Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

ATRANKA Į SFG KOMANDĄ

Paskelbta neterminuota atranka į SFG.LT projekto komandą, laukiame rimtų anketų, bei motyvuotų žaidėjų.

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.3.3

Prisijungti į serverį

Thomas'Shelby

Narys
 • Turinio skaičius

  49
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  2

Thomas'Shelby last won the day on Vasario 12 2022

Thomas'Shelby had the most liked content!

Reputacija

48

1 sekėjas

Apie Thomas'Shelby

 • Rankas
  Įsivažiuojantis

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

196 profilio peržiūros
 1. Jūsų (Vardas_Pavardė): Thomas_Shelby Kam skirtas pasiūlymas (Serveriui, Forumui, Discord'ui): Serveriui. Kuo tai būtų naudinga: Įdėti komanda, ji padėtu pamatyti bėglių sąrašą ir būtu lengviau pamatyti bėglius. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Įdėti /begliai komanda. Kam skirtas pasiūlymas (Serveriui, Forumui, Discord'ui): Serveriui. Kuo tai būtų naudinga: Būtu vieta kur būtu galimą treniruotis policijos pareigūnams. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Į A51 įdėti vartus ( atidaryti gali tik policija ), taip pat toje zonoje įdėti ginklų dėžę ir gyvybės. Taip pat jiems mirus A51 zinoje, jie vėl ten pat atsirastų. Kam skirtas pasiūlymas (Serveriui, Forumui, Discord'ui): Serveriui. Kuo tai būtų naudinga: Neužsilikinėtu per naktis. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Padaryti jog trikojis dingtu kaip asmuo kuris padėjo trikoji atsijungė.
 2. Jūsų (Vardas_Pavardė): Thomas Shelby Rasta klaida (Serverio, Forumo, Discord'o): Serverio Klaidos aprašymas: Davus baudą nenusiima bėglio statusas, o po baudos davimo parašant /beglys užsideda vėl tipo Vaizdinė medžiaga: Nėra Patirti nuostoliai, kurie susiję su klaida (jeigu tokių nėra - praleiskite šį punktą): Nėra
 3. Jūsų (Vardas_Pavardė): Thomas_Shelby Rasta klaida (Serverio, Forumo, Discord'o): Serveris. Klaidos aprašymas: Neveikia PD darbinių respawn. Vaizdinė medžiaga: Patirti nuostoliai, kurie susiję su klaida (jeigu tokių nėra - praleiskite šį punktą): Nėra Rasta klaida (Serverio, Forumo, Discord'o): Serveris Klaidos aprašymas: Po restarto išsijungia telefonas Vaizdinė medžiaga: Nėra Patirti nuostoliai, kurie susiję su klaida (jeigu tokių nėra - praleiskite šį punktą): Nėra
 4. Manau tikrai už, nes pats suprantu kas yra važinėti per visa žemėlapį, o jaigu dar su boxvile tai ... .
 5. Tikrai visapusiškai UŽ, policijos departamentui labai praverstų.
 6. Jūsų (Vardas_Pavardė): Thomas_Shelby. Kam skirtas pasiūlymas (Serveriui, Forumui, Discord'ui): Serveriui. Kuo tai būtų naudinga: Daugiau įvairesniu bausmių/keleta nauju įdėju. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: 1. Idėja: Į /ita lentele įdėti: - Chuliganiškas elgesys | 5star. - Ginklo naudojimas viešoje vietoje | 15star. - K.E.T taisyklių pažeidimas | 20star. - Nepaklusimas policijos pareigūnui | 10star. - Avarijos sukėlimas | 10star. - Pabėgimas iš įvykio vietos | 15star. - Vairavimas išgėrus | 15star. - Kyšio siūlymas | 20star. - Kelio ženklų ar stulpų trankymas | 5star. - Važiavimas su netvarkingą transporto priemonę | 10star. - Padėjimas bėgliui | 20star. - Masinis žudymas | 30star. - Svetimo turto niokojimas | 15star Iš /ita išimti: NON RP - nereikalingas įtarimas kaip jau toks yra. 2. Idėja: Policijos direktorius/pavaduotojas galėtu keisti star'ų kieki kiekvienam nusižengimui parašius komanda /kstar išmestu lentele kurioje reikėtu pažymėti norima nusižengimą ir paspaudus 'keisti' išmestu lentele kurioje reikėtu įrašyti kieki.
 7. Jūsų (Vardas_Pavardė): Thomas_Shelby Rasta klaida (Serverio, Forumo, Discord'o): Serverio Klaidos aprašymas: Davus bauda policijos pareigūnui ir asmeniui sumokėjus bauda 50proc nukrenta į darbo fondą, o kita dingsta kažkur, manau turėtu ateiti į pareigūno alga, o taip nėra Vaizdinė medžiaga: nėra Patirti nuostoliai, kurie susiję su klaida (jeigu tokių nėra - praleiskite šį punktą):
 8. Jūsų (Vardas_Pavardė): Thomas_Shelby Kam skirtas pasiūlymas (Serveriui, Forumui, Discord'ui): Serveriui Kuo tai būtų naudinga: Prie idėjų parašyta Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Vykstant grobimas, tokie kaip narkotikų sandėlio ir t.t aplink grobimo vietą kokią 0.30km neveiktų admin komandos ( nebūtų galimą daryti /to /get ir gydytis, bei pasiimti admin ginklų). Nebūtų žmonių kurie nusižengtu taisyklėmis. Surakinimo komandą neveiktų sėdint mašinoje /ant. Manau taip būtų įdomiau žaisti ir gaudyti nusikaltėlius. Padidinti didesnį šovinių gavimą policijos pareigūnams. Dabar manau yra tikrai per mažai jų, greitai išsišaudo. Padaryti jog darbo direktorius/pavaduotojas neturintis admin privilegijų galėtų naudoti /spec komandą ( tik ant savo darbuotojų ). Palengvintų darbo valdžiai prižiūrėti savo darbuotojus. Padaryti darbo fondo išrašus, t.y parašius komanda /disrasas išmestų lentelė su V_P [ išėmė/įdėjo ] [ iš/į ] darbo [ fondą/fondo ] [ pinigų skaičius ] [ datą ]. Būtų lengviau žiūrėti kas iš darbo fondo išėmė pinigus ar įdėjo į darbo fonda. Įdėti naują komandą /stars, parašius /stars išmestų 24h išklotine su pareigūno uždėtais starais taip pat rodytų ar baudą buvo sumokėta ar ne. Nereikėtų iš kart daryti foto kaip uždeda star'us pareigūnas, plius paprasčiau būtų parašyti komanda ir gauti 24h išklotine kas uždėjo star'us ir kada, ir taip po gi už ką ir kiek star gautą. Perdaryti komandą /rdarbines [ laikas ] ( tiksliai nepamenu ar šitą komandą restartuoja darbines ). Nereikėtų kas kart rašyti į chat'a jog už tiek ir tiek laiko restartuosiu darbines mašinas, užtenka būtų /rdarbines 30 ir į darbo racija parašytų: Darbo transporto atstatymas bus už 30s. Manau šiam kartui tiek, atsiprašau už klaidas rašybos iš karto, nevisi gimėm mokėdami rašyti.
 9. Viska į prieki ir nieko atgal, keep it up
 10. Šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Just_Arnelis 2. Ar jūs kūrėte šį darbą ?: Taip 3. Mapp darbas ir jo aprašymas: Viskas nuotraukose, nieko nėra ką aprašyti.
 11. Šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Just_Arnelis 2. Ar jūs kūrėte šį darbą ?: Taip 3. Mapp darbas ir jo aprašymas: Map darbas toks vienas iš didesnių, paprastai padaryta, prie jo sugaišta maždaug 12 valandų, daugiau neturiu ką pasakyti, gražaus žiūrėjimo.

×
×
 • Sukurk naują...