visa SFG.lt komanda už dinginėjimus ir serverio išsijunginėjimus, viską su laiku sutvarkysime!

Daugiau...

Adolf_Shekelberg

Narys
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Adolf_Shekelberg last won the day on December 23 2019

Adolf_Shekelberg had the most liked content!

Community Reputation

132

3 Followers

About Adolf_Shekelberg

 • profile_rank
  Veteranas

Recent Profile Visitors

496 profile views
 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Adolf_Shekelberg Rastas prizas?: Bf injection Įrodymai (nuotrauka su F8):
 2. Tik vienas iš tų pranašumų yra žaidimo klaida
 3. Maniau ši tema buvo skirta išsakyti savo nuomone, o ne rekauti vienas ant kito kas ką moka ir kas ko nemoka jeigu visiem siūlai išmokti cbug kodėl aimint tu neišmoksti? @Kevin Corleone
 4. Nematau visiškai tikslo, prieš serverio startą buvo nubalsuota, Scripteris jau dirba prie anti-cbug veiksmai bent jau man be cbugo daug linksmesni, Dabar vietoj gero cbug laiko reikia lavinti aima ir viskas, aš prieš c-bug.
 5. Draugeliui panasiai buvo irgi tas pats crashas ir t.t tai teko keisti harda pasirodo per laika jau buvo susipise kazkas db normaliai vel bbz seniuk kaip tau padet.
 6. Jūsų V_P žaidime: Adolf_Shekelberg Paaiškinkite kas nutiko?: Vėl po servo lūžimo sukrito verslai nebeturiu savo verslo Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti:
 7. Jūsų V_P žaidime:Adolf_Shekelberg Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: serveriui Jūsų siūloma idėja: Kai nusikaltelis atsirakinėja antrankius su viela padaryti, kad rodytu virš jo galvos ar dar kažkaip, kad jis atsirakinėja, nes dabar pize surakini banda gaujinių ir nežinai kada pradės vienas iš jų lesti, būtų bent šiek tiek pasiruošimo. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Pagerins gyvenimą visiems pareigūnams, kadangi jau nunerfinot tazerį tai viela irgi reiktu panerfint.
 8. Jūsų V_P žaidime:Adolf_Shekelberg Paaiškinkite kas nutiko?: Dingo verslas kuris buvo prie mechaniku Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti: neturejau fotkes kad turejau versla bet sake logose matot prie mechaniku kur yra mechaniku tepalu uzpilimas ir t.t
 9. Jūsų V_P žaidime: Adolf_Shekelberg Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui Jūsų siūloma idėja: 1.Leisti išsijungti raudoną efektą kai būni pašautas 2. iššaunant tazerį kiekvieną kulką būtų koks reaload timas kokia sekunde, kad negalėtum tiesiog spamminti, dirbdamas policijoje pastebėjau, kad tai yra per daug OP. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Viskuom. Debiliškas šitas punktas realiai nu ką blec gali pagerint zaibeu lost bus.
 10. Visi įrodymai čia, nesuprantu kodėl tu nesugebi priimti savo kaltės ir įžeidinėji mane forume skundų temoje, nemanau, kad taip turėtu elgtis nelegalių prekeivių direktorius.
 11. Nenormaliai judat, bugai fixinas, neslėpsiu netikėjau, davai davai nestabdot bomba čia bus.
 12. Maciau sita paca serve vien is nicko matosi kad nejuokauja baxuras
×
×
 • Create New...