Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Jack_Reed

Jack_Reed

Recommended Posts

Jack_Reed
Reputacija: 8

nketa 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime - Jack_ReedA 

Kokios pagalbos jums reikia? - Taigi turių didelę problemą su samp, pasijungus sa-mp žaidima žaisdamas buną,taip kad pakimbą pc ir nieko nebegaliu padaryt kitus žaidimus žaidzių be jokių problemų kompas tikrai nėra iš prastūjų,Pakimbą būtent kur daug objektų mini mape Butent SF miestę  ir nežinau kaip išspres šitą problemą ieškau visokių klaidų kas galetų maišyt man zaist sa-mp pvz. važinėjų kitame miestę LV nebuną tokio dalyko kad pakibtų pc pakibus pc nepadeda neiAlt+Ctrl+Delete nei Alt+F4 krc neina išjungt  pc kai pakimbą sa-mp galių išjungti tik vienų būdų tik perkrovus pc paspaudus mygtuka reset ant kompo dezes gal esat susidure su panasia bėda ir galit patarti ką reikia padaryti ar atsisiusti kad dingtu tas bugas ar kaip čia ji pavadinsi taip nepagadinsi 😉

1. Vaizdinė medžiaga [ jeigu reikalinga ] Nėra

Dalintis šį pranešimą

Tony_Fanta
Reputacija: 141
8 valandas prieš , Jack_Reed said:

nketa 

Kokios pagalbos jums reikia? - Taigi turių didelę problemą su samp, pasijungus sa-mp žaidima žaisdamas buną,taip kad pakimbą pc ir nieko nebegaliu padaryt kitus žaidimus žaidzių be jokių problemų kompas tikrai nėra iš prastūjų,Pakimbą būtent kur daug objektų mini mape Butent SF miestę  ir nežinau kaip išspres šitą problemą ieškau visokių klaidų kas galetų maišyt man zaist sa-mp pvz. važinėjų kitame miestę LV nebuną tokio dalyko kad pakibtų pc pakibus pc nepadeda neiAlt+Ctrl+Delete nei Alt+F4 krc neina išjungt  pc kai pakimbą sa-mp galių išjungti tik vienų būdų tik perkrovus pc paspaudus mygtuka reset ant kompo dezes gal esat susidure su panasia bėda ir galit patarti ką reikia padaryti ar atsisiusti kad dingtu tas bugas ar kaip čia ji pavadinsi taip nepagadinsi 😉

Jeigu naudoji kokį nors ENB, pabandyk jį ištrinti ir pažaisti be jo. Jeigu ENB nenaudoji, o turi kitų modu, bandyk parsisiųsti naują gta san be modu. 

Dalintis šį pranešimą

Jack_Reed
Prieš 1 Valandą, Tony_Fanta said:

Jeigu naudoji kokį nors ENB, pabandyk jį ištrinti ir pažaisti be jo. Jeigu ENB nenaudoji, o turi kitų modu, bandyk parsisiųsti naują gta san be modu. 

Nenaudoju jokių ENB, ir esu ištrines visus Mod'us, ir yra tikrai daug kartų bandyta perašytį Gata San Andres bei SA-MP. :)

Dalintis šį pranešimą

Petras_Rimkus
Reputacija: 0
Parašė (redaguota)
9 valandas prieš , Jack_Reed said:

nketa 

Man tai pat bvo pabandyk persirasyt gta arba pabandyk kita samp versija.

Redaguota Petras_Rimkus

Dalintis šį pranešimą

Jack_Reed
31 minutes prieš, Petras_Rimkus said:

Man tai pat bvo pabandyk persirasyt gta arba pabandyk kita samp versija.

Bandytą nepadedą. 😞

Dalintis šį pranešimą

Deividas_Pagalba
Reputacija: 4
  • Bandyk pilnai ištrinti GTA folderį, tada ištrink GTA San Andreas User Files (Į paiešką įvesk šitą pavadinimą).
  • Atlikus pirmą punktą - įsirašyk naują, švarų GTA be modų.
  • Įsirašyk šitą, paprastą 0.3.7 versiją - https://dracoblue.net/downloads/samp-client/ ir pažiūrėk ar nėra tokios problemos, jei nėra, tada bandyk įsirašyti šitą - https://www.sa-mp.com/download.php SA-MP 0.3.7-R4 Client Mirror by Horizon Gaming bet ant jo reikia ieškoti kažkokio veikiančio sampfuns arba išvis nenaudoti jo ir cleo modų, nes bent man, tai crashina.
  • Jei dar neveiks tada neįsivaizduoju, bandyk Windows'us persirašyti, pilnai, jog neliktų jokių failų, tik pagrindiniai, virusai visi išsivalys ir t.t, tada tikrai turėtų veikti.

Dalintis šį pranešimą

Jack_Reed
Parašė (redaguota)
45 minutes prieš, Deividas_Pagalba said:
  • Bandyk pilnai ištrinti GTA folderį, tada ištrink GTA San Andreas User Files (Į paiešką įvesk šitą pavadinimą).
  • Atlikus pirmą punktą - įsirašyk naują, švarų GTA be modų.
  • Įsirašyk šitą, paprastą 0.3.7 versiją - https://dracoblue.net/downloads/samp-client/ ir pažiūrėk ar nėra tokios problemos, jei nėra, tada bandyk įsirašyti šitą - https://www.sa-mp.com/download.php SA-MP 0.3.7-R4 Client Mirror by Horizon Gaming bet ant jo reikia ieškoti kažkokio veikiančio sampfuns arba išvis nenaudoti jo ir cleo modų, nes bent man, tai crashina.
  • Jei dar neveiks tada neįsivaizduoju, bandyk Windows'us persirašyti, pilnai, jog neliktų jokių failų, tik pagrindiniai, virusai visi išsivalys ir t.t, tada tikrai turėtų veikti.

Ačiū tikrai už patarimą bet veiksmai nesikeicia, persirašius i ta paprastą 0.3.7 versiją kažkiek ji padedą rečiau pakimbą, bet mano nuomonė pasilieka prie tavo minties kad gali būt ir su windows'ais kazkas, reiktų perašyt. Tik bėda kad išvis nesigaudau juose tai nlbj noriu pats kažka daryti kiek žinau su Driver'iais reik moket kosmosas tekto su laiku susitvarkysiu dėkui už pagalbą.

Redaguota Jack_Reed
  • Ačiū! 1

Dalintis šį pranešimą

Deividas_Pagalba
Reputacija: 4
Parašė (redaguota)
10 minutes prieš, Jack_Reed said:

Ačiū tikrai už patarimą bet veiksmai nesikeicia, persirašius i ta paprastą 0.3.7 versiją kažkiek ji padedą rečiau pakimbą, bet mano nuomonė pasilieka prie tavo minties kad gali būt ir su windows'ais kazkas, reiktų perašyt. Tik bėda kad išvis nesigaudau juose tai nlbj noriu pats kažka daryti kiek žinau su Driver'iais reik moket kosmosas tekto su laiku susitvarkysiu dėkui už pagalbą.

Na supratau, tai iki miesto palėk, palik kompą pas kokį meistrą, iki 20e sumokėsi, jog viską sutvarkytų ir kokybiškai, su visais driveriais ir pnš 😛

Redaguota Deividas_Pagalba
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Jack_Reed
53 minutes prieš, Matthew_Withley said:

@Jack_Reed Pakeisk gta sa lokacija, jei buvo C diske, rašyk ant dekstopo, arba į kitą diska. Turėtų padėt, pasakyk kaip bus. 

Žaisti įmanomą bet nesusitvarke 😉

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Sukurk naują...