Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Alberto_Abbacchio

Narys
 • Turinio skaičius

  114
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

27

1 sekėjas

Apie Alberto_Abbacchio

 • Rankas
  1 lygio apdovanojimas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

158 profilio peržiūros
 1. Jūsų V_P žaidime: Alberto_Abbacchio Kur radote klaida serveryje ar forume?: Serveryje. Jūsų surasta klaida: Dvi skirtingos kainos už ta patį dalyką. Įkelkite jos fotografiją ar nuosekliai ją aprašykite: Taigi čia matome, kad papildomas car slotas kainuoja 200 kreditų, jeigu einame /paslaugos > paslaugos > papildomi slotai. Na, o čia matome kainą 100 kreditų, jeigu einame /paslaugos > paslaugos > transportas.
 2. Nestumk tik seni pradedu dar tik :d
 3. Neapšiles buvau jei ka :Ddd
 4. Tokia pati bėda grynai buvo su bandito du kartus. Šiandien atsitiko trečią kartą, dar net nerašiau @Regular_Option nes galvoju, kad atsibodo jau jam šitas prikolas. Žodžiu reik šitą tvarkyti.
 5. Jūsų V_P žaidime: Alberto_Abbacchio Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime: @Tony_Drift Už ką Jį peikiate/giriate?: Baudos nedavimas, buvau ne gaujinis ir tik 5 star. Vaizdinė medžiaga/nuotraukos:
 6. Kalbu taip jog tave greičiau iš pd išmest, nesivaizduoju kaip tu ten atsidūriai.
 7. Iš pradžių tai gal ir buvo prikolas, bet dabar gal dimitrijus nenori, kad jį taip vadintų ir prašo taip nedaryti. Čia grynai jau pavirto į patyčias ir tu sakai, kad tai nežeidžia. Dar atvarė ir taip parašė ""ka gero žvejys"". Pats suaugęs esi, pagalvok ar tai tikrai nežeidžia kai pastoviai žveju vadina.
 8. Geriausius lenktynių momentus rasite apačioje, nepamirštam like 🙂 (video žiūrėti 108060p HD)
 9. Jūsų V_P žaidime: Alberto_Abbacchio Kokį nekilnojama turta parduodate žaidime?: Namą/vilą. Jūsų norima kaina už nekilnojama turta: Nuo 2 lemų, įrengta, vienintelis interjeras serveryje. Prekės nuotraukos: https://imgur.com/a/0bcdqs3
 10. Jūsų V_P žaidime: Alberto_Abbacchio Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime: @Matthew_Withley Už ką Jį peikiate/giriate?: Uždėjo bėglio statusą nors aš nebėgau + nebuvo jokių stabdymo ženklų per /m, taip pat, nebuvo /sirena. Darbuotojo teigimu bėglio statusą jis uždėjo iš praeitų gaudynių, nes taip ir nepagavo, po to aš susimokėjau baudą - buvau vėl išteisintas ir nebegaudomas. Tai /beglys reikia dėti tuo metu kai aš bėgu, o ne iš kažkada anksčiau. Taip pat darbuotojas nesupranta /beglys komandos, /beglys dedamas tada kai žaidėjas bėga nuo policijos - šiuo atveju net negavau /ita BĖGIMAS NUO TEISĖSAUGOS. Reziume darbuotojas atliko darbo komandos /beglys piktnaudžiavimo pažeidimą. Taip pat, noriu pamatyti įrodymus už šaudymą. Vaizdinė medžiaga/nuotraukos:
 11. Jūsų Vardas_Pavardė: Alberto_Abbacchio Administratoriaus, kuris Jus užblokavo Vardas_Pavardė: Aries_San Dėl ko buvote užblokuotas?: Dėl šaudymo pro mašinos langą, kuri taisyklė man tai draudžia daryt? Kuriam laikui buvote užblokuotas: 2h Įrodymai, kad esate nekaltas (jeigu reikia): -
 12. Veikia 100%%%% +++++
 13. Vardas_Pavardė : Alberto_Abbacchio Jūsų info lentelės nuotrauka: https://imgur.com/a/T2Q7Inp Esate dirbęs mechaniku firmoje? jai taip kaip sekėsi : Ne, neteko. Ar turite discord programa? : Žinoma.
 14. Jūsų Vardas_Pavardė: Alberto_Abbacchio Žaidėjo, kurį Jūs užblokavote Vardas_Pavardė: @Pablo_Escobar Dėl ko užblokavote?: RELOG. Laikas kuriam užblokavote: 6 valandoms. Įrodymai (nuotrauka/vaizdinė medžiaga) : https://imgur.com/a/PSOntTW
×
×
 • Sukurk naują...