Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Recommended Posts

Javan_Niller
Reputacija: 5
  1. Jūsų V_P žaidime: Javan_Niller
  2. Kam yra skirta Jūsų idėja: serveriui ar forumui?: Pats nzn labiau abiems
  3. Jūsų siūloma idėja: Išrinkti anticheatus
  4. Kuom Ji pagerins mūsų serverio žaidimą/forumo veiklą?: Tikrai pagerins. Dabar pažiūrėkime tarp gaujų yra pilna cheatu. Kuria naudoja aimbot,inv ir taip toliau. Dabar niekas neprižiūri gaujų karu,nors yra tai paskirtas asmuo. Siūlau išrinkti anticheatus 2. Kodėl 2? Vienas prižiūretu viena puse kitas kita pusė. Arba vienas dirbtu diena kitas vakare,čia anticheatai susitaru tarpusavyje kaip jiems geriau. Apie tai buvo kalbėta su @Regular_Option. Siūlau kuo greičiau tai padaryti,nes dabar karai būna pragaras. Ateina su slient sulesa ir baigta toks ir karas. Pats @Dance_Hks gaudo cheatus,bet jis yra gaujos vadas jam į tai neieina tos pareigos. Galvokit patys. Viso gero!.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Ignello_Morello
Reputacija: 160

 

Prisidėčiau prie įdėjos. Įdėti toki dalyka neminėsiu kuriame serverį jis padarytas, bet darant pzu rodytu kulkų trajektorija ir kulkų pataikytu skaičių administracijai. Tarkim stebite žaidėja kuris iš  toli su m4 šaudo į kitą žaidėją, ir pataiko visas kulkas o jis toli ir bėga, tai jau drąsiai galima teigti, jog jis naudoja nelegalias programas. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Sukurk naują...