Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

SFG 0.3.2 ATNAUJINIMAS

Išleistas SFG 0.3.2 serverio atnaujinimas, peržiūrėti galite skiltyje "Atnaujinimai". Sekite naujienas dėl tolimesnių atnaujinimų mūsų Discord kanale.

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.3.2

Prisijungti į serverį

Deivis_Etc

Globalus moderatorius
 • Turinio skaičius

  344
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  17

Deivis_Etc last won the day on Kovo 2

Deivis_Etc had the most liked content!

Reputacija

304

Apie Deivis_Etc

 • Rankas
  Veteranas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

2.191 profilio peržiūros
 1. @James_Beard 2022.01.20 2022.03.13 - Paliko pareigas, jį pakeis @Yorio_Takahashi.
 2. Jūsų (Vardas_Pavardė): Deivis_Etc Rasta klaida (Serverio, Forumo, Discord'o): Serverio. Klaidos aprašymas: Tokio darbo, kaip "kelių valytojai" nėra, tačiau /gps rodo senąją darbo vietą. /gps nerodo "kelių tvarkytojai" darbo vietos. +Mechanikai neturi galimybęs pakeisti transporto priemonei padangas, taip pat ir aušinimo skystį. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/8UQtjQR Patirti nuostoliai, kurie susiję su klaida (jeigu tokių nėra - praleiskite šį punktą): -
 3. Konkursai Konkursai - Tai forumo skiltis, kurioje visi serverio žaidėjai gali rengti įvairius konkursus susijusius su serveriu, ar forumu. Taisyklės ir informacija Tema kuriama laisva forma, tačiau joje nurodykite kuo aiškesnę informaciją apie konkursą: Laiką, prizus, taisyklės. Pasibaigus konkursui privaloma parašyti jo nugalėtojus. Draudžiama reklamuoti kitus projektus. Jeigu konkursui reikia kompensacijos ar administracijos pagalbos, prieš skelbdami konkursą apsitarkite su serverio administracija. Konkursą skelbti tik 1 kartą, jei jis atitiks reikalavimus bus patvirtintas moderatorių. Privaloma laikytis bendrųjų forumo taisyklių. Konkurso vedėjas privalo nugalėtojams išmokėti prizus. Visą atsakomybę dėl konkurso prisiema temos autorius.
 4. Sveiki, Laikas paskelbti analizė į forumo moderatorių, šį kartą sulaukiau tikrai daugiau anketu, nei tikėjausi ir buvo ne taip lengva nuspręsti kuo jį paskirti. @Nelson'Mandela - Atsisakė kandidatūros. @Phreak_Teemo - Atsisakė kandidatūros. @Audi_Devym - Esi aktyvus, ne pirmą kartą pildai jau, tačiau nesi turėjas patirties su tokiomis pareigomis, kaip ir buvau sakęs, jei būtum pildęs praeitą kartą, kaip ir siūliau, greičiausiai būtum buvęs moderatoriumi jau, tačiau šį kartą buvo geresni kandidatai. @Yorio_Takahashi - Turi patirties, pakalbėjom neblogai, bet šiuo momentu dar nežinau ant kiek esi aktyvus serveryje, bei forume, bet nenuleisk rankų. @Tony_Damg - Esi supratingas, bei aktyviausias iš visų kandidatų, pašnekėjom visai neblogai, turi patirties, bei esi aktyvus ne tik serveryje, bet ir už jo ribų, patiko tai, kad liktum serveryje, kad ir kas benutiktu ir pareigų lengvai neapleistum. Naujasis forumo moderatorius @Tony_Damg sėkmės jam! Jei 1 iš moderatorių bus greitu metu išmestas, ar atsisakys pareigų jį pakeis @Yorio_Takahashi.
 5. Prieš, galiu aš ar pagrindine administracija kompensuoti eventus, pritariu @Nelson'Mandela ir @Jaunuolis_Tanke komentarui.
 6. Serverio taisyklės ir bausmės Užtildymas (mute) Blogas viešųjų pranešimų naudojimas Necenzūrinių žodžių vartojimas masyviai Administracijos narių įžeidinėjimas Flood/spam Blogas /admin naudojimas Įkalinimas (jail) Šaudymas į žaidėjus mieste Šaudymas į žaidėjus nuo tranporto priemonės stogo Žaidėjų rakinimas saugioje zonoje Eventu trukdymas Darbo veiklų trukdymas Tyčinis kelių eismo taisyklių nesilaikymas Tyčinis ESC spaudimas esant gaudomam teisėsaugos Tyčinis ESC spaudimas esant surakintam/surištam Atsijungimas nuo žaidimo esant gaudomam teisėsaugos Išspyrimas iš serverio (kick) AFK netinkamoje vietoje Netinkamas Vardas_Pavardė Kitos aplinkybės Laikinas užblokavimas (Lban) Netinkamas Vardas_Pavardė (3 kartai) Admin/Vip komandų piktnaudžiavimas Žaidėjų apgavystės Įtarimų dėjimas už nieką Užblokavimas visam laikui (ban) Griežtai draudžiama naudoti neleistinas programas Draudžiama reklamuoti kitus projektus Serverio klaidų išnaudojimas Draudžiama pardavinėti asmenini serverio turtą už realius pinigus Kenkimas serveriui Administratorių taisyklės rasite paspaudė ČIA Direktorių taisyklės rasite paspaudė ČIA Administracija pasilieka teisė keisti, bei papildyti taisykles atsižvelgus į žaidėjų pasiūlymus ir situacijas serveryje.
 7. Jūsų (Vardas_Pavardė): Deivis_Etc Žaidėjo, kuris buvo užblokuotas (Vardas_Pavardė): Sigis_Lauztuvas Priežastis, dėl kurios žaidėjas buvo užblokuotas: Gali būti, kad klystu, bet panašu į auto cbug Įrodymai (Vaizdinė medžiaga, nuotraukos): https://imgur.com/ZUV25Cl
 8. Pinigus gražinau, dėl savo darbuotojo veiksmų tegul sprendžia @Deksa_Noir
 9. Pildyk pagal skiltyje galiojantį šabloną -> skilties informacija Sunaikinta transporto priemonė turėtum galėti atsiimti draudime nemokamai, jei nesenai nusipirkai ją /gps

×
×
 • Sukurk naują...