Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Yako`Scaze

Narys
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About Yako`Scaze

Recent Profile Visitors

110 profile views
 1. Jūsų V_P žaidime: yako kaze Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: serv Jūsų siūloma idėja: kas cia per paleva kad pries mentus cbugo negalima, seniau buvo galima ir niekas neverkdavo, kaip cia kitaip saudyti blet, nemyzkit i bata davai grazinkit ir vazhiuojam Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: viskuom cia pagerins, bent bus ka veikt dabar kaip bobai su m4 drozti, seniau ten pist pist su deaglu ir batai visiems budavo, jei saudyt mentai nemokat nereiskia kad mums zaidima reikia gadinti.
 2. Jūsų V_P žaidime: Yako_Scaze Paaiškinkite kas nutiko?: nu čia užsiregistuori žaidime bandžiau pastrigo viskas ir miriau, tai nežinau gal bent kažkokį startinį bonusą turėjau gauti ar kažką, nutipo. Įrodymai, ką turėtumėme kompensuoti:
 3. jus nebejuokaukit, yra senos xebros cia tipo dar?:DDDDD

  1. Kevin Corleone

   Kevin Corleone

   didzioji dalis ir yra 😄

  2. Jostalis_Plaipalis
×
×
 • Create New...