Jump to content

SFG.lt
Taaaigi jau praėjo ir dviejų mėnesių sukaktis, mes Judame pirmyn, reklamuokime visi kartu ir pasitinkam trečiąjį mėnesį kartu. Jūs geriausi! SFG.lt Administracija 2020

Daugiau...

Matas_Luckaitis

Svarbu apsilankantiems forume!!!

Recommended Posts

Matas_Luckaitis
Reputacija: 188

Sveiki, sveiki, sveiki, malonu, kad net sustabdžius projektą, jūs vis dar užsukate į forumą, pradžiai tai noriu jus visus užtikrinti, kad darbas prie modifikacijos tikrai VYKSTA!  

Na, o kadangi jau užsukate apžiūrėti forumo, kviečiu Jus pasidalinti savo idėjomis ką norėtumėte matyti serverį kai jis sugrįš, tai gali būti įvairiausios laisvalaikio praleidimo mintys, idėjos kaip paversti kiekvieną darbą dar įdomesnį ir visa kita, taipogi tai idėjos gali būti skirtos nebūtinai modifikacijai, jos gali būti skirtos ir pačiai projekto veiklai, administracijai, prižiūrėtojams, taisyklėms ir viskam, viskam kas tik šauna į jūsų galvą.

Viską galite rašyti tiesiog šitoje temoje, taipogi galite čia diskutuoti vieni su kitais, kodėl pritariate ar nepritariate vienam ar kitam dalykui (šitoj temoj tikrai nebausim už free postinimą jeigu jis bus į temą). Tad labai laukiu visų jūsų minčių, ir pažadame. kad jos tikrai bus visos atidžiai apgalvotos ir jeigu tai bus reikalinga - tai ir bus išpildyta!

SFG.LT Komanda

Dalintis šį pranešimą

Regular_Option
Reputacija: 461

Hebra, liekit savo mintis laisvai, nes rudenį mes norime startuoti su idealiu projektu! Siūlykit savo mintis, siūlykit viską, ką galit! JŪS GERIAUSI HEBRA! 

Dalintis šį pranešimą

Javanni Sollazo
Reputacija: 190
2 valandas prieš , Nafl_Lexs said:

Įinstaliuot rak netą, manau voice chatas būtų zjbs 😄

Jau lyg ir buvau užsiminęs apie šitą, bet žinai pas jus yra jaunimo, kurie nelabai šnekėti nori tai pats žinai:D

Dalintis šį pranešimą

Audi_Devym
Reputacija: 11

Padaryti policijos dapartamentui kad eitu pastatyti kaip panasiai trikoji ir kuris policininkas pastates greicio matuokli salia jo stovintis gautu pinigus ir padaryti kad ji tik butu galima naudoti kas valanda, ir kaip ji pastatai jis tik veiktu kokia 10min ne daugiau kad nepiknaudziautu zaidejai. nezinau ar kam patiks si ideja

Dalintis šį pranešimą

The_Whiteman
Reputacija: 2

Hebryte, kai žaidžiau buvau naujokas, nelabai kas mane žinos. Ir pats neatsimenu, ar galima kurti savo gaujas, vyktų gaujų karai tam tikrą valandą (Visą valandą kovot dėl gaujos pastato, tas pastatas į gaujos fondą duos pinigų kas valandą) Užiminėti tam tikras teritorijas kurios duos gaujos taškų, įkurus gaują reiktų pirkti bazę, transportą, ginklų paketą bei gaujos narių skin'ų paketą. (Iš gaujos bazės ginklus galėtų imti tik gaujos narys kas 5minutes.) Savaitgaliais pavyzdžiui galima kitos gaujos užgrobti bazę, nebent nupirks gaujos bazės apsaugą už tam tikrą sumą ir neleis sistema jos užiminėti. 

Dalintis šį pranešimą

Regular_Option
Reputacija: 461
14 valandas prieš , The_Whiteman said:

Hebryte, kai žaidžiau buvau naujokas, nelabai kas mane žinos. Ir pats neatsimenu, ar galima kurti savo gaujas, vyktų gaujų karai tam tikrą valandą (Visą valandą kovot dėl gaujos pastato, tas pastatas į gaujos fondą duos pinigų kas valandą) Užiminėti tam tikras teritorijas kurios duos gaujos taškų, įkurus gaują reiktų pirkti bazę, transportą, ginklų paketą bei gaujos narių skin'ų paketą. (Iš gaujos bazės ginklus galėtų imti tik gaujos narys kas 5minutes.) Savaitgaliais pavyzdžiui galima kitos gaujos užgrobti bazę, nebent nupirks gaujos bazės apsaugą už tam tikrą sumą ir neleis sistema jos užiminėti. 

@Matas_Luckaitis @Matas S. pračhekinkit, va taip ir reikia panašiai padaryti.

Dalintis šį pranešimą

The_Whiteman
Reputacija: 2
On 2020-06-19 at 01:26, The_Whiteman said:

Jeigu reikėtų galėčiau į pm daug plačiau ir aiškiau, čia paaiškint bandžiau apibendrinant.

Dalintis šį pranešimą

Prisijunk prie diskusijų

Tu gali rašyti dabar, o užsiregistruoti vėliau! Jei turite jau susikuręs vartotoją, PRISIJUNGTI kad rašytumėte iš savo vartotojo.

Svečias
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurk naują...