Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Mad_Remix

Narys
 • Turinio skaičius

  142
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  1

Mad_Remix last won the day on Vasario 7

Mad_Remix had the most liked content!

Reputacija

34

5 sekėjų

Apie Mad_Remix

 • Rankas
  1 lygio apdovanojimas
 • Gimtadienis 2013.04.05

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Naujausių lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. Jūsų V_P žaidime: M_R Kur radote klaida serveryje ar forume?: TOP SPORT Jūsų surasta klaida: Neveikia ENTER kai bandai spausti. Įkelkite jos fotografiją ar nuosekliai ją aprašykite:
 2. Mad_Remix

  CS:GO

  Vo tokius reikia sauditi ka tu cia rodai 😄
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_Remix2. Ką giriate?(direktorius/pavaduotojas) Direktoriu3. Giriamo Vardas_Pavardė: Lebro_Rokas4. Kodėl giriate: Serveris visados verslai aprupinti istekliais.
 4. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_RemixKokiai firmai atstovavote: DPD KURJERIAIKodėl atsistatydinate?: Nebeturiu laiko - ziuresiu gal kai turesiu laiko prisijungsiu daugiau Perleiskite direktorius Lebro_Rokas.Kiek laiko išbuvote pareigose?: mm Kaskur 3 su puse savaites ar 4 savataites nepamenu
 5. Jūsų V_P žaidime: Mad_Remix Kur radote klaida serveryje ar forume?: Serveris Jūsų surasta klaida: Tikrinau serverio verslus ir veziau isteklius ir vienas verslas liko is seno Map darbo ir nezinau jis issimtas lauk ar tesiog nera. ir as galiu pristatyti isteklius jam + Įkelkite jos fotografiją ar nuosekliai ją aprašykite:
 6. Jūsų V_P žaidime: Mad_Remix Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveris Jūsų siūloma idėja: DPD Kurjeriai - Noreciau kad padarytumet tokia komanda - kad galetume atsidaryti Gui lentele ir galetume pasiziureti kur vesti isteklius nes dabar yra sunkoka ir labai dauk laiko uzima mums vazineti ratais ir jaskoti kur iskrauti isteklius. Padaryti komanda /istekliai ar kaska panasaus. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?:
 7. Jūsų V_P žaidime: Mad_Remix Kur radote klaida serveryje ar forume?: Serveris Jūsų surasta klaida: /gps - raso kad turime 3 pasikrovimo vietas,bet galime krautis tik viename - butu labai saunu kad sutvarkytumet. Įkelkite jos fotografiją ar nuosekliai ją aprašykite:
 8. Uz - bet tavo sito nesuprantau Arba tiesiog visiškai restarta serverio padaryti. ?????????????????????????
 9. Viskas cia normalu reikia valgyti - matosi kai po mirties yra normalu viskas.
 10. Šaudymai nuo transporto priemonių stogo - ĮKALINIMAS 60 MIN. Išimtys: teisėsauga, gaudydama nusikaltėlius, gali šaudyti nuo mašinos stogo. Nusikalstamos organizacijos gali atsišaudyti nuo stogų, bet tik tuomet, kai į juos pirmi pradėjo šaudyti pareigūnai. Savavališkai važinėti po miestą ir šaudyti nuo mašinos stogo draudžiama. Ir kaip sakoma PD Direktorius nesusitvarko su savo darbu - todel panaudojo /aod komandas jailino zmogus. Nors matosi kad PD irgi saudo nuo stogo.
 11. Mad_Remix

  Policija

  Ne nu tikrai yra per dideles kainos.
 12. Gal ir +/- isikro naudoju FPS.unlocker ir t.t bet as esu pries.
 13. Mad_Remix

  su bauda

  Pildykite pagal anketos sabloto.
 14. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_RemixKokiai firmai atstovaujate: DPD KurjeriaiŽaidėjo Vardas_Pavardė kurį norite paskirti pavaduotoju: Lebro_RokasKodėl pasirinkote šį žmogų?: Robertux Uzlbuokotas reikia keisti pava.
×
×
 • Sukurk naują...