Jump to content

SANFIERRO GYVENIMAS

SFG.LT projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

SFG.LT starto Informacija

turime naujienų iš projekto! Nustatytas serverio startas, bei jo tiksli data. Serverio startas numatomas. Lapkričo 10 dieną, 20:00 valandą

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.3.4

Prisijungti į serverį

Thomas'Shelby

Narys
 • Turinio skaičius

  49
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  2

Thomas'Shelby last won the day on Vasario 12 2022

Thomas'Shelby had the most liked content!

Reputacija

48

1 sekėjas

Apie Thomas'Shelby

 • Rankas
  Įsivažiuojantis

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

213 profilio peržiūros
 1. Viska į prieki ir nieko atgal, keep it up
 2. Šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Just_Arnelis 2. Ar jūs kūrėte šį darbą ?: Taip 3. Mapp darbas ir jo aprašymas: Viskas nuotraukose, nieko nėra ką aprašyti.
 3. Šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Just_Arnelis 2. Ar jūs kūrėte šį darbą ?: Taip 3. Mapp darbas ir jo aprašymas: Map darbas toks vienas iš didesnių, paprastai padaryta, prie jo sugaišta maždaug 12 valandų, daugiau neturiu ką pasakyti, gražaus žiūrėjimo.
 4. Dalykas tikrai įmanomas, susisiek discord'e.
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Just_Arnelis 2. Ar jūs kūrėte šį darbą ?: Taip 3. Mapp darbas ir jo aprašymas: Map darbas toks, koks norėjosi jog būtų nesigavo, tad vis tiek pasidalinsiu, plačiau apie pati map darbą, norėjau kažką padaryti įdomesnio ir nematyto, tad sugalvojau į šita vieta dar įterpti požemini garažą ( kaip ir darbuotojams ), pati map vieta yra įdomi ir nelygi, tad tikrai nelengva statyti kažką nelygioj vietoj, asmeniškai man statyti nelygioj vietoj yra žymiai sunkiau, bet tuo tarpu ir įdomiau kažką statyti kur kitas asmuo net nesirinktų tokios vietos. Gražaus žiūrėjimo.
 6. Šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Just_Arnelis 2. Ar jūs kūrėte šį darbą ?: Taip 3. Mapp darbas ir jo aprašymas: Nelabai ką yra aprašyti, viska nuotraukose pamatysit, gero žiūrėjimo😁. Būčiau dėkingas jeigu paliktumėte koki nors komentarą.
 7. Saab 9-5 Cabrio, 2002metų 2.3l 160kw.
 8. Taigi, gražų antradienio vakarą galvojau kažką nuveikti, nieko neradęs ką veikti sugalvojau įsijungti map'programa ir kažką sukurti, aišku darbas nėra "WOUU", dariau ji dėl to jog neturėjau ką daryti, taigi gražaus žiūrėjimo. Nuotraukos gali atrodyti išblukusios, dėl mano naudojamo ENB.
 9. Kažkas įdomesnio, keep it up🔥

×
×
 • Sukurk naują...