Jump to content

Paskelbtas Serverio 0.1.4 Atnaujinimas!

Paskelbtas serverio atnaujinimas, kviečiu visus paskaityti ir išbandyti naujoves!

Mad_Remix

„West Side Gang“ gaujos lyderis
 • Turinio skaičius

  175
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  1

Mad_Remix last won the day on Vasario 7 2020

Mad_Remix had the most liked content!

Reputacija

52

5 sekėjų

Apie Mad_Remix

 • Gimtadienis 2013.04.05

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Naujausių lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. West Side Gang - galerija - tema, kurioje galėsite pasidalinti vaizdine medžiaga. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Vaizdinė medžiaga:
 2. West Side Gang Viena garsiausių nusikalstamų grupuočių visame pasaulyje. Gauja buvo įkurta 1974 metais, Los Andželo mieste (Jungtinėse Amerikos Valstijose) jos įkūrėjas buvo Hiroki kuris žuvo per viena susišaudymą 1982 metais. Nuo to laiko gauja buvo apleista, bei menkai žinoma.. Todėl praėjus šešeriems metams (1988) geriausias Hirokio draugas Mad'as sugalvoja atgaivinti gauja, bei pakelti ją į gaujų elitą, ir sugrąžinti gaujai grėsmingą vardą. Apranga Mašinos
 3. Mad_Remix

  Klaida zvejyba

  Jūsų V_P žaidime: M_R Klaida yra forume ar serveryje?: SRW Aprašykite esamą klaidą: TEXTAS Vaizdiniai įrodymai:
 4. Parašyti skaičiu nuo 1-70 : 37 Parašyti kodėl būtent patinka Jums sfg.lt serveris. : SFG sebuvis ir kai prisimeni visus sfg laiku nesinori niekur kitur losti nes budavo insaneeeee laikai. Palinkėjimas SFG.LT serveriui : Kad visus butu linksmi serveri.
 5. "FULL GTA SAN ANDREAS" GTA BE MODU. https://mega.nz/file/tc1xlTpZ#LcOYJyEjnNou1jx3y-JEodQ-LKFnSQ2OjaLb4dvndQ8
 6. Nuotrauka nekrauna. sutvarkom.
 7. Jūsų V_P žaidime:Mad_Remix Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveris Jūsų siūloma idėja: Siulau padaryti kad taxistas už kiekvieną nuvešta bot'a gaunu /dxp +5 [cia jus nustatysit.] Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?:
 8. Padaryti Baudas 80% i pelna ir viskas.
 9. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mad_Remix Ar susipažinote su taisyklėmes ir pažadate jų laikytis? Zinoma. Ar iš anksto Jums nurodytu laiku dalyvausite kovose? Negaliu pasakyti iskarto nes galiu dirbti. bet tureciau buti.
 10. Sveiki ieskau kaskokio modpacko FPs boosto googlinau atsisiunciu tia crashina tai lagina nesuprantu. Davai pacany geru linku man numetam.
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime bei forume; Mad_Remix 2. Kiek jums šiuo metu metų; 23 3. Kodėl pasirinkote ir norite tapti medicinos ir sveikatos apsaugos skyriaus darbuotoju; Gristu i SAMPo pasauli ir vel nebeturiu ka losti nenoriu kitu darbu. visus darbus dirbau dabar noriu pamegini save medicinos punktose. 4. Kokius tikslus kelsite ir sieksite šiame skyriuje; Pradziu apziuresime darba paskui ziuresime. 5. Ar perskaitėte mūsų skyriaus pagrindinę informaciją ir taisykles; Taip 6. Dienos aktyvumas serveryje; Negaliu tikslaus laiko duoti esu dirbantis zmogus bet kokias 3 - 4 valandas galiu garantoti. 7. Kiek laiko žadate prabūti medicinos darbuotoju; pora sav is pradziu.
 12. Jūsų V_P žaidime: Madas Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveris Jūsų siūloma idėja: Priedeti prie /gps kad zmones zinotu kur yra kioskas. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Naujokai nezino kur yra kioskelis.

×
×
 • Sukurk naują...