Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

Nauja tinklapio išvaizda

Atsinaujino mūsų tinklapis! Nauja išvaizda. Manau jums patiks, bei norėčiau išgirsti jūsų nuomonių temoje, kuria rasite "Naujienos"

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.2.2

Prisijungti į serverį

Ignas_Rodriguez

Narys
 • Turinio skaičius

  747
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  27

Ignas_Rodriguez last won the day on Balandžio 21

Ignas_Rodriguez had the most liked content!

Reputacija

549

Apie Ignas_Rodriguez

 • Rankas
  Veteranas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

1.742 profilio peržiūros
 1. Atsiprašau, jog teko šiek tiek palaukti, problemos, neaktyvumas padarė savo. Gaila šiek tiek daugiau tikėjausi dalyvaujančiu, vis gi prizas yra tikrai nemažas, bet yra kaip yra. 3 Vieta - @edvinas_Ninze Nuotraukos buvo prastos, bet kai nėra iš ko rinktis Tu gauni 3 vietą. 2 Vieta - @Pukis_Balbou Nuotraukos neblogos, šiek tiek vaizdą sugadino bar'as, kita kart išsijungti jį su komanda /nustatymai 1 Vieta - @Jonny Pennyworth Daug, visos gražios kokybės, padarytos parašo dydžio, tai ko ir iš jūsų visų norėjau pamatyti, kaip ir pats pasakęs buvai, jog tikrai norėjai laimėti šį prizą ir dėl to buvo įdėta daugiau darbo nei kiti bandantis. Sveikinu! Dėl prizų susisiekti su manimi discord'e - belekasnu#6558, arba pasigavus mane žaidime.
 2. Ilgai discorde pabuvai 😜
 3. Penktadienis - alaus gimtadienis. Nu tipo ir patis tai žinot. 

   

  1. Donce_Kalabosas

   Donce_Kalabosas

   zandikaulis neistrupejo?

  2. Phreak_Teemo

   Phreak_Teemo

   kas tas yra

  3. Ignas_Rodriguez

   Ignas_Rodriguez

   @Eric_Wright geriau savo žandikauli trupinti, nei bobos snukį

 4. Neaktyvumo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė : Kokiai mafijai priklausote : Kas bus atsakingas, kol jūsų nebus žaidime : Neaktyvumo Laikotarpis : Atsistatydinimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Kokiai mafijai priklausote : Kodėl atsistatydinate : Kiek laiko išbuvote direktoriumi/pavaduotoju :
 5. Į Italų mafijos lyderį surinkome tik 2 anketas. Šiek tiek gaila buvo analizuoti tik 2 kandidatus, bet vis tiek radau puikiai tinkanti kandidatą į Italų mafijos lyderį. Dabar trumpai apie kandidatus Hiroki Madake – Pirmasis kandidatas buvai Tu. Nenustebau pamatyti tave šiuose rinkimuose. Pasimokei iš klaidų ir šį kartą tavo anketa buvo stipresnė nei praeitoje. Patirties turi daug, nuo sfg pradžios rodei savo užsidegimą mafijų bei gaujų gyvenime. Prisikabinti prie anketos visiškai negaliu, nes tu supranti šių pareigų svarbumą, esi subrendęs žmogus, tik kad aktyvumo kartais trūksta iš tavo pusės, bet manau tai galima su laiku sutvarkyti. Aiva Night – Kartojasi tos pačios klaidos ir nieko situaciją galima sakyti nepasikeitė nuo atrankos į Airių lyderį, tik kad anketa yra šiek tiek stipresnė ir pilnesnė. Mafijos nuo gaujos neatskiri, nors jos turi skirtumų, į kai kuriuos klausimus nesupratai pačio klausimo ir atsakyta ne tai ko buvo prašyta. “Jei tapčiau lyderė būčiau dar aktyvesnė” Man klausimas iškilo, o tu dėl pareigų žaidi šiame projekte? Pareigos visiškai neįtakoja žaidimo kokybei. “Stengčiausi padėti kuo labiau padėti Airių gaujai ir gaujiniams” Ką turėjai omenyje padėti? Airiai ir Italai yra dvi skirtingos mafijos, kurios konfliktuoja jau nuo senu sfg.lt laiku. Jokiu pagalbų tarp ju nėra ir negali būti. Šiek tiek atidumo trūksta. Peržvelgus abu kandidatus man klausimų kaip ir nekilo, kuris buvo stipresnis. Patirtis, brandumas, užsidegimas laimėjo, Sveikinu Hiroki Madake tapus Italų mafijos lyderių!
 6. Atranka stabdoma, rytoj ryte išsimiegojes parašysiu analizę 🙂
 7. Išrinkome Airių mafijos lyderį, dabar reikalingas Italų mafijos lyderis. Prieš pradedant kandidatuoti į pareigas prašome persiskaityti informaciją. Informacija pildantiems Pirmiausia apgalvokite ar jus esate tikrai pasiruošęs būti mafijos vadu. Ar jūsų aktyvumas yra pakankamai geras. Norėčiau jūsų anketoje pamatyti žmogų, kuris sugeba brandžiai dėstyti mintis, turėti kokiu pastebėjimų apie mafijų veiklą, gal tai būtu įdomios idėjos mafijų gyvenimui. Rodyti iniciatyva, kad būtent jus esate pranašesnis už kitus šiuose rinkimuose Atsakyti į visus pateiktus klausimus ir kuo labiau išsamiau. Nekopijuoti anketų, už tai būsite baudžiami vienareikšmiškai Kiekviena jūsų anketa bus skaitoma atidžiai. Jeigu kiltu klausimas kuri vada reikėtu pasirinkti, bus klausiamos nuomonės apie jus projekto komandos, todėl patariama neturėti pykčių su komandos nariais ar projekto žaidėjais. Gali atsitikti ir taip, jog būsite pakviestas į Discord pokalbiui su manimi, todėl Discord yra privalomas. Rinkimų analizė bus rašoma tik tuo metu, kai rasiu asmenį, kuris galėtu jas užimti, todėl gali tekti, jog analizės reikės ir ilgiau laukti. Anketa : Jūsų slapyvardis : Koks jūsų amžius : Trumpas aprašymas apie save : Aktyvumas forume bei žaidime : Ar esate buvę mafijos vadu seniau : Jūsų charakterio bruožai : Jūsų projekto patirtis : Kodėl būtent Jus turėčiau pasirinkti : Kaip galėtume padaryti įdomesni mafijų gyvenimą : Kokiais būdais ir kada atradote šį projektą : Jūsų Discord kontaktai :
 8. Alio junkis į srw gaujos lyd

×
×
 • Sukurk naują...