Jump to content

Tinklapio išvaizda BETA stadijoje

Tinklapio išvaizda šiuo metu yra BETA stadijoje. Tai reiškia, kad gali išlysti klaidų ir kita. Radus bet kokia klaidą, prašome pranešti užpildžius pranešimą. Aptiktos klaidos bus ištaisytos per keletą dienų. Ačiū, už pagalbą.

Deivis_Etc

Narys
 • Turinio skaičius

  90
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  1

Deivis_Etc last won the day on Rugsėjo 24

Deivis_Etc had the most liked content!

Reputacija

31

3 sekėjų

Apie Deivis_Etc

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

308 profilio peržiūros
 1. Gerai atrodo, visi tik ir laukiam starto ;D.
 2. Jūsų V_P žaidime? - Deivis_Etc Koks jūsų amžius? - 22 Kiek laiko per dieną gali skirti žaidimui ? - 2h+ Ar esi buvęs administratorium SFG projekte ? Kada ? Jei buvote ir netekote , kodėl? - Na serveryje žaidžiu jau nuo 2013 metų, taigi ne kartą esu buvęs administratoriumi, tačiau būdavo pirktinis (pasibaigdavo). Ką galvoji apie administratorių žaidime? Koks jis turi būti? Kokį vaidmenį jis atlieka? - Visuomet padedantis kitiems žaidėjams, mandagus, rodantis pavyzdį, bei nepiknaudžiaujantis savo privilegijomis. Visdelto serverio administracija atspindi patį serverį. Ką pasiūlytum naujai komandai? Turi idėjų ar tikslų man , bei komandai? Šiuo momentu ne. Ar sugebėsi teisingai nubausti žmogų , jei to reikės ir ar sugebėsi padėti žaidėjui jei jam to reikės? Tikrai taip.
 3. Deivis_Etc

  Muzika

  Sveiki, taigi, kad ir kokie visi skirtingi bebūtume, visiem mums patinka bendras dalykas dainos, todėl būtų įdomu jeigu pasidalintumete savo mėgstamomis dainomis. Gal kas užmatys sau senai ieškotos ar pamirštos muzikos. Kaip pavyzdį ikeliu kelias savo.
 4. 1. Slapyvardis žaidime: Deivis_Etc 2. Kiek laiko galite praleisti per dieną padėdami mums testuoti: bent po kelias valandas per diena, kartais ir daugiau priklauso nuo aplinkybiu. 3. Kodėl mes turėtumėme pasirinkti Jus: Esu aktyvus, pozityvus, bei norintis padeti. 4. Ar turite patirties sistemų testavime: Deja ne, bet viskam buna pradzia. 5. Jūsų „discord“: Deivis#7787
 5. Jūsų Vardas_Pavardė: Deivis_EtcKokiai firmai atstovaujate: "KEMI" AutoservisasŽaidėjo Vardas_Pavardė kurį norite paskirti pavaduotoju: Tony_DriftKodėl pasirinkote šį žmogų?: Aktyvus serveryje, pasitikiu.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė: Deivis_EtcŽaidėjo kurį norite įrašyti į šį sąrašą Vardas_Pavardė: Samit_WorbUž kokį pažeidimą norite jį[-ą] įrašyti į sąrašą: Tampo visas masinas, kad ir gerai pasatytos, nesiskaito, neaptarnauja klientu, nors jie lenda i nosi, kenkia ne tik firmai, bet ir paciam serveriui, pradirbo tik 1d. (jei kas veliau patvarkysiu anketa)Įrodymai kurie įrodytu žaidėjo padarytą pažeidimą: https://imgur.com/a/h1idqtm https://vimeo.com/user111029185/review/405487983/06599b7fe8

×
×
 • Sukurk naują...