Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Deivis_Etc

Narys
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

1 Follower

About Deivis_Etc

Recent Profile Visitors

30 profile views
 1. 1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deivis_Etc 2.Kas priėmė į firmą? Paul_France 3.Kada įsidarbinote į mechanikų firmą?: 2020/02/26
 2. 1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Deivis_Etc 2.Jūsų XP kiekis?: 30k 3.Kodėl pasirinkote Mechanikų firmą?: Tai buvo pats pirmas mano darbas pradejus zaisti SFG serveryje, darbas labai pelningas, jeigu yra nemazai iskvietimu. 4.Koks buvo jūsų paskutinis dirbtas darbas?: TRV. 5.Kodėl išėjote ar buvote išmestas iš paskutinio darbo?: Isejau, nes norejau pabandyti kazka kito, truko veiklos. 6.Ar skaitėte Mechanikų pagrindinę informaciją?: Taip. 7.Papasakokite trumpai apie save (Metų kiekis, ką veikiate laisvalaikiu)?: Esu Deividas, man 21 metai, laisvalaikiu daug ka veikiu(samp/laukas, draugai/anime ziurejimas...) 8.Kokie jūsų tolimesni planai Mechanikų firmoje?: Pokolkas stengtis uzsidirbti kuo daugiau pinigu. 9.Jūsų aktyvumas minutėmis per dieną, žaidime?: Neskaiciuoju.. Bet esu aktyvus. 10.Ar turite team speak 3 programą ir mokate ja naudotis?: Naudotis moku, taciau dabar neturiu. 11. Savais žodžiais papasakokite, koks Mechanikų firmos darbas projekte?: Apvalyti kelia nuo betkur ismetytu automobiliu, pildyti degalus, keisti tepalus, taisyti, tiuninguoti masinas. Atrankos situacijos: 1.Saulėtą vasaros dieną važinėjate mieste, pamatote, jog jūsų kolega, darbo metu, "Iš oro" privažiavęs su darbine uniforma ir transportu, pradeda šaudyti į jus ar kitus projekto žaidėjus. Kokie jūsų veiksmai?: Padarau ss, taciau pirma stengciausi pasisneketi pats, pries rasant papeikima. 2.Važinėdamas su darbiniu transportu pamatėte San Fierro miesto aikštelėje paliktas 2 netvarkingai stovinčias mašinas. Kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Pranesu masinu savininkams, jog jie turi patraukti savo transporto priemones, to nepadarius masinos bus nutempiamos i KMA.
 3. 1 | 4. uz 2. Pries - jeigu dirbi darbe, tai dirbi su darbine... 3. Nereikalinga, kas nori , tas perka
 4. Jūsų V_P žaidime: Deivis_Etc Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: - Jūsų siūloma idėja: Nesistenkit kekviena diena siekt "rekordu" ir duot premijas 750euro surinkus 30~ zmoniu, nes nekaip is sono atrodo. O galvokit ka pakeist, pritraukt daugiau zmoniu. Galit kazka panasaus sumastyt, tam tikra diena surinkus x kieki(tarkim 50) zmoniu duoti atsitiktiniams 3 zaidejams vipus, 1 gal admina Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Nu tesiog rekordu siekimas vos ne kekviena diena, kazkaip nezinau
 5. Pries. Uz nebent tik tuo atveju, jeigu darbuotojas su nuosava masina dirbdamas gaus pinigus tik uz klienta, atlygi i minute ar stovedamas taxi vietoje negaus, kaip dirbdamas su darbine.
 6. Pries. Manau tam uztenka komandu /kviesti, kad pamatyti ar yra prisijunge darbuotojai tuo paciu, /vaziuoju + galima pasinaudot radistais tam paciam tikslui.
×
×
 • Create New...