Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Ignas_Asas

Narys
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6

1 Follower

About Ignas_Asas

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jūsų V_P žaidime: Ignas_Asas Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: serveriui Jūsų siūloma idėja: Padaryti, kad žaidėjas, kuris yra pradirbęs 1200min arba tarkim 1500, gautų didesnę algą, t.y 3x ar 4x, nes dabar didėja tik ties 300 ir 600min. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Manau, kad kai kurie žaidėjai labiau stengsis keltis minutinį atlyginimą ir parodys savo ištikimybę darbui.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Ignas_Asas Rastas prizas?: verslo slotą Įrodymai (nuotrauka su F8): https://imgur.com/a/IFDiHlS
 3. Jūsų Vardas_Pavardė: Ignas_Asas Rastas prizas?: 500 XP Įrodymai (nuotrauka su F8): https://imgur.com/a/c5B5NWF
 4. Ignas_Asas

  Klaidos

  Jūsų V_P žaidime: I_A Kur radote klaida serveryje ar forume?: serveryje Jūsų surasta klaida: AP miestelyje paliktas kioskelio pick up'as, 16 statula kabo ore, neatsidaro /top pagal išdirbtą laiką Įkelkite jos fotografiją ar nuosekliai ją aprašykite: https://imgur.com/a/4s1qLdm
 5. Jūsų V_P žaidime: I_A Kur radote klaida serveryje ar forume?: serveryje Jūsų surasta klaida: Pavaduotojas negali išmesti darbuotojo iš firmos. Įkelkite jos fotografiją ar nuosekliai ją aprašykite:Pavaduotojas, įvedęs vardą ir pavardę kai bando išmesti žaidėją iš firmos negali to padaryti, nes jam rašo, kad toks darbuotojas pas jį nedirba.
 6. Šablonas: Jūsų V_P žaidime: Ignas_Asas Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui Jūsų siūloma idėja: Į /top įdėdi naujų siekiamų dalykų, kaip pavyzdžiui; daugiausiai pradirbęs žaidėjas, daugiausiai laiko serveryje praleidęs žaidėjas, žaidėjas, turintis automobilį su didžiausia rida, gal ir daugiausiai krovinių nuvežęs žaidėjas, daugiausiai baudų pasiūlęs žaidėjas. Nu, galima dar pildyt, bet nelabai pats sugalvoju daugiau. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Manau, kai kurie žaidėjai norės, kad būtų matomi kažkokiose lentelėse ir sieks užimti aukščiausias vietas.
 7. ANKETA REGISTRACIJAI Į CS:GO SFG.lt TURNYRĄ: Jūsų V_P SFG.lt serveryje: Ignas_Asas Jūsų komandos nario V_P SFG.lt serveryje: Just_Felicitous Jūsų bei Jūsų komandos nario STEAM profilio nuorodos: Mano: https://steamcommunity.com/id/meskiuss/ Just: https://steamcommunity.com/profiles/76561198068754052/ Jūsų komandos pavadinimas: Suvalkiečiai
 8. Jūsų V_P žaidime: Ignas_Asas Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Forumui Jūsų siūloma idėja: Padaryti, kad rodytų kas daugiausiai turi pranešimų forume, kaip ir su reputacija. Nežinau ar kas siūlė tokią idėją, atrodo nemačiau, galbūt bus ji naujame dizaine išpildyta. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Užpildys tuščią vietą ir galbūt kiti galės pamatyti kai kurių žaidėjų aktyvumą forumo skiltyse.
×
×
 • Create New...