Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Abraom_Linkol

Narys
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Abraom_Linkol

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Abraom_Linkoln 2. /info jog dirbate "UBER" firmoje:
 2. Jūsų V_P žaidime:Abraom_Linkoln Peikiamo/giriamo pareigūno V_P žaidime:Mindaugas_Jonaitic Už ką Jį peikiate/giriate?:Peikiu už free star Vaizdinė medžiaga/nuotraukos:
 3. Jūsų V_P žaidime:Abraom_Linkoln Kam yra skirtas Jūsų skundas?:Manau serveriui Dėl ko skundžiate aukščiau minėta asmenį?:Todėl nes praeita kart būvau serverį nesėdėjau kaleime dabar prisijungiau kaleime sėdžiu Įrodymai:
 4. Šablonas: Jūsų V_P žaidime:Abraom_Linkoln Paaiškinkite kas nutiko?:Tiesiog žaidžiau ir draugas sakė eit prisiregint prie forumo ir Emigruoti nu tiesiog nieko nežinodamas atsijungiau ir dingo 60k 1h pražaidimo Mašina tahoma teisės visa kita telefonas Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti:Neturiu nežinojau
 5. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė SFG.LT projekte: Abraom_Linkoln Sukelk visas nuotraukas, kurių prašoma reikalavimuose: Į kurį emigracijos lygį patenki?:1 Dėl kokių priežasčių palieki senąjį projektą?:Dėl to kad ankščiau žaidžiau sfg tai pasiilgau ir sugryžtų Papasakok apie save (Mažiausiai 3 sakiniai): Esu mandagus, bendraujantis, Draugiškas. Kaip sužinojai apie SFG.LT egzistavimą?:Draugas pasakė Kodėl pasirinkai būtent SFG.LT projektą?: Nes ankščiau būvaų senbūvis Koks tavo pagrindinis tikslas šiame projekte?:Pasiekt aukštumų Ar pasižadi nenaudoti žaidimą palengvinančių programų?:Ir nenaudoju :)
×
×
 • Create New...