Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Javanni Sollazo

Peikiu Tony_Fanta

Recommended Posts

Tony_Fanta
Reputacija: 174

DsPQot4.jpg

su aod buvau tik dėl to, kad driftui pastoviai reikia respawno, nes iškrenta iš šrato ir kažkas jam ten susibugina ir reikia respawno. 

Dalintis šį pranešimą

Javanni Sollazo
Reputacija: 180
Prieš 1 Valandą, Tony_Fanta said:

DsPQot4.jpg

su aod buvau tik dėl to, kad driftui pastoviai reikia respawno, nes iškrenta iš šrato ir kažkas jam ten susibugina ir reikia respawno. 

Bet vistiek negalėjai kol AOD'a buvai įjunges rašinėti.

Dalintis šį pranešimą

Tony_Fanta

tipo jeigu nežinai tai minutė turi praeit nuo kiekvieno įjungimo/išjungimo, tai čia tokį momentą pritaikei po pagalbos driftui, tu krč kietas tu baisiai. Ir kam junginėt man vis aod'ą jeigu vistiek kas minute drifta getint reikia

Dalintis šį pranešimą

Dominykas
Reputacija: 127

@Tony_Fanta Ponas, apie ką tu šneki? 

Kaip pablo pasakytu '' Nuo dabar administracija su įjungtu aod režimu už nepagarbą ir tolerancijos nerodymą bus baudžiama '' tiek žinių kietuoli 🙂 

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Tony_Fanta

Dar kartą kartoju. Kas minute man įjungti/išjungti aodą reikia dar būnant šrate? Kuris nėra iki galo sutvarkytas ir vis reikia padėt žaidėjui ? Pašaliniai temose, kur nereikia nesikiša ir yra baudžiami. 

Dalintis šį pranešimą

Javanni Sollazo

Temos tai nekeičia. Įžeidinėti su AOD režimu žaidėjai bus baudžiami, neparašyta jei tu kam padedi ir gali įžeidinėti visus į valias. 

Dalintis šį pranešimą

Tony_Fanta
8 minutes prieš, Ignello_Morello said:

Temos tai nekeičia. Įžeidinėti su AOD režimu žaidėjai bus baudžiami, neparašyta jei tu kam padedi ir gali įžeidinėti visus į valias. 

Gerai, tu GERESNIS modas buvai ir viską geriau žinai. Laukiam nuosprendžio ir nefreepostinam.

Dalintis šį pranešimą

Javanni Sollazo

Prie ko čia modas? Nekeisk temos tu. Bazarinkit su bratucha per laidą tik ir temokat. Apie gyvenimą man jis pasakoja, akinius prikaišo. Tu nebejuokauk tikrai kai neūžauga elgiesi.

Dalintis šį pranešimą

Dominykas
Reputacija: 127
22 minutes prieš, Tony_Fanta said:

Dar kartą kartoju. Kas minute man įjungti/išjungti aodą reikia dar būnant šrate? Kuris nėra iki galo sutvarkytas ir vis reikia padėt žaidėjui ? Pašaliniai temose, kur nereikia nesikiša ir yra baudžiami. 

Seni, aš tau dar kart kartoju, /aod junginėjimas čia ne prie ko. Jei jau esi su /aod, tai ir nesikeik. Nekartok mano klaidų 🙂 

• Patinka 2

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Sukurk naują...