Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Anhony_Miller

Narys
  • Content Count

    8
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0

About Anhony_Miller

  • Birthday 12/01/2003

Recent Profile Visitors

9 profile views
  1. Labas. Šiame serveryje esu naujokas, žinomas kaip Miller'is. Dauguma kartų dirbau žuvies fabrike, ir palikęs lauke nuomojamą transportą, jis dingdavo, kas iš tiesų nervina 😄. Taksistų prisijungusių retai būna, tad siūlau pakeisti truputį sistemas, su nuomojamu transportu.
  2. Jūsų Vardas_Pavardė SFG.LT projekte:: Anhony_Miller. Sukelk visas nuotraukas, kurių prašoma reikalavimuose: Paspausk Į kurį emigracijos lygį patenki?: Spėju, kad pirmą? Dėl kokių priežasčių palieki senąjį projektą?: Atsibodo, darbų nėra įdomių. Tėsiog pabodo tą patį per tą patį grindint. Papasakok apie save (Mažiausiai 3 sakiniai): Esu punktuolus, mandagus, ir kruopštus žaidėjas. Mano vardas yra Ugnius, bei esu iš Kauno. Laisvalaikiu mėgstu klausytis muziką. Kaip sužinojai apie SFG.LT egzistavimą?: GTATOP.LT 😄. Kodėl pasirinkai būtent SFG.LT projektą?: Žiūrėjau pagal padorų žaidėjų skaičių, bei kada startavęs serveris. Koks tavo pagrindinis tikslas šiame projekte?: Tai tikriausiai, kad surinkti kuo daugiau patirties taškų. Ar pasižadi nenaudoti žaidimą palengvinančių programų?: Taip.
  3. Jūsų V_P žaidime: Anhony_Miller. Paaiškinkite kas nutiko?: Prisijungęs į serverį, atsiradau žaidime su 0 serverio valiutos, o normalu čia taip? Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti: Spėju, kad pinigus.
×
×
  • Create New...