Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

SFG 0.2.6 ATNAUJINIMAS

Išleistas SFG 0.2.6 serverio atnaujinimas, peržiūrėti galite skiltyje "Atnaujinimai". Sekite naujienas dėl tolimesnių atnaujinimų mūsų Discord kanale.

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.2.4

Prisijungti į serverį

Deivis_Etc

Globalus moderatorius
 • Turinio skaičius

  313
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausiai Įvertintas

  15

Deivis_Etc last won the day on Spalio 10 2021

Deivis_Etc had the most liked content!

Reputacija

270

Apie Deivis_Etc

 • Rankas
  Veteranas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

1.869 profilio peržiūros
 1. Vis dar vyksta atranka į forumo moderatoriu. Sėkmės pildantiems!

 2. Sveiki, Taigi serverio startas jau nebe už kalnų, todėl atėjo laikas paskelbti atranką į forumo moderatorių ir papildyti komandą. Atranka sąvojo šablono neturi, todėl rašykite laisva forma (motyvacinį laišką) atsakydami į šią temą. Laiške norėsiu pamatyti atsakymus į šiuos klausimus: Trumpas prisistatymas Kuo esate geresnis už kitus kandidatus? Ar esate turėjas šias, ar kitas panašias pareigas, bei kaip susitvarkėte? Kodėl pildote būtent į moderatoriaus pareigas? Taip pat pridėkite savo, tai ko nėra paminėta ir jūsų manymu yra svarbu Rinkimai laiko limito neturi, moderatorius(-iai) bus išrinktas, kai sulauksiu bent kelių įdomesnių anketų.
 3. Prieš, darbo direktorius ir turėtu dirbti savo atstovaujamam darbe, realiai keistai atrodytu, kaip tarkim esamas PD direktorius dirba taksistu, jei atsibosta visad yra galimybė ir palikti pareigas. Kaip Laurynas minėjo dėl kontraktu taip pat prieš, darbus reiktu labiau vertinti, bei visad galima panorėjus nusiimti darbo kontraktą už kreditus, ar, kai prasitęsinėji kontrakta trumpesniam laikotarpiui galima prasitėsti, jei yra minčių pakeisti darbą.
 4. A.Ž išsiaiškinkit tuos savo beprasmius ginčus, abu jau juokingai atrodot, nes reiks įspėjimus deliot...
 5. Žaidėjo emigracijos anketa PATVIRTINTA!
 6. Deivi negalesiu dirpti kokia 2 dienas nes man nerodo darbo masinu nieko neleidiza darit

   

  1. Edvis_Bond

   Edvis_Bond

   Supratom, tiesiog užpildykite neaktyvumo anketą, mechanikų skiltyje. 

    

 7. Temos kūrimo/rašymo taisyklės Temos pavadinimas privalo būti: a) Peikiu Vardas_Pavardė; b) Giriu Vardas_Pavardė. Pateikti tik pagal šabloną, kuris nurodytas šioje temoje. Pateikti svarius įrodymus. Jūsų įrodymuose negali matytis: Nelegalios programos; Jūsų pačių padaryti nusižengimai: įžeidinėjimai, patyčios, keiksmažodžiai ar kt. Privalo matytis tikslus laikas. Jei tai pažeidimas serveryje: šone prie pokalbio (/timestamp); Už nesąmoningą skundą būsite nubausti forumo įspėjimu. Papeikimo šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Prižiūrėtojaus, kurį peikiate Vardas_Pavardė: Padaryti nusižengimai: Patirti nuostoliai: Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga) Pagyrimo šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Prižiūrėtojaus, kurį giriate Vardas_Pavardė: Už ką jį giriate?: Palinkėjimai(nebūtina)
 8. Temos kūrimo/rašymo taisyklės Temos pavadinimas privalo būti: a) Peikiu Vardas_Pavardė; b) Giriu Vardas_Pavardė. Pateikti tik pagal šabloną, kuris nurodytas šioje temoje. Pateikti svarius įrodymus. Jūsų įrodymuose negali matytis: Nelegalios programos; Jūsų pačių padaryti nusižengimai: įžeidinėjimai, patyčios, keiksmažodžiai ar kt. Privalo matytis tikslus laikas. Jei tai pažeidimas serveryje: šone prie pokalbio (/timestamp); Už nesąmoningą skundą būsite nubausti forumo įspėjimu. Papeikimo šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Moderatoriaus, kurį peikiate Vardas_Pavardė: Padaryti nusižengimai: Patirti nuostoliai: Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga) Pagyrimo šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Moderatoriaus, kurį giriate Vardas_Pavardė: Už ką jį giriate?: Palinkėjimai(nebūtina)
 9. Šioje temoje bus talpinama visa informacija apie moderatorių pokyčius, esamą padėtį ir perspektyvas, darbo produktyvumą. Galėsite nuodugniau susipažinti su taisyklėmis bei reformomis. Moderatorių taisyklės, bausmės Prieš baudžiant PRIVALOMA turėti svarius įrodymus. | Statuso įspėjimas DRAUDŽIAMA piktnaudžiauti savo pareigomis. | Statuso įspėjimas Redaguoti kito nario pranešimą, pridėti savo žodžių, jog narys būtų nubaustas. | Statuso įspėjimas Užrakinti ar atrakinti tas temas, kurios yra užrakintos/atrakintos ne jūsų. | Statuso įspėjimas Nuimti įspėjimus/arba atblokuoti, taisyklėm nusižengusi asmenį. | Statuso atėmimas Specialiai užgaulioti kitą asmenį. | Statuso įspėjimas Laikytis bendrųjų serverio/forumo taisyklių. | Statuso įspėjimas Tyčinis nusižengėlių nebaudimas. | Statuso įspėjimas DRAUDŽIAMA platinti kito asmens konfidencialią informaciją, išskyrus tuo atveju, jeigu žmogus yra ne prieš. | Statuso įspėjimas Neleistinų programų naudojimas, siekiant palengvinti žaidimą. | Statuso atėmimas, užblokavimas. PRIVALOMA suteikti pagalbą serverio žaidėjams. | Statuso įspėjimas Papildoma informacija Moderatorius privalo atsakyti į skundą per 48 valandas, kitu atveju automatiškai bus nubaustas; Nuo pareigų nušalinamas surinkus tris įspėjimus. Už gerą darbą moderatorius per mėnesį gali nusiimti vieną įspėjimą; 5 pagyrimus moderatorius gali iškeisti į taip pat įspėjimo nuėmimą. Moderatoriai - ( 0 / 0 pagyrimai / įspėjimai )
 10. Deivis_Etc

  Projekto komanda

  Pagrindiniai Administratoriai Regular_Option | Discord: Regular'as#0305 Ryan_White | Discord: Eligijus.#5272 Globalus Moderatorius Deivis_Etc | Discord: Deivis#7787 Prižiūrėtojai Ponas_Smitas (Administratorių prižiūrėtojas) | Discord: Smitas#3114 (Direktorių prižiūrėtojas) | (Apeliacijų prižiūrėtojas) | Moderatoriai - Discord Prižiūrėtojai Richie_Carter | Discord: Ryčka#7738
 11. Ši forumo skiltis yra skirta diskutuoti apie muziką, dalintis savo hitais, ar grojaraščiais. Taisyklės Temos pavadinimas turi atskleisti jos turinį. Temos turinys privalo būti susijęs tik su muzika. Temos neaktyvios ilgiau, kaip 7 dienas, bus rakinamos. Privaloma laikytis bendrųjų forumo taisyklių. Taisyklių nesilaikymas bus baudžiamas žodiniais, ar forumo įspėjimais.

×
×
 • Sukurk naują...