Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Project_Ekko

Narys
 • Turinio skaičius

  115
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

21

5 sekėjų

Apie Project_Ekko

 • Rankas
  1 lygio apdovanojimas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

381 profilio peržiūros
 1. Sveikas, kaip ir pats minėjai, daugelis mąsto siaurai. Ši idėja yra liuks, tikrai praverstų serveriui. Šiuo metu iš gaujų veiksmo būna, na bet ne tokio, kokį gali sukurti mafijos. Visapusiškai, mafijoms visada buvo ir bus daugiau darbo nei gaujoms. Šiuo atveju, reikėtų užšaldyti organizacijas bei jų funkcionavimą, jog ši idėja būtų pasisekusi ir įgyvendinta. Kaip ir pats minėjai, tarp mafijų bus didesnė konkurencija, nes organizacijos t.y. gaujos nekariauja, beveik visą laiką būna tik viena gauja. Gaujų „darbas“ yra monotoniškas, vis tokie patys grobimai, konfliktai, nepasitenkinimas ir pan. O kuomet mafijas ir darbus (ypač teisėsaugą) valdys tik vienas asmuo (turiu omeny direktorių prižiūrėtojas), bus vienodos taisyklės, galbūt sumažės ir konfliktinių situacijų, kurių neįmanoma išvengti per kiekvieną organizuojama gaujos grobimą. Su šią idėja sutinku. Už.
 2. Nu neblogas, neblogas. Gaujiniai matosi serveryje juda! Šaunuolis, Dance.
 3. Žinoma, pilnai sutinku. Tą pati PD bazė visur toje pačioje vietoje. Reikėtų kažko naujo. Už.
 4. Project_Ekko

  EVENTAI

  Sveikas, Danieliaus. Norint, kad būtų žmonių daugiau event'uose reikėtų rengti skirtingus. Kiek matau yra du pagrindiniai: DM arba kauliukas. Karts nuo karto pasitaiko kitas, bet retai. Tiesiog reikėtų mano manymu daugiau unikalumo bei spalvingumo. Viskas juodai balta. Event'ų rengėjai nieko naujo nesugalvoja. Vistiek, šaunu, jog rengiate nors tokius.
 5. Išsakiau savo nuomonę apie šią idėją. Nieko asmeniško.
 6. Ar yra labai sunku parašyti, kad būtų kuriama viena komanda, kaip tu sakai su „Y“ raide? Idėja nemanau, kad bus įgyvendinta. Papildomas darbas administracija. Prieš.
 7. Nematau šios idėjos veiksmingumo. Kam to reikia? Tiesiog apkrova papildoma forumui, bereikalingas darbas. Idėja nėra net argumentuota. Apie ką galime kalbėti? Prieš.
 8. Už. Kaip ir minėjo temos autorius, pagerės visų žaidėjų žaidimo kokybė. Sumažės žmonių, kurie turės nelegalių ir neleistinų programų. Taip pat visus cleo failus (kaip minėjo komentatorius grafikoms gerinti) įmanoma įsikelti ir į modloader.
 9. III ATSISTATYDINIMO ANKETA.Jūsų Vardas_Pavardė: Project'EkkoKokiai firmai atstovavote: Ligoninė, pavaduotojas Kodėl atsistatydinate?: ilgą laiką būsiu neaktyvus. Darbuotojų mažai, pakanka ir vieno vadovaujančio asmens. Kiek laiko išbuvote pareigose?: 12 d.
 10. Jūsų Vardas_Pavardė: Project'EkkoKokiai firmai atstovaujate?: LigoninėKiek laiko būsite neaktyvus[pvz: nuo 2019.12.08 iki 2019.12.09]: Nuo 2020-02-07 iki 2020 - 02 - 09Kodėl būsite neaktyvus?: Išvykstu asmeniniais reikalaisKas prižiūrės firmą kol jūsų nebus: Laikinas - @Dance_Hks
 11. Tiesiog, šioms idėjoms reikia daug laiko, nes nėra įgyvendinamos per vieną valandą. Serveryje yra šiuo atveju svarbiau ištaisyti bugus, nei įgyvendinant idėjas dar keliata klaidų padaryti papildomai. Taigi, jūsų į blogą pusę varyti nenoriu ir tikrai nesiruošiu. Smagu matyti, kuomet yra progresas.
 12. Idėjos puikios, visos už. Tik yra viena problema, jos ne įgyvendinamos. Su dabartiniu spartumu ties atnaujinimais, reikėtų tikėtis mažai.
 13. Jūsų Vardas_Pavardė: Project'EkkoKokiai firmai atstovaujate?: LigoninėKiek laiko būsite neaktyvus[pvz: nuo 2019.12.08 iki 2019.12.09]: Nuo 2020-01-31 iki 2020 - 02 - 02Kodėl būsite neaktyvus?: Išvykstu į draugės gimtadienį. Kas prižiūrės firmą kol jūsų nebus: #TheBest @Matuze_Demon
 14. Jūsų V_P žaidime: Project_Ekko Kur radote klaida serveryje ar forume?: Serveryje Jūsų surasta klaida: Kuomet tave nužudo žmogus, atsirandi ligoninėje ir tuomet gauni kick už pasigydimą. (testuota ne kartą) Įkelkite jos fotografiją ar nuosekliai ją aprašykite: -
 15. Dabar esu už Real Madrid, kadangi ši komanda mane žavi. Žinoma, po CR7 palikimo komandai buvo nuosmukis, bet manau po truputį jau ji tvarkosi. Taip pat patinka ir Liverpool, bet visgi - lieku prie Real'o. O pats už ką?
×
×
 • Sukurk naują...