Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Ezequiel_Rosenthal

Narys
  • Content Count

    9
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

4

About Ezequiel_Rosenthal

Recent Profile Visitors

26 profile views
  1. Dėl zonų sutinku, bet kam kurti 3 gaujas ir apsikraut mapp darbais. Geriau įdėti tas zonas ir tiesiog leisti susikūrusioms gaujoms kariaut dėl jų, bei dėl tų sandėlių.
  2. O kas tuos banus dalins ? Keli adminai serve ir tai družokai gaujose sėdi kartu. Kiek sėdi su aimais, dar nei vieno bano nemačiau. Kas iš to, kad užbanins ? Nauja accountą susikurs ir toliau pagnali.
  3. Jūsų V_P žaidime: Ezequiel_Rosenthal Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui Jūsų siūloma idėja: Įdėti SAMPCAC plug-iną. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Ir taip aišku kuom geriau bus. Mažiau čytins gaujose. Neleis turėt CLEO savo GTA folderį, neveiks aimai. Pagerės gaujų kokybė. Šią idėja siūlau pritaikyti tik gaujoms ir mafijoms.
  4. Jūsų V_P žaidime: Ezequiel_Rosenthal Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui Jūsų siūloma idėja: Išdėstysiu apačioj Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Bus įdomiau žaist be nesąmonių. 1. Panaikinti raudoną efektą, kai į tave pataiko kulka. Šratasvydyje, tai dar galima žaisti, bet per gaujų karus, tai iš MP5 kažkas įšaus vieną kulką ir kitas sudroš. Erzinantis ir manau nereikalingas dalykas. 2. Sukurti komandą /kuprine. Joje būtų kokie 7 slotai įsidėti daikams. Kiekvienam ginklui, maistui ar dar kam kitam būtų atskiras slotas. 3. Jeigu privilegijuotas žaidėjas būnant netoliese pasigydo ar susitvarko mašiną parašytų į chatą. Per gaujų karus gydosi žaidėjai ir nesuprasi kaip.
×
×
  • Create New...