Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Deivaras_Samp

Narys
 • Turinio skaičius

  24
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

8

Apie Deivaras_Samp

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

82 profilio peržiūros
 1. Deivaras_Samp

  Idėja

  Dėkui už info seniuk xd
 2. Jūsų V_P žaidime: Deivaras_Samp Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui ir forumui Jūsų siūloma idėja: Padarykite advokatų darbą. Advokatai paprasčiausiai už didelę pinigų sumą kaliniams galėtų pasiūlyti iškelti bylą ir taip išeiti iš kalėjimo ankščiau laiko. Bylos kaina galėtų priklausyti nuo star kiekio pvz. turėjai 30 starų tai ir kainuotų 30000 arba kokia nors kitokią sistemą pritaikyti. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Dasidėtų papildomas darbas serveryje.
 3. Deivaras_Samp

  Idėja

  Jūsų V_P žaidime: Deivaras_Samp Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: serveriui Jūsų siūloma idėja: Padarykit, kad būtų galima matyti kada tavo mašina atrakinta, o kada ne. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Tiesiog iš žmonių mašinų nevogs.
 4. Gerbiu tavo nuomonę, bet su tokiu šūdu tikrai nesutiksiu. Ir tas banas nėra šitos diskusijos pagrindas. O, kad tai yra pastiprinimas PD firmai, tuo labiau nesutinku, jau geriau jūs visi mentai būtumėte. Dar kartą pakartosiu... DABAR MUITINĖ NUO PD VISIŠKAI NIEKUO NESISKIRIA!!!!!!!!!!!!!!
 5. Nepritariu dėl dalies apie išskirtinumą ir pagyvinimą. Jei pagyvintų šitos diskusijos ir nebūtų, o dėl išskirtinumo ką galiu pasakyti, kad nesiskiria niekuo iš tos pilkos masės. Kiekvienam beveik serveryje yra daugiau nei 1 instituciją teisėsaugos.Kartoju dar kartą DABAR, jie atlieka tokią pačią funkciją kaip ir mentai.
 6. Manau, čia ne direktorius sprendžia ar muitinė išliks ar ne, tačiau Smitui pritariu dėl dalies, kuomet nukenčia viena iš teisėsaugos firmų darbuotojų skaičiumi.
 7. Tuo labiau tokiam šūdinam projekte (pavadinimo tikrai neminėsim, 🙂''ChujMG'' ) yra vos ne trys teisėsaugos institucijos ir apie 30 žmonių gali prie taves vienu ar kitu būdu liaudiškai tariant ''prisipist''. Ten sukurta Swat, FTB ir PD darbai. Tai jei puse serverio vien teisėsaugos pareigūnai, tai kur įdomumas ? Nei pasišaudyt nei ką. Tuo labiau šitame serveryje į muitinę priima vos nuo 3 k xp, pats mačiau tokį atvejį. Tai būna taip, kad vos pažaidęs naujokas gali tapti muitininku ir pisti visus per šikną. Tai jomajo kas per šūdas ? Ir dar negana to adminai prižiūri, kad mieste nevyktų susišaudymai, tai pala... Tai nafik tos institucijos jei jie gali įkalinti ? Mano nuomone reiktų peržiūrėti taisykles ir duoti tvirtą pagrindą, kodėl išvis tada egzistuoja muitinė jei yra PD ir vykdo lygiai tokią pačia funkciją ?
 8. Suprantama. Bet jei jau kuri kitą darbą, tai bent kažką išskirti reiktų. Aš manau, kad PD darbo vieta būtų pagrindiniam mieste ir tik išskirtinais atvejais padėti/vytis bėglį už miesto ribų, o muitinė patruliuoti už miesto ir tik išskirtinais atvejais važinėti po miestą (pvz.: iškvietimas dėl šaudymo).
 9. Pritariu, kodėl šis darbas turėjo būti sukurtas? Tuo labiau kurti lygiai tokį darbą kaip policijos darbą, tik kitokiu pavadinimu atrodo lyg patiem savininkam trūksta idėjų. Pasižiūrėjus į kitus projektus, tai tokia sistema kelia žaidėjų pasipiktinimą. Mano nuomone reiktų gerai apsvarstyti tokių darbų kūrimą.
 10. Pritariu. Paprasčiausias padaryti taip, kad mechanikai galėtų tuninguoti mašinas keleivio vietoje, o ne vairuotojo.
×
×
 • Sukurk naują...