Jump to content

SERVERIO STARTAS ĮVYKO!
Ačiū visiems už nuostabų 129 žaidėjų rekordo, bei atsiprašo visa SFG.lt komanda už dinginėjimus ir serverio išsijunginėjimus, viską su laiku sutvarkysime!

Daugiau...

Project_Ekko

Narys
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12

3 Followers

About Project_Ekko

 • profile_rank
  Patyręs

Recent Profile Visitors

245 profile views
 1. Sveikas, vienas paprasčiausiu būdų spręsti šią problema, persirašyti visą GTA, kadangi kitaip nepavyks susitvarkyti. Visi nemokami anti crash yra blogi, dėl šios priežasties nelabai tau ir padėtis. Persirašius GTA, modifikacijas siųskis iš patikimų svetainių, kurios yra nurodomos atsiliepimuose ir pan.
 2. Jūsų V_P žaidime: Project_Ekko Kur radote klaida serveryje ar forume?: Serveryje Jūsų surasta klaida: Kuomet tave nužudo žmogus, atsirandi ligoninėje ir tuomet gauni kick už pasigydimą. (testuota ne kartą) Įkelkite jos fotografiją ar nuosekliai ją aprašykite: -
 3. nusiimk coveri nebe moderatorius tu

  1. Show previous comments  1 more
  2. Adolf_Shekelberg

   Adolf_Shekelberg

   ne tsg naujus zaidejus gali suklaidinti tavo coveris ir zmones gali iskarto palikti projekta matydami kad *užcenzuruoti necenzūriniai žodžiai* vis dar turi moderatoriaus pareigas

  3. Adolf_Shekelberg

   Adolf_Shekelberg

   ne realiai tai sori bet daxuja nepernesu taves dirbai kaip *užcenzuruoti necenzūriniai žodžiai* konkretus

  4. Regular_Option
 4. Nepastebiu temos autoriaus aktyvumo, dėl šios priežasties galiu teigti, jog pagalbos jau nebereikia. Temos autoriui pageidavus, tema bus atrankinta.
 5. Sveikas, malonu matyti seną veidą. Sėkmės čia ir gyvenime. Jei ko prireiks kreipkis, padėsiu :)
 6. Sveikas atvykęs į šį projektą. Sėkmės čia bei realiame gyvenime. Jei ko prireiks - rašyk asmenine žinute, padėsiu!
 7. Sveikas, Deimantai a.k.a. Dumbastik_Makedoni. Malonu, jog vėl prisijungei prie projekto. Linkiu sėkmės projekte bei realiame gyvenime.
 8. Dabar esu už Real Madrid, kadangi ši komanda mane žavi. Žinoma, po CR7 palikimo komandai buvo nuosmukis, bet manau po truputį jau ji tvarkosi. Taip pat patinka ir Liverpool, bet visgi - lieku prie Real'o. O pats už ką?
 9. Žinoma, tai nėra sunku, bet tiesiog nematau tam prasmės. Nueinate į serverį ir viską sužinote. Galu gale jei tingite - į pagrindinę darbo informaciją ir viskas sužinosi su kaupu, prieš.
 10. Sveikinu naująjį mafijos lyderį, linkiu jam sėkmės pareigose. Kaip ir visada - Smitai, savo analizę nustebimai.
 11. Dėl pirmos ir antros idėjų tikrai sutikčiau, bet šiam serveriui tikrai nereikia mokeščių, nes apsunkina pačio koduotojo darbą. Manau jam reikėtų susikoncentruoti ties svarbesniomis idėjomis nei, kad daryti SFG.lt panašią į Lietuvą.
×
×
 • Create New...