Jump to content

SFG.lt
Kviečiame Jus visus užsukti į SFG.lt ir pradėti savo žaidimą būtent čia! Taipogi mes po biški ruošiamės Vasario 13dienai, kuomet sukaks mūsų serveriui lygiai mėnesis, tą dieną nusimato labai daug eventų, prizų, premijų įvairių naujų dalykėlių, kurie turėtų tikrai Jums patikti! Laukiame Jūsų serveryje dabar ir visados!

Daugiau...

Mindaugas_Jonaitic

Idėja serverio taisyklėms

Recommended Posts

Mindaugas_Jonaitic
Reputacija: 27
  1. Jūsų V_P žaidime: Mindaugas_Jonaitic
  2. Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Serveriui
  3. Jūsų siūloma idėja: Siūlau padaryti taisyklę jog DM mieste būtų draudžiamas. Kodėl aš tai siūlau? Nenoriu nei skūstis nei nieko, bet gaunu daug nusiskundimų jog gaujos lesa žmones, ir jiem pajebat, taip pat lesa ir policijos pareigūnus kurie dirba/veža nusikaltelius, atrišinėja kai nušauna ir t.t. Tai yra nesažininga, gaujos per daug sau leidžia ir daro ką nori, o kokia žala yra daroma serveriui, niekas nepagalvoja.
  4. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?:  Nauda serveriui tokia - jog kiekvinas pilietis bus lygus ir galės ramiai važinėti miesto gatvėmis bei dirbti savo darbą, nes iki šiol vyksta didžiulis balaganas ir sunku kažką ir pakeisti tokiu atvėju, nes jeigu esu vienas, esu bejėgis prieš 3-10 gaujinių kurie mane lesa pastoviai, vos išėjus iš ligoninės.
  • Haha 1

Matthew_Osborne
Reputacija: 2

Civilių nelesam, tik PD darbuotojus. Susirinkit normalią komandą, kuri nesibarikaduotu PD interjero kliūtim, nemėtytų free star'ų ir viskas. O šiaip tai jūsų darbas gaudyt nusikaltėlius ir palaikyt miestą švarų, jeigu nesusitvarkot tai gal išvadas darykit? Pasitikrink faktus bičiuli:)

Joaquin_Costelloz
Reputacija: 140

Tai, kaip aš supratau, šį projektą tu nori padaryti išvis be ginklų, kuriame viskas būtų "pagal taisykles" ir pan.?

Atsiprašau, bet kažkaip nerealiai skamba. Policijos nuovada tam ir skirta, jog tvarkytųsi su mumis - gaujomis, o ne sedėtų už vartų pasislėpę ir nesugebantys išsikviesti pastiprinimo ar sugalvoti kažkokį būdą mus pažaboti. O jeigu nesigauna to padaryti, tada manau, tau nevieta policijoje. 

Kevin Corleone
Reputacija: 100

:Dddd tokia idėja nuo paprasto žaidėjo prajuokintų, o kai tai rašo pd tai tik pasako kokie nevykeliai ten dirba:Dd ble maziau myzkit ir atlikit savo darba, ginti saugoti padeti. Jei neistengiat, eikit ramiai taksi dirbt ar zvejot, o ne pd chillint ir tiketis, kad jokio veiksmo nebus pd, tik gaudyt beglius. Koks idomumas patiems pd tokiu atveju butu? Wtf nu jus ir duodat 

Tadas_Hitler
Reputacija: 11
11 minutes ago, Kevin Corleone said:

:Dddd tokia idėja nuo paprasto žaidėjo prajuokintų, o kai tai rašo pd tai tik pasako kokie nevykeliai ten dirba:Dd ble maziau myzkit ir atlikit savo darba, ginti saugoti padeti. Jei neistengiat, eikit ramiai taksi dirbt ar zvejot, o ne pd chillint ir tiketis, kad jokio veiksmo nebus pd, tik gaudyt beglius. Koks idomumas patiems pd tokiu atveju butu? Wtf nu jus ir duodat 

A ko tipo negerai pd dirbt? Kas nepatiko, pokšt taisykles valdžia pakeičia kad viskas patiktų😁 Pasaka ne darbas 

O už idėją tai 100% prieš

• Patinka 1

Jostalis_Plaipalis
Reputacija: 105

Amm mano nuomonė: 1.Gaujiniai šaudo į žmonės, administracija gali sujailint, kas šaudė , jeigu Teisėsauga neapsidirba su jais. (išskyrus jeigu buvo koks užsakymas nužudyt, ir jie turi tuos įrodymus)

2.Preigūnų toks darbas jog malšinti susibūrimus / gaujas / kitus nusikaltėlius.

3.Užšaldė / panaikino swat firmą / viską susigriebėt ant pd (Atgrobimai / fūristai / nusikaltėliai / visokie šaudymai) - per daug darbo aspiėmėt, dabar čia nesamones mąstot su tokiom įdėjom.

4.Išrinks Muitinės direktorių, bus 2 teisėsaugos sritys, viskas pasikeis.

Jeigu tu čia nori padaryti kažkokį bažnytkaimį iš projekto, kur visi elgiasi kaip kokie angelai, sėkmės.

Esu visom penkiom kojom prieš šią įdėją.

• Patinka 1

Nelson'Mandela
Reputacija: 77

Ką tu čia nusišneki... Kuo toliau rašai savo įdėjas, tuo jos labiau kosminės ir be logikos atrodo... Ar nelaikas susimąstyt, jog reikėtu sustoti su savo šiom nesąmonėm ir nebejuokint SFG liaudies? 

Beto, prieš esu, nesąmone čia.