Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Anhony_Miller

Narys
  • Turinio skaičius

    8
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0

Apie Anhony_Miller

  • Gimtadienis 2003.12.01

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

18 profilio peržiūros
  1. Labas. Šiame serveryje esu naujokas, žinomas kaip Miller'is. Dauguma kartų dirbau žuvies fabrike, ir palikęs lauke nuomojamą transportą, jis dingdavo, kas iš tiesų nervina 😄. Taksistų prisijungusių retai būna, tad siūlau pakeisti truputį sistemas, su nuomojamu transportu.
  2. Jūsų Vardas_Pavardė SFG.LT projekte:: Anhony_Miller. Sukelk visas nuotraukas, kurių prašoma reikalavimuose: Paspausk Į kurį emigracijos lygį patenki?: Spėju, kad pirmą? Dėl kokių priežasčių palieki senąjį projektą?: Atsibodo, darbų nėra įdomių. Tėsiog pabodo tą patį per tą patį grindint. Papasakok apie save (Mažiausiai 3 sakiniai): Esu punktuolus, mandagus, ir kruopštus žaidėjas. Mano vardas yra Ugnius, bei esu iš Kauno. Laisvalaikiu mėgstu klausytis muziką. Kaip sužinojai apie SFG.LT egzistavimą?: GTATOP.LT 😄. Kodėl pasirinkai būtent SFG.LT projektą?: Žiūrėjau pagal padorų žaidėjų skaičių, bei kada startavęs serveris. Koks tavo pagrindinis tikslas šiame projekte?: Tai tikriausiai, kad surinkti kuo daugiau patirties taškų. Ar pasižadi nenaudoti žaidimą palengvinančių programų?: Taip.
  3. Jūsų V_P žaidime: Anhony_Miller. Paaiškinkite kas nutiko?: Prisijungęs į serverį, atsiradau žaidime su 0 serverio valiutos, o normalu čia taip? Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti: Spėju, kad pinigus.
×
×
  • Sukurk naują...