Jump to content

SAN FIERRO GYVENIMAS

SFG.lt projektas, kuris įsikūręs SAN-FIERRO mieste.
Kviečiame kiekvieną žaidėją išbandyti kažką naujo, išreikšti savo idėjas.
Kiekviena jūsų idėja yra peržiūrima ir įgyvendinama. Tik jūs galite mums leisti tobulėti!

SFG 0.2.6 ATNAUJINIMAS

Išleistas SFG 0.2.6 serverio atnaujinimas, peržiūrėti galite skiltyje "Atnaujinimai". Sekite naujienas dėl tolimesnių atnaujinimų mūsų Discord kanale.

Serverio monitorius

Serverio IP: SAMP.SFG.LT:7777

Prisijungusių žaidėjų:

Serverio versija: SFG 0.2.4

Prisijungti į serverį
Deivis_Etc

Atranka į forumo moderatorių!

Recommended Posts

Sveiki,

Taigi serverio startas jau nebe už kalnų, todėl atėjo laikas paskelbti atranką į forumo moderatorių ir papildyti komandą.

Atranka sąvojo šablono neturi, todėl rašykite laisva forma (motyvacinį laišką) atsakydami į šią temą.
Laiške norėsiu pamatyti atsakymus į šiuos klausimus:

  • Trumpas prisistatymas
  • Kuo esate geresnis už kitus kandidatus?
  • Ar esate turėjas šias, ar kitas panašias pareigas, bei kaip susitvarkėte?
  • Kodėl pildote būtent į moderatoriaus pareigas?
  • Taip pat pridėkite savo, tai ko nėra paminėta ir jūsų manymu yra svarbu

 

Rinkimai laiko limito neturi, moderatorius(-iai) bus išrinktas, kai sulauksiu bent kelių įdomesnių anketų.

  • Patinka 3
  • Ugnelė 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki, esu Tomas, man 22 metai, esu dirbantis chotkemis, tai apie savo laisvalaikį bei darbą neišsiplėsiu. Liečiant mano charakterį aš esu visai draugiškas, stengiantis padėti kitiems, niekada nenuleidžiu rankų ir siekiu užsibrėžto tikslo, nesustoju pusiaukelėje. Dažniausiai linksmas žmogus, mokantis pralinksminti niūrią dieną, visada esu dėmesingas tiek į savo klaidas, tiek į kitų bėdas, jeigu galiu jas padedu spręsti kiek tik galiu. Esu užsispyręs, aišku esu principingas, tačiau dažniausiai stengiuosi savo principų kai galiu išvengti, esu kerštingas, tačiau taip po gi šito stengiuosi vengti, kadangi laikausi posakio; lazda turi du galus. Visada moku išsakyti savo nuomonę ir už ją atsakau, moku tramdyti savo emocijas, niekada nesireiškiu kai to nereikia, esu teisigas bei visada laikausi bei ištesiu savąjį žodį. 

Manau geresnis už kitus esu savo patirtimi bei amžiumi, esu tikrai praėjęs daug pareigų šiame žaidime, daugiausiai laiko praleidau dar dabar gyvančiuojam projekte, kuris tikrai yra vienas iš geriausių apskritai serverių istorijoje, tai esu ne kartą buvęs forumo moderatorius, žinau kaip reikia tvarkytis šiose pareigose. Esu taktiškas bei stengiantis savo darbą visada atlikti 100%. Į visus savo darbus žiūriu labai rimtai, o ne atmestinai. 

Forumo moderatoriaus pareigas esu turėjęs, visada sekėsi puikiai, tačiau ne vieną kartą buvo, kad tiesiog užsidarydavo tam tikri projektai, bet viename projekte išbuvau visai ilgą laiką, tačiau tai buvo ganėtinai seniai, bet dėl laiko stokos privalėjau atsisakyti tų pareigų, kadangi jų neatlikau puikiai, nes buvau neaktyvus, tačiau dabar tikrai galėčiau skirti pakankamai laiko forumo priežiūrai, tuom galite neabejoti.

Į šias pareigas pildau, todėl, nes noriu prisidėti prie serverio komandos, noriu prižiūrėti forumą bei būti atsakingas už tam tikras skiltis. Bet labiausiai noriu būti komandos dalimi bei prisidėti prie projekto, prisidėti prie jo gyvavimo.

Apibrėždamas, manau pasakysiu tą patį, kad turiu patirties šiose pareigose bei stengiuosi viską atlikti kiek įmanoma geriau bei kokybiškiau, tikrai mano darbu nenusivilsite, nes jis bus atliktas 100%. Į šias pareigas žiūriu labai atsakingai, kadangi forumo moderatoriaus pareigos, yra vienas iš svarbiausių aspektų, kuris liečia forumo tvarką, kuri tikrai yra labai svarbi ir ji turi būti. 

Redaguota Jesse_Pinkman

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prisijunk prie diskusijų

Tu gali rašyti dabar, o užsiregistruoti vėliau! Jei turite jau susikuręs vartotoją, PRISIJUNGTI kad rašytumėte iš savo vartotojo.

Svečias
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Sukurk naują...