Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Abraom_Linkol

Narys
  • Turinio skaičius

    7
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0

Apie Abraom_Linkol

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

Naujausių lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

  1. Jūsų V_P žaidime:Abraom_Linkoln Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime:Mindaugas_Jonaitic Už ką Jį peikiate/giriate?:Peikiu už free star Vaizdinė medžiaga/nuotraukos:
  2. Jūsų V_P žaidime:Abraom_Linkoln Kam yra skirtas Jūsų skundas?:Manau serveriui Dėl ko skundžiate aukščiau minėta asmenį?:Todėl nes praeita kart būvau serverį nesėdėjau kaleime dabar prisijungiau kaleime sėdžiu Įrodymai:
  3. Šablonas: Jūsų V_P žaidime:Abraom_Linkoln Paaiškinkite kas nutiko?:Tiesiog žaidžiau ir draugas sakė eit prisiregint prie forumo ir Emigruoti nu tiesiog nieko nežinodamas atsijungiau ir dingo 60k 1h pražaidimo Mašina tahoma teisės visa kita telefonas Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti:Neturiu nežinojau
  4. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė SFG.LT projekte: Abraom_Linkoln Sukelk visas nuotraukas, kurių prašoma reikalavimuose: Į kurį emigracijos lygį patenki?:1 Dėl kokių priežasčių palieki senąjį projektą?:Dėl to kad ankščiau žaidžiau sfg tai pasiilgau ir sugryžtų Papasakok apie save (Mažiausiai 3 sakiniai): Esu mandagus, bendraujantis, Draugiškas. Kaip sužinojai apie SFG.LT egzistavimą?:Draugas pasakė Kodėl pasirinkai būtent SFG.LT projektą?: Nes ankščiau būvaų senbūvis Koks tavo pagrindinis tikslas šiame projekte?:Pasiekt aukštumų Ar pasižadi nenaudoti žaidimą palengvinančių programų?:Ir nenaudoju :)
×
×
  • Sukurk naują...