Jump to content

Tinklapio išvaizda BETA stadijoje

Tinklapio išvaizda šiuo metu yra BETA stadijoje. Tai reiškia, kad gali išlysti klaidų ir kita. Radus bet kokia klaidą, prašome pranešti užpildžius pranešimą. Aptiktos klaidos bus ištaisytos per keletą dienų. Ačiū, už pagalbą.

Bernardo_Changretta

Narys
  • Turinio skaičius

    40
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

25

Apie Bernardo_Changretta

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

950 profilio peržiūros
  1. Temos kūrimo/rašymo taisyklės: Temos pavadinimas privalo būti: a) Peikiu Vardas_Pavardė; b) Giriu Vardas_Pavardė. Pateikti tik pagal šabloną, kuris nurodytas šioje temoje. Pateikti svarius įrodymus. Jūsų įrodymuose negali matytis: Nelegalios programos; Jūsų pačių padaryti nusižengimai: įžeidinėjimai, patyčios, keiksmažodžiai ar kt. Privalo matytis tikslus laikas. Jei tai pažeidimas serveryje: šone prie pokalbio (/timestamp); Už nesąmoningą skundą būsite nubausti forumo įspėjimu. Papeikimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Moderatoriaus, kurį peikiate Vardas_Pavardė: Padaryti nusižengimai: Patirti nuostoliai: Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga) Pagyrimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Moderatoriaus, kurį giriate Vardas_Pavardė: Už ką jį giriate?: Palinkėjimai(nebūtina)
  2. Iš tikrųjų patiko Tavo analizė, nėra pilstymo iš tuščio į kiaurą, viskas labai išsamu ir aišku. Linkiu sėkmės naujajam direktoriui ✌️

×
×
  • Sukurk naują...